Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 10 marca 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
123Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
5.0
5.0
MPMP/2303.6052.8710
214Alicja Rybak
Kazimierz Puczyński
2.0
13.0
MAMA/582.4046.8110
348Jarosław Lubczyński
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/24739.799
460Marcin Woźniak
John Catlow
7.0
0.0
WPWP/24737.918
539Jacek Szczerbowski
Maciej Janeczko
7.0
7.0
OPMP/4137.678
611Robert Sadowski
Robert Siedlecki
5.0
5.0
MAMA/582.4037.477
722Zdzisław Nowak
Jarosław Dębicki
3.0
5.0
SWMP/2303.6029.736
816Leszek Gabriel
Maciej Prokuszki
7.0
3.0
MPMP/2303.6029.086
96Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/582.4028.235
1021Maciej Rodzaj
Waldemar Guła
7.0
4.0
MPMP/2303.6027.454
1142Wiktor Szłapacki
Roman Dukindorf
0.0
0.0
ZP
MA
MP/4126.843
1233Grażyna Tymczyszyn
Roman Grzona
0.0
0.0
ZPMP/4124.773
1359Beata Bojarska
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
5.0
5.0
WPWP/24724.602
142Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/582.4024.592
1555Piotr Surdyk
Stefan Żuberek
2.0
4.0
WPWP/24719.332
1638Danuta Mazalewska
Ludwik Murat
0.0
3.0
ZP
LU
MP/413.6015.592
1743Krystyna Fryszkowska
Magdalena Głombińska
1.5
2.0
MAMP/413.6015.132
189Jan Bieszkiewicz
Waldemar Deka
0.0
0.0
MA/582.4014.102
1928Jan Skąpski
Krzysztof Skąpski
3.0
3.0
WM
MP
MP/413.6013.092
2030Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPMP/413.6011.442
2145Bogusław Chomentowski
Mariusz Bakalarski
5.0
1.5
MA
SL
MP/413.6010.201
225Marek Wrocławski
Włodzimierz Rutkowski
3.0
3.0
MAMA/582.406.851
2349Jerzy Bajka
Janusz Suszczyński
5.0
4.0
WPWP/2476.681
2418Robert Mostek
Jerzy Wielgus
3.0
3.0
MPMP/2303.605.951
2524Zbigniew Szkołut
Tadeusz Murczek
5.0
11.0
MPMP/2303.602.941
2640Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.0
1.5
MPMP/413.602.391
2754Hieronim Nowacki
Alicja Stefanowska
5.0
3.0
WPWP/2471.911
2831Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
1.5
2.0
PMMP/411.421
2920Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/2303.600.881
3037Wioletta Lichodziejewska
Wojciech Sadowski
1.0
0.0
MAMP/41-1.22
3136Maja Żabierek
Jadwiga Bakalarska
3.0
1.0
SW
SL
MP/41-1.48
3250Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/247-3.25
3313Małgorzata Jędrzejewska
Edward Kurzela
0.0
0.0
MA/582.40-4.12
3452Krzysztof Galubiński
Piotr Tyranowski
0.0
4.0
WPWP/247-4.65
3510Adam Łaszczotko
Daniel Wacławek
4.0
1.5
MAMA/582.40-6.22
3651Małgorzata Zielonacka
Tomasz Powęzka
1.5
1.5
WPWP/247-6.39
3729Elżbieta Kalińska
Wiesław Andruk
0.5
9.0
MAMP/41-6.67
3812Piotr Józefaciuk
Waldemar Kostrzewa
3.0
4.0
MAMA/582.40-7.35
3956Leszek Patuła
Andrzej Waligórski
2.5
3.0
WPWP/247-7.83
4027Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WPMP/41-8.57
411Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
0.0
0.0
MAMA/582.40-8.66
4225Andrzej Broda
Zbigniew Świderek
12.0
3.0
MPMP/230-8.81
4353Maciej Masłowski
Henryk Duszyński
1.0
3.0
WPWP/247-10.52
4434Halina Skonieczna
Władysław Skonieczny
0.0
0.0
KPMP/413.60-10.73
454Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MAMA/582.40-11.26
4615Jerzy Stępień
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MPMP/2303.60-14.79
4741Katarzyna Brewińska
Adam Rydz
0.0
2.0
MA
SW
MP/41-14.88
4847Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/247-20.57
4946Wanda Buszkowska
Stanisław Drwal
3.0
2.0
MA
MP
MP/413.60-20.69
5035Agnieszka Wierzbowska
Jan Stoklasek
0.0
4.0
MP
LB
MP/41-24.37
5157Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WPWP/247-27.27
523Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
5.0
1.5
MAMA/582.40-30.38
5319Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.0
1.0
MPMP/2303.60-36.64
5432Zofia Dukindorf
Elżbieta Brewińska
0.0
0.0
MAMP/413.60-37.53
5558Stanisław Majchrzycki
Barbara Kaiser
0.0
0.0
NZ
PM
WP/247-49.74
5617Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
3.0
12.0
MP
PK
MP/2303.60-52.66
578Andrzej Dachowski
Wiesław Dzikowski
2.0
1.5
MAMA/582.40-58.87

Statystyka ośrodków...