Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 17 marca 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
120Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7272.7010
249Marcin Woźniak
Jarosław Lubczyński
7.0
5.0
WPWP/2473.6057.139
36Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
4.0
DSDS/673.6056.319
423Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
3.0
5.0
DSDS/7255.858
544Jerzy Bajka
Witold Szczepaniak
5.0
5.0
WPWP/2473.6053.057
611Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/6743.416
71Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/673.6038.275
828Robert Mostek
Jerzy Wielgus
3.0
3.0
MPMP/23027.045
914Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6724.534
103Piotr Kulesza
Kamila Kukuła
5.0
4.0
DSDS/673.6020.843
1138Krzysztof Rodak
Paweł Piszczek
2.0
4.0
MPMP/23019.872
1235Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
3.0
PK
MP
MP/23016.762
1327Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MPMP/23016.722
1443Barbara Podgórska
Piotr Tyranowski
3.0
4.0
WPWP/2473.6014.832
1546Alicja Stefanowska
Zofia Mikołajczyk
3.0
4.0
WPWP/2473.6012.362
1647Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Knapik
12.0
5.0
WPWP/2473.6011.842
1740Przemysław Zawada
Wojciech Paszko
15.0
7.0
WM
PK
MP/2309.312
1829Leszek Gabriel
Piotr Markiewicz
7.0
5.0
MPMP/2307.951
1910Lech Warężak
Piotr Klubiński
9.0
9.0
DSDS/673.605.781
2037Lech Kozłowski
Adam Dmochowski
1.0
5.0
MPMP/2304.911
2117Marian Kupnicki
Waldemar Siuda
17.0
12.0
WP
DS
DS/724.511
228Włodzimierz Szczepanik
Piotr Kalinowski
11.0
7.0
DSDS/673.603.351
2332Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/2302.721
2439Zbigniew Świderek
Andrzej Broda
3.0
12.0
MPMP/2300.191
257Sławek Robel
Jerzy Gładysz
4.0
12.0
DSDS/673.600.13
2634Władysław Słowik
Tadeusz Murczek
11.0
11.0
MPMP/2300.03
2726Jan Kulczycki
Eugeniusz Swendrowski
1.5
1.0
DSDS/72-1.05
2822Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/72-2.18
2915Aleksander Czajka
Wojciech Skonieczny
7.0
5.0
DSDS/67-4.27
3042Aleksander Minta
Zenon Torzyński
0.0
0.5
WPWP/2473.60-5.91
3148Jerzy Stefanowski
Andrzej Waligórski
3.0
3.0
WPWP/2473.60-7.80
3230Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/230-10.42
335Andrzej Gierczak
Marek Duczmal
3.0
4.0
DSDS/673.60-12.13
349Dariusz Marczak
Adam Jędryszczak
5.0
1.5
DSDS/673.60-12.34
354Waldemar Majewski
Bogdan Sokół
3.0
4.0
DSDS/673.60-14.44
3618Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/72-15.66
3724Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
2.0
DSDS/72-16.49
3833Jan Szybiak
Krzysztof Jakubas
1.5
2.5
MPMP/230-23.46
3921Stanisław Horochowski
Piotr Rapacki
0.0
1.5
DSDS/72-25.09
4031Renata Wajdowicz
Zbigniew Szkołut
12.0
5.0
PK
MP
MP/230-27.73
412Marcin Motykiewicz
Marcin Pastudzki
3.0
2.0
DSDS/673.60-28.86
4241Maciej Masłowski
Henryk Duszyński
1.0
3.0
WPWP/2473.60-29.75
4319Ewa Sokolińska
Wanda Kowalik
0.0
0.0
DS/72-32.46
4416Wojciech Szałapak
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/67-40.13
4525Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/72-40.14
4636Adam Krysa
Maciej Rodzaj
9.0
7.0
MPMP/230-43.90
4713Elżbieta Niewiadomska
Aleksandra Łyczkowska
1.0
0.0
DSDS/67-44.45
4845Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/2473.60-73.34

Statystyka ośrodków...