Turniej na maksy

Środa, 9 marca 2016

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
199Adam Robak
Zbigniew Papierniak
13.0
13.0
SLSL/8769.6520
2109Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WPWP/24468.4420
3128Marcin Woźniak
Cezary Serek
7.0
13.0
WPWP/24467.5919
432Magdalena Głombińska
Jan Skąpski
2.0
3.0
MA
WM
MP/4166.3718
537Maja Żabierek
Piotr Wowkonowicz
3.0
11.0
SW
MA
MP/4164.8618
669Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MPMP/8964.8417
7147Stanisław Charkot
Stanisław Ciach
5.0
3.0
ZP
OP
WP/8064.2617
8140Piotr Kardasiński
Piotr Suchodolski
1.0
4.0
PMWP/8063.4016
9104Adam Peszke
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
WPWP/24462.1716
1053Bogusław Wardzała
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MPMP/8961.3715
11151Stanisław Pryputniewicz
Janusz Kotasa
5.0
4.0
LBWP/8060.7015
1262Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MPMP/8960.6114
1377Grażyna Majchrowska
Piotr Klichta
1.0
4.0
OPOP/9560.2414
144Włodzimierz Szczepanik
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/6859.3313
1517Wanda Buszkowska
Robert Różak
3.0
5.0
MA
MP
MP/4159.0713
16114Stanisław Drzymała
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WPWP/24458.7512
176Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6858.6412
1829Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
3.0
MPMP/4158.2511
19149Zdzisław Korona
Henryk Krzymiński
3.0
4.0
LBWP/8058.0311
20122Jerzy Bajka
Ewa Knapik
5.0
5.0
WPWP/24457.2110
2172Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/8956.9910
2289Marek Kostur
Jacek Michalski
5.0
3.0
SLSL/8756.849
2365Maksymilian Chodacki
Jerzy Michałek
5.0
19.0
MP
SL
MP/8956.709
24133Ryszard Wójtowicz
Zenon Kaczmarek
9.0
5.0
OP
MA
WP/8056.608
25121Zofia Bałdysz
Anna Maduzia
3.0
3.0
WP
MA
WP/24456.498
26113Waldemar Nowak
Beata Bojarska
4.0
5.0
WPWP/24456.127
2722Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.0
1.5
MPMP/4156.027
2852Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MPMP/8955.836
29102Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
0.0
0.0
WPWP/24455.816
30123Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
4.0
2.0
WPWP/24455.715
3180Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
1.5
2.0
OPOP/9555.544
32138Krzysztof Król
Sławomir Latała
4.0
12.0
LB
MA
WP/8055.104
3358Waldemar Rybka
Kazimierz Gałka
4.0
5.0
MPMP/8954.844
34105Małgorzata Zielonacka
Hieronim Nowacki
1.5
5.0
WPWP/24454.824
359Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DSDS/6854.684
3623Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WPMP/4154.624
3787Adam Żmudziński
Marek Witek
24.0
21.0
DS
LB
SL/8754.434
3856Katarzyna Michałek
Wit Klapper
7.0
21.0
SLMP/8954.344
3931Jadwiga Bakalarska
Mariusz Bakalarski
1.0
1.5
SLMP/4154.294
40116Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/24454.154
4176Maciej Kita
Maciej Grabiec
5.0
5.0
MPMP/8954.034
4284Edward Dorosz
Kajetan Olewicz
5.0
5.0
OPOP/9553.994
431Piotr Klubiński
Aleksander Czajka
9.0
7.0
DSDS/6853.993
4454Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MPMP/8953.943
45143Krzysztof Wiesiołek
Jan Truniarz
1.5
1.5
WP
MP
WP/8053.893
4649Barbara Batkiewicz
Małgorzata Praszałowicz
9.0
5.0
MPMP/8953.573
4791Stanisław Pawłowski
Roman Kossakowski
3.0
0.0
SL
SL/8753.533
48129Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
3.0
3.0
WPWP/24453.433
4990Zbigniew Słaby
Józef Kowalik
5.0
0.0
SL
SL/8753.423
5016Maciej Janeczko
Jacek Szczerbowski
7.0
7.0
OPMP/4153.403
51124Leszek Dąbkiewicz
Jan Sibilski
5.0
5.0
WPWP/24453.263
5281Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OPOP/9553.083
535Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
9.0
5.0
DSDS/6852.933
5421Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
1.5
2.0
PMMP/4152.752
55154Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
0.5
11.0
KPWP/800.7752.592
56120Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.0
WPWP/24452.582
57119Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
0.5
0.0
WPWP/24452.572
5885Piotr Bielecki
Leopold Przygoda
5.0
4.0
OPOP/9552.532
5966Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
3.0
7.0
MA
MP
MP/8952.362
60130Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.0
1.0
WPWP/24452.182
6114Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/6852.072
6234Wioletta Lichodziejewska
Ludwik Murat
1.0
3.0
MA
LU
MP/4151.862
6363Marek Jaworski
Włodzimierz Wala
12.0
19.0
MPMP/8951.652
6447Bożena Czarska
Bogusław Osak
7.0
3.0
MPMP/8951.342
6530Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/4151.191
6667Witold Stachnik
Janusz Wrześniak
7.0
2.5
MP
MA
MP/8951.171
6726Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPMP/4150.971
6845Andrzej Biernat
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MPMP/8950.731
69142Bogdan Białoszyński
Ryszard Olenderek
5.0
12.0
WPWP/8050.701
7012Wojciech Lubas
Henryk Nowiński
5.0
4.0
DSDS/6850.581
71148Alina Talaga-Drabik
Leszek Latocki
4.0
5.0
ZP
LB
WP/8050.521
7274Jan Skuciński
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/8950.461
7395Eugeniusz Zalewski
Wojciech Sołtysik
7.0
3.0
SLSL/8750.001
7428Danuta Mazalewska
Wiktor Szłapacki
0.0
0.0
ZPMP/4149.931
7557Wacław Gąssowski
Magdalena Lankosz
12.0
9.0
MPMP/8949.821
76108Janusz Suszczyński
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WPWP/244-0.3849.61
7782Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/9548.86
7855Jan Surdej
Jacek Surdej
0.0
0.0
MPMP/8948.82
79153Zbigniew Banaszyk
Bolesław Piotrowicz
1.5
4.0
LBWP/8048.69
8048Kazimierz Lenda
Adam Lenda
4.0
3.0
MPMP/8948.65
81139Jolanta Latała
Tomasz Bartosik
4.0
3.0
MA
SL
WP/8048.64
8261Ryszard Cieślik
Leszek Faber
2.0
2.5
MPMP/8948.46
8341Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
2.5
MPMP/8948.32
8442Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MPMP/8948.24
8570Artur Korzybski
Sławomir Skocz
1.5
1.5
MPMP/8948.21
8696Stefan Kowalczyk
Ireneusz Kowalczyk
18.0
21.0
SLSL/8748.13
8746Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/8948.11
88112Małgorzata Augustyn
Jan Borychowski
1.5
12.0
WP
LB
WP/24448.09
898Marian Ganicz
Waldemar Majewski
2.5
3.0
DSDS/6847.93
90141Jerzy Wilczek
Wojciech Kaniewski
2.5
4.0
WPWP/8047.72
9159Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
4.0
2.5
MPMP/8947.64
9235Elżbieta Kalińska
Wiesław Andruk
0.5
9.0
MAMP/4147.53
93135Mieczysław Magott
Tomasz Freitag
2.5
5.0
OP
WP
WP/8047.52
9497Wiesław Operacz
Krzysztof Sieradzki
0.0
2.0

