Turniej na maksy

Środa, 23 marca 2016

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
177Andrzej Mazurek
Karol Mońko
11.0
4.0
WPWP/24766.2016
266Marek Nowakowski
Adam Żmudziński
9.0
24.0
SL
DS
SL/8764.7916
319Zdzisław Olszewski
Jerzy Olszewski
4.0
0.5
MAMA/26262.9215
490Adam Peszke
Jerzy Nowak
4.0
12.0
WPWP/24762.4114
593Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
2.5
5.0
WPWP/24762.2314
654Waldemar Rybka
Kazimierz Gałka
4.0
5.0
MPMP/8961.7213
791Jerzy Stefanowski
Włodzimierz Robak
3.0
2.5
WPWP/24761.6812
882Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WPWP/24760.6312
917Tomasz Sułkowski
Sławomir Rokicki
5.0
1.5
MAMA/26260.3611
1028Wit Klapper
Hubert Jaworowski
21.0
13.0
SL
MP
MP/89-0.1960.0010
1161Roman Goszcz
Jacek Cebulski
4.0
5.0
OPSL/8759.8010
1227Andrzej Biernat
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/89-0.1959.499
134Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
12.0
12.0
DSDS/68-0.5059.268
1445Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
11.0
12.0
MPMP/8958.658
1531Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/8957.877
1614Paweł Szymaszczyk
Hubert Kędziorek
7.0
0.0
MAMA/26256.927
1797Beata Bojarska
Krzysztof Lewandowski
5.0
5.0
WPWP/24756.876
1851Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MPMP/8956.255
1959Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/8955.865
2049Krzysztof Pomorski
Zdzisław Gędłek
5.0
4.0
MPMP/8955.484
215Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/68-0.3355.184
2233Mirosław Kołton
Włodzimierz Wala
9.0
19.0
MPMP/8954.754
2384Małgorzata Zielonacka
Henryk Duszyński
1.5
3.0
WPWP/24754.703
2426Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MPMP/8954.683
2573Andrzej Kędzierski
Piotr Stanikowski
4.0
2.5
WPWP/24754.623
2692Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.0
4.0
WPWP/24754.613
2757Magdalena Lankosz
Marcin Wilczyński
9.0
4.0
MPMP/8954.583
2886Waldemar Nowak
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
WPWP/24754.333
2940Andrzej Dudzik
Jerzy Michałek
12.0
19.0
MP
SL
MP/89-0.1954.033
3042Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
2.5
MPMP/8953.843
3174Janusz Suszczyński
Krzysztof Galubiński
4.0
0.5
WPWP/24753.683
329Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/68-0.1753.522
3355Kazimierz Chłobowski
Jacek Kalinowski
11.0
7.0
MPMP/8953.112
3430Kazimierz Lenda
Leszek Kirsz
4.0
4.0
MPMP/8952.612
3546Marek Orłowicz
Adam Matyasik
2.5
5.0
MPMP/8952.162
3612Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/6851.972
3775Maciej Masłowski
Tomasz Powęzka
1.0
1.5
WPWP/24751.942
381Aleksander Czajka
Bohdan Mazur
7.0
13.0
DS
OP
DS/68-0.5051.922
3989Witold Szczepaniak
Jerzy Bajka
5.0
5.0
WPWP/24751.772
4068Andrzej Byzdra
Marek Witek
5.0
21.0
PK
LB
SL/8751.632
4139Małgorzata Praszałowicz
Marek Faber
5.0
4.0
MPMP/8951.591
4243Marek Kiepura
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/8950.941
4381Jacek Wędrychowicz
Stanisław Drzymała
12.0
5.0
WPWP/24750.801
4452Tomasz Stryszawski
Marek Jaworski
7.0
12.0
MPMP/8950.791
4569Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
0.0
0.0
WPWP/24750.631
4635Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MPMP/8950.561
4770Kajetan Wroński
