Turniej na maksy

Piątek, 11 marca 2016

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
19Stanisław Korona
Janisław Fituch
2.5
4.0
DSDS/6762.177
210Piotr Klubiński
Wojciech Skonieczny
9.0
5.0
DSDS/6760.207
334Mariusz Bakalarski
Ludwik Murat
1.5
3.0
SL
LU
MP/4159.206
436Adam Rydz
Bogusław Chomentowski
2.0
5.0
SW
MA
MP/4159.125
519Piotr Pęsiek
Kacper Kopka
2.5
3.0
MAMA/8659.125
613Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
5.0
5.0
DSDS/6757.904
71Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
7.0
12.0
DSDS/6757.784
823Krzysztof Pietruszka
Zenon Filipiak
2.0
2.0
MAMA/8657.543
92Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
3.0
4.0
DSDS/6757.072
1032Jadwiga Bakalarska
Jacek Szczerbowski
1.0
7.0
SL
OP
MP/4155.622
1116Karolina Kowalska
Maciej Osmolak
0.5
2.0
MAMA/8654.372
1240Katarzyna Brewińska
Jacek Kowalewski
0.0
0.5
MAMP/4154.002
1344Krzysztof Ziewacz
Wojciech Sadowski
5.0
0.0
MP
MA
MP/4153.992
1424Anna Liszewska
Radosław Liszewski
0.0
0.0
MAMA/8653.571
1539Magdalena Głombińska
Wanda Buszkowska
2.0
3.0
MAMP/4153.151
1618Kinga Kiraga
Karolina Kupczyk
1.5
1.5
MAMA/8652.511
1717Maria Osmolak
Kamila Kiraga
1.0
1.0
MAMA/8651.981
1826Elżbieta Kalińska
Wiesław Andruk
0.5
9.0
MAMP/4151.701
196Tomasz Koźlecki
Marek Bałdysz
4.0
13.0
DSDS/6751.001
2027Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MAMP/4150.411
2130Krystyna Fryszkowska
Lidia Chłąd
1.5
0.0
MA
PM
MP/4149.961
2237Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
1.5
2.0
PMMP/4149.601
238Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DSDS/6749.42
2422Ireneusz Liberadzki
Sławomir Moroz
1.5
2.0
MAMA/8648.67
2515Przemysław Nitek
Dariusz Olejnik
2.0
2.0
MAMA/8648.63
2625Elżbieta Szymańska
Magdalena Wąsowska
0.0
1.5
PMMP/4148.60
2735Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/4148.45
2828Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPMP/4148.13
2941Łukasz Kostek
Grzegorz Sikorski
3.0
3.0
MPMP/4147.71
3031Wioletta Lichodziejewska
Jan Stoklasek
1.0
4.0
MA
LB
MP/4147.60
315Marian Krzypkowski
Janusz Kowalski
1.0
1.0
DSDS/6747.11
3214Andrzej Romański
Jan Regdosz
0.0
0.0
DSDS/6746.07
3329Grażyna Tymczyszyn
Roman Grzona
0.0
0.0
ZPMP/4146.01
3438Maciej Janeczko
Artur Janeczko
7.0
5.0
OPMP/4145.18
3533Danuta Mazalewska
Wiktor Szłapacki
0.0
0.0
ZPMP/4144.44
364Michał Stadnik
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DSDS/6744.05
3711Marcin Motykiewicz
Anna Jankowska
3.0
2.5
DSDS/6743.21
383Andrzej Suchodolski
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/6741.79
397Andrzej Szczotka
Andrzej Chodowski
1.5
1.5
DSDS/6741.20
4012Antoni Słowik
Stanisław Zapaśnik
3.0
3.0
DSDS/6741.04
4120Marian Jamka
Tadeusz Osiecki
1.0
2.0
MAMA/8638.29
4243Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.0
1.5
MPMP/4136.31
4321Jakub Zatorski
Jakub Dziuba
0.5
0.0
MAMA/8635.32

Statystyka ośrodków...