Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 31 marca 2016
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
40
Andrzej Latanowicz
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WP
WP/247
53.14
10
2
36
Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.0
1.0
MP
MP/230
43.03
9
3
42
Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WP
WP/247
41.32
9
4
2
Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DS
DS/67
32.29
8
5
26
Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MP
MP/230
3.60
31.85
7
6
3
Wojciech Skonieczny
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DS
DS/67
30.81
6
7
15
Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DS
DS/72
30.47
5
8
48
Marcin Woźniak
Michał Zimpel
7.0
1.5
WP
WP/247
24.98
4
9
24
Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
4.0
MP
MP/230
3.60
22.36
4
10
27
Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
MP
MP/230
3.60
21.64
3
11
23
Kazimierz Banek
Leszek Gabriel
7.0
7.0
MP
MP/230
3.60
17.65
2
12
19
Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DS
DS/72
17.21
2
13
7
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DS
DS/67
17.08
2
14
9
Marian Krzypkowski
Bolesław Bernat
1.0
3.0
DS
DS/67
16.36
2
15
39
Jarosław Lubczyński
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WP
WP/247
15.48
2
16
22
Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DS
DS/72
15.42
2
17
6
Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DS
DS/67
13.99
2
18
17
Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.5
0.0
DS
DS/72
12.16
1
19
35
Zbigniew Szkołut
Andrzej Broda
5.0
12.0
MP
MP/230
11.92
1
20
31
Maciej Prokuszki
Zdzisław Czajkowski
3.0
0.0
MP
MP/230
3.60
11.44
1
21
45
Stanisław Haręźlak
Stefan Żuberek
4.0
4.0
WP
WP/247
10.48
1
22
4
Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DS
DS/67
10.37
1
23
37
Małgorzata Zielonacka
Tomasz Powęzka
1.5
1.5
WP
WP/247
9.74
1
24
13
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
1.0
DS
DS/72
5.73
1
25
14
Waldemar Siuda
Marek Drecki
12.0
7.0
DS
DS/72
4.77
26
16
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DS
DS/72
0.23
27
8
Mariusz Kowalczyk
Kamila Kukuła
4.0
4.0
DS
DS/67
-0.13
28
1
Dariusz Marczak
Zdzisław Malkiewicz
5.0
3.0
DS
DS/67
-0.27
29
44
Maciej Masłowski
Henryk Duszyński
1.0
3.0
WP
WP/247
-2.20
30
38
Zenon Torzyński
Aleksander Minta
0.5
0.0
WP
WP/247
-3.92
31
32
Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
3.0
12.0
MP
PK
MP/230
3.60
-5.97
32
10
Ryszard Korpalski
Lilianna Szatańska
1.5
3.0
DS
DS/67
-10.06
33
30
Adam Dmochowski
Władysław Słowik
5.0
11.0
MP
MP/230
3.60
-11.95
34
34
Krzysztof Jakubas
Tadeusz Murczek
2.5
11.0
MP
MP/230
-12.33
35
20
Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DS
DS/72
-14.01
36
28
Robert Mostek
Jerzy Wielgus
3.0
3.0
MP
MP/230
3.60
-14.80
37
11
Andrzej Suchodolski
Wojciech Szałapak
4.0
3.0
DS
DS/67
-24.99
38
46
John Catlow
Krzysztof Galubiński
0.0
0.5
WP
WP/247
-26.16
39
41
Andrzej Kucharski
Piotr Biderman
4.0
3.0
WP
WP/247
-26.21
40
29
Jerzy Stępień
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MP
MP/230
3.60
-29.01
41
12
Marcin Pastudzki
Aleksandra Łyczkowska
2.0
0.0
DS
DS/67
-30.51
42
18
Edward Boguta
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DS
DS/72
-30.57
43
43
Waldemar Nowak
Mirosława Miętkiewska
4.0
2.5
WP
WP/247
-40.05
44
21
Ireneusz Ślęzak
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DS
DS/72
-41.41
45
25
Paweł Piszczek
Krzysztof Rodak
4.0
2.0
MP
MP/230
3.60
-47.40
46
5
Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DS
DS/67
-54.94
47
47
Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247
-56.60
Statystyka ośrodków...