Turniej na maksy
Środa, 30 marca 2016
Wyniki z 5 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/89
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
6
61
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MP
MP/89
61.19
13
7
48
Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MP
MP/89
61.09
13
8
25
Bogusław Wardzała
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MP
MP/89
59.87
12
11
22
Piotr Radzikowski
Marek Jaworski
7.0
12.0
MP
MP/89
58.85
10
12
33
Jacek Kostur
Włodzimierz Wala
7.0
19.0
MP
MP/89
58.57
10
13
58
Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MP
MP/89
58.44
9
16
45
Andrzej Żurek
Hubert Jaworowski
13.0
13.0
MP
MP/89
57.75
7
19
59
Piotr Stopa
Mirosław Kołton
13.0
9.0
MP
MP/89
57.08
6
20
60
Tadeusz Garbacik
Maciej Kliś
12.0
2.5
MP
MP/89
56.65
5
22
36
Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
11.0
MP
MP/89
55.95
4
24
53
Marek Adamczyk
Tadeusz Rejdych
7.0
7.0
MP
MP/89
55.43
4
26
28
Kazimierz Dziadkowiec
Andrzej Dudzik
5.0
12.0
MP
MP/89
55.07
3
33
30
Wit Klapper
Andrzej Lubojemski
21.0
13.0
SL
MP
MP/89
53.48
3
44
44
Adam Lenda
Stanisław Urbanowski
3.0
7.0
MP
MP/89
51.75
2
45
52
Antoni Paja
Józef Gładysz
4.0
5.0
MP
MP/89
51.72
1
48
57
Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
7.0
5.0
MP
MP/89
51.44
1
50
55
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
3.0
5.0
MP
MP/89
51.00
1
51
42
Marek Orłowicz
Adam Matyasik
2.5
5.0
MP
MP/89
50.69
1
52
29
Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MP
MP/89
50.65
1
53
21
Rafał Śmiałek
Adam Cichoń
4.0
2.0
MP
MP/89
50.64
1
58
40
Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
4.0
2.5
MP
MP/89
49.89
59
46
Jerzy Michałek
Maksymilian Chodacki
19.0
5.0
SL
MP
MP/89
49.80
60
34
Janusz Wrześniak
Kazimierz Chłobowski
2.5
11.0
MA
MP
MP/89
49.46
61
43
Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.5
4.0
MP
MP/89
49.40
63
62
Stanisław Mierzwa
Marzena Kwiecińska-Wilk
7.0
4.0
MP
MP/89
49.23
64
37
Adam Harasimowicz
Wojciech Harasimowicz
3.0
3.0
MA
MP/89
49.18
65
47
Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.5
MP
MP/89
48.48
68
49
Kazimierz Gałka
Waldemar Rybka
5.0
4.0
MP
MP/89
47.95
70
32
Kazimierz Lenda
Leszek Kirsz
4.0
4.0
MP
MP/89
47.27
74
54
Zdzisław Gędłek
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MP
MP/89
46.43
76
31
Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
3.0
2.5
MP
MP/89
45.64
78
27
Jacek Surdej
Jan Surdej
0.0
0.0
MP
MP/89
45.52
79
39
Mirosław Kwiatkowski
Czesław Myszczyszyn
1.5
3.0
MP
MP/89
45.22
80
26
Stanisław Król
Marian Sierpiński
5.0
0.5
MP
MP/89
45.02
84
51
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MP
MP/89
43.99
90
35
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
3.0
MP
MP/89
42.44
91
56
Eugeniusz Somogyi
Wojciech Skoś
0.5
2.0
MP
MP/89
42.31
93
23
Stanisław Jaros
Marcin Wilczyński
5.0
4.0
MP
MP/89
41.80
96
41
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
1.5
1.5
MP
MP/89
40.76
97
50
Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MP
MP/89
40.14
100
38
Leszek Faber
Ryszard Cieślik
2.5
2.0
MP
MP/89
39.49
106
24
Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MP
MP/89
33.26
Statystyka ośrodków...