Turniej na maksy

Wtorek, 22 marca 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
122Jan Ciulkin
Janusz Galewski
4.0
4.0
PDPD/14164.039
225Jerzy Skwark
Adrian Bakalarz
13.0
5.0
SLSL/10563.379
319Tomasz Bliński
Sławomir Bolesta
7.0
9.0
PDPD/14162.708
417Mirosław Morchat
Adam Szempliński
4.0
5.0
PDPD/14161.337
538Zdzisław Wawrzyniak
Włodzimierz Bąk
3.0
5.0
WPWP/25460.376
68Jarosław Kowalik
Adam Waśko
3.0
4.0
MPMP/4559.806
76Wacław Owca
Marek Glibowski
2.0
1.5
MPMP/4559.145
830Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
OPSL/10558.764
934Agnieszka Pietrzyk
Jarosław Sieczkowski
4.0
4.0
OPSL/10557.823
102Józef Nastałek
Robert Wójcik
4.0
3.0
MPMP/4556.553
1137Barbara Podgórska
Henryk Duszyński
3.0
3.0
WPWP/25456.142
124Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4555.992
1345Adam Meller
Karol Mońko
5.0
4.0
WPWP/25455.842
1412Zbigniew Gadek
Wiesław Niewiński
1.5
4.0
PDPD/14154.532
1533Jerzy Ujma
Tomasz Kłys
12.0
4.0
OP
SL
SL/10554.222
1624Michał Bobrykow
Kamil Sawwa
3.0
4.0
PDPD/14152.912
1747Ryszard Baranowski
Maciej Masłowski
0.0
1.0
WPWP/25452.221
1835Jerzy Pierchała
Wojciech Bylica
0.0
0.0
SL/10552.081
1944Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
3.0
1.5
WPWP/25451.781
2013Zofia Wasilewska
Jan Blaszko
0.0
0.0
PD
PD/14151.371
2140Marcin Rodziewicz
Kamil Kalida
2.0
0.0
WPWP/25450.901
2223Piotr Latała
Stanisław Pochodowicz
4.0
5.0
PDPD/14150.741
2348Stanisław Haręźlak
Jerzy Bajka
4.0
5.0
WPWP/25450.521
2439Jan Sztuba
Janusz Kopras
1.5
3.0
WPWP/25450.281
2521Stefan Kopyt
Władysław Szałkiewicz
3.0
3.0
PDPD/14149.77
2620Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
4.0
4.0
PDPD/14149.40
2746Włodzimierz Kwiatkowski
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WPWP/25448.54
2841Aleksander Buchholz
Mieczysław Lewandowski
1.5
0.0
WPWP/25448.24
2928Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
7.0
7.0
OPSL/10547.85
3026Maria Morstyn
Marek Szewczyk
0.0
0.0
SL/10547.54
3131Tadeusz Kuc
Leszek Uryga
0.0
0.0
SL/10546.51
323Stanisława Szewczyk-Kozubska
Wojciech Kozubski
2.5
2.5
MPMP/4546.35
3314Robert Barankiewicz
Andrzej Prasalski
1.0
5.0
LD
PD
PD/14146.17
3416Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
3.0
5.0
PDPD/14145.96
3532Artur Głowacki
Tadeusz Kois
1.5
1.0
OPSL/10544.09
3615Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
5.0
5.0
PDPD/14144.00
3710Halina Perkowska
Jarosław Roszczenko
0.0
2.0
PDPD/14143.68
3843Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
1.5
1.0
WPWP/25443.29
3950Barbara Łukaszewska
Jerzy Stefanowski
2.5
3.0
WPWP/25443.29
409Alicja Małyszko
Roman Kruk
2.5
7.0
PDPD/14143.14
417Jacek Zając
Marek Dąbrowski
11.0
0.0
MPMP/4542.32
4218Małgorzata Olesiuk
Henryk Stecewicz
0.0
3.0

PD
PD/14142.14
4311Feliks Babiracki
Andrzej Zalewski
2.5
2.5
PDPD/14140.97
441Piotr Turczynowicz
Leszek Margasiński
2.0
1.5
MPMP/4540.01
455Ryszard Woliński
Jerzy Kozłowski
12.0
3.0
MPMP/4539.82
4642Wojciech Przybylski
Wiesław Rakowski
0.0
0.0
WPWP/25439.26
4729Kazimierz Zdebski
Jerzy Cholewa
2.0
3.0
SLSL/10538.80
4827Jerzy Paszylk
Jerzy Morstyn
0.0
0.0
SL/10537.72

Statystyka ośrodków...