Michał Liszka
1.5
1.5
WPWP/24750.101
4825Bogusław Wardzała
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MPMP/8949.721
4915Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
1.5
1.5
MAMA/26249.711
507Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
4.0
3.0
DSDS/68-0.5049.64
5178Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WPWP/24749.58
5260Czesław Myszczyszyn
Mirosław Kwiatkowski
3.0
1.5
MPMP/8949.46
5365Krzysztof Zieliński
Andrzej Hermansdorfer
7.0
7.0
SLSL/8749.40
5424Stanisław Król
Marian Sierpiński
5.0
0.5
MPMP/8949.40
5598Marek Szukała
Zofia Szczerkowska
19.0
2.0
WPWP/24749.31
5634Marek Adamczyk
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
5.0
MPMP/8949.08
5710Grzegorz Debita
Robert Księżopolski
3.0
4.0
DSDS/68-1.0049.03
5863Jacek Michalski
Fabian Szczerek
3.0
4.0
SLSL/8748.71
596Krzysztof Obłój
Sławek Robel
3.0
4.0
DSDS/6848.63
6072Jan Adamczewski
Marek Janik
11.0
4.0
WPWP/24748.53
6176Janusz Kopras
Krzysztof Janecki
3.0
1.0
WPWP/24748.34
6238Tomasz Radko
Konrad Ciborowski
5.0
11.0
MPMP/8948.17
6329Maciej Kliś
Wacław Gąssowski
2.5
12.0
MPMP/8948.05
6422Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/8947.96
6556Janusz Buksa
Piotr Kamiński
5.0
5.0
MP
SL
MP/8947.92
6683Stefan Żuberek
Mirosława Miętkiewska
4.0
2.5
WPWP/24747.83
6741Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.5
4.0
MPMP/8947.62
6811Wojciech Lubas
Henryk Nowiński
5.0
4.0
DSDS/6846.91
698Mariusz Kowalczyk
Marian Szymonowicz
4.0
11.0
DSDS/68-0.5046.29
7087Marcin Tomaszyk
Jan Jankowski
1.5
1.5
WPWP/24746.16
7158Artur Korzybski
Sławomir Skocz
1.5
1.5
MPMP/8945.90
7236Janusz Wrześniak
Piotr Radzikowski
2.5
7.0
MA
MP
MP/8945.62
7353Stanisław Urbanowski
Leszek Faber
7.0
2.5
MPMP/8945.14
7444Marek Górecki
Adam Lenda
7.0
3.0
MPMP/8945.08
7580Lidia Gapińska
Lidia Suszczyńska
0.0
0.0
WPWP/24745.06
7637Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
11.0
MPMP/8944.28
7762Ireneusz Płocha
Bogdan Chycki
4.0
4.0
SLSL/8744.13
7816Wojciech Kała
Bogdan Stankiewicz
3.0
0.0
MA
MA/26244.00
7996Joanna Kazmucha
Piotr Winiarczyk
3.0
1.5
WPWP/24743.90
8085Ewa Knapik
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WPWP/24743.78
813Anna Jankowska
Marek Bałdysz
2.5
13.0
DSDS/6843.74
8267Stanisław Pawłowski
Jerzy Lewkowicz
3.0
0.0
SL
SL/8742.64
8347Ryszard Cieślik
Zbigniew Przeginiak
2.0
3.0
MPMP/8942.38
8421Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MPMP/8941.46
8518Dariusz Węgrowicz
Krzysztof Sokół
5.0
3.0
MAMA/26241.43
8648Marian Nanke
Jerzy Batko
5.0
4.0
MPMP/8940.89
8723Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
3.0
MPMP/8940.78
8850Czesław Usarz
Eugeniusz Somogyi
1.0
0.5
MPMP/8940.61
8988Jakub Pluta
Kacper Koziełło
0.0
0.0
WPWP/24740.49
902Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
5.0
DSDS/6840.42
9164Zbigniew Słaby
Józef Kowalik
5.0
0.0
SLSL/8738.91
9271Tomasz Wiśniewski
Olaf Łożyński
1.5
1.0
WPWP/24737.95
9394Igor Nowak
Stanisław Brzuska
0.0
0.0
WPWP/24736.73
9420Stanisław Cieśla
Jerzy Stanaszek
0.0
0.0
MA/26234.66
9595Mieczysław Lewandowski
Barbara Speth
0.0
1.0
NZ
WP
WP/24733.95
9679Piotr Czarnecki
Zdzisław Stryła
1.5
1.0
WPWP/24733.48
9732Jacek Surdej
Jan Surdej
0.0
0.0
MPMP/89-0.5631.97

Statystyka ośrodków...