Turniej na maksy

Czwartek, 17 marca 2016

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
17Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/5867.4811
253Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
4.0
5.0
WPWP/25263.9911
341Katarzyna Michałek
Jerzy Michałek
7.0
19.0
SLMP/10361.2910
457Romuald Bartoszko
Jerzy Gurzęda
5.0
7.0
WPWP/25260.359
563Andrzej Czepnik
Przemysław Maliszewski
5.0
3.0
WPWP/25259.909
636Adam Matyasik
Tadeusz Garbacik
5.0
12.0
MPMP/10359.448
76Jacek Koter
Czesław Czyżkowski
4.0
13.0
MAMA/5858.917
822Jerzy Sadowski
Bogdan Jaskulski
3.0
3.0
MAMA/8858.697
99Michał Kilanowski
Krzysztof Kwiatkowski
4.0
3.0
MAMA/5858.556
1034Magdalena Lankosz
Marcin Wilczyński
9.0
4.0
MPMP/10358.325
1121Jerzy Cichowski
Witold Moreń
1.5
0.0
MAMA/8858.294
1216Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
2.0
2.0
MAMA/8858.004
1348Leszek Dybizbański
Zbigniew Dybizbański
1.5
2.0
PMPM/10257.013
144Daniel Wacławek
Adam Łaszczotko
2.0
4.0
MAMA/5856.513
1564Piotr Solecki
Janusz Wygowski
7.0
9.0
WPWP/25256.403
1630Halina Święch
Stanisław Urbanowski
7.0
7.0
MPMP/10356.272
1750Monika Suchodolska
Puczyłowski Kamil
2.0
0.0
PM
 
PM/10256.172
1849Aleksandra Rekowska
Robert Krawczyk
0.0
4.0
PMPM/10256.172
1925Halina Samborek
Marek Pietrzak
2.0
2.0
MPMP/10355.542
2033Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.0
5.0
MPMP/10354.912
2127Tytus Bisping
Aleksander Jezioro
5.0
21.0
MPMP/10354.802
2256Radzisław Oczkowicz
Jan Linke
4.0
3.0
WPWP/25254.242
2328Dorota Gadaś
Zbigniew Przeginiak
2.5
3.0
MPMP/10353.302
2415Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
1.5
0.0
MAMA/8852.621
2510Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/5851.411
2637Krystian Blaut
Eugeniusz Somogyi
2.5
0.5
MPMP/10351.101
278Waldemar Kostrzewa
Piotr Józefaciuk
4.0
3.0
MAMA/5850.901
2862Wiesław Hilbrecht
Jarosław Hilbrecht
5.0
7.0
WPWP/25250.831
2939Wacław Gąssowski
Stanisław Dynowski
12.0
4.0
MPMP/10350.581
3054Roman Garski
Andrzej Malenta
5.0
5.0
WPWP/25250.501
3144Andrzej Michałowski
Leszek Szybowski
3.0
1.0
PMPM/10249.841
3220Hilary Ślesicki
Dominik Głowacki
4.0
0.5
WP
MA
MA/8849.811
3329Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
5.0
12.0
MPMP/10349.73
3446Olena Gruca
Dariusz Podfigurny
2.0
4.0
PMPM/10249.61
3524Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
3.0
MPMP/10348.92
3658Jerzy Stypiński
Tomasz Solarski
3.0
2.5
WPWP/252-0.3848.60
3723Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
3.0
MPMP/10348.37
3843Czesław Ossowski
Stanisław Modrzyński
2.0
0.0
PM
NZ
PM/10248.26
3917Sławomir Grędziński
Zbigniew Garlej
7.0
4.0
MAMA/8848.17
4032Zbigniew Sagan
Wit Klapper
9.0
21.0
MP
SL
MP/10347.86
4138Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
0.0
MPMP/10345.91
4218Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MAMA/8845.88
4351Mariusz Jacoszek
Paweł Kierszka
1.5
2.5
WPWP/252-0.3845.81
442Alicja Rybak
Kazimierz Puczyński
2.0
13.0
MAMA/5845.42
4559Zbigniew Dytko
Mariusz Kłodziński
2.0
0.0
WP
WP/252-0.3845.28
4619Jan Milewski
Andrzej Mazur
0.0
0.0
MAMA/8845.12
4714Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8844.49
4860Stefan Samól
Stanisław Janik
3.0
12.0
WP
LB
WP/25244.34
4931Jacek Jurczyński
Jan Truniarz
2.5
1.5
MPMP/10343.19
5040Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10343.10
513Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
5.0
1.5
MAMA/5841.97
5245Anna Krasińska
Piotr Zamiar
0.0
4.0
NZ
PM
PM/10241.57
5347Bogdan Śnieżko
Jan Pastudzki
0.0
0.0
NZ
PM
PM/10241.36
5461Dariusz Szopieraj
Waldemar Czajkowski
3.0
1.0
WPWP/252-0.3840.16
5552Andrzej Małdziński
Jan Olkowicz
4.0
4.0
WPWP/25240.14
5642Andrzej Liwoch
???? Adamiec
2.0
0.0
MP
MP/10340.02
5713Jacek Durski
Bogdan Ojrzyński
0.0
0.0
MAMA/8839.69
5826Szczepan Kaczka
Marian Nanke
4.0
5.0
MPMP/10339.38
5912Tadeusz Gawart
Tadeusz Pawlak
4.0
3.0
MAMA/5839.37
601Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
0.0
0.0
MAMA/5839.28
615Marek Wrocławski
Dariusz Gelo
3.0
1.0
MAMA/5839.01
6235Zdzisław Augustynowicz
Bolesław Zysek
2.5
1.5
MPMP/10337.97
6355Adam Piszczek
Tomasz Pawłowski
1.5
0.0
WPWP/25237.90

Statystyka ośrodków...