SL
SL/8747.29
957Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
5.0
DSDS/6847.26
9671Piotr Zięba
Maciej Mąka
5.0
5.0
MPMP/8947.24
9718Krystyna Fryszkowska
Bogusław Chomentowski
1.5
5.0
MAMP/4147.02
9840Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
2.5
12.0
MPMP/8947.02
9964Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
3.0
MPMP/8946.91
100111Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.0
19.0
WPWP/24446.79
101134Jolanta Fidelus
Zbigniew Sabała
1.0
12.0
WPWP/8046.72
10273Grzegorz Superson
Marcin Wilczyński
11.0
4.0
MPMP/8946.70
10392Grzegorz Wodecki
Roman Goszcz
5.0
4.0
SL
OP
SL/8746.61
104145Ryszard Boberski
Krystyna Lindner
3.0
2.5
LBWP/8046.52
10527Grażyna Tymczyszyn
Roman Grzona
0.0
0.0
ZPMP/4146.40
10698Mieczysław Maziarz
Marek Lendor
1.5
0.0
SL
SL/8746.40
107110Jadwiga Nowak
Witold Beger
11.0
3.0
WPWP/24446.15
10815Magdalena Wąsowska
Elżbieta Szymańska
1.5
0.0
PMMP/4146.08
10968Kazimierz Chłobowski
Zbigniew Przeginiak
11.0
3.0
MPMP/8945.63
110132Włodzimierz Robak
Przemysław Jaworski
2.5
1.5
WPWP/24445.31
11144Zdzisław Gędłek
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/8945.03
11260Marcin Krawczyk
Jacek Kalinowski
12.0
7.0
MPMP/8944.98
113118Piotr Czarnecki
Barbara Matuszewska
1.5
1.0
WPWP/24444.55
114152Włodzimierz Kępiński
Roman Pilecki
2.0
2.0
LBWP/800.7744.53
1152Marian Szymonowicz
Lech Warężak
11.0
9.0
DSDS/6844.50
116125Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
2.5
5.0
WPWP/24444.45
11794Krzysztof Gawędzki
Ireneusz Płocha
5.0
4.0
SLSL/8744.21
11810Franciszek Zarzecki
Marek Bałdysz
13.0
13.0
DSDS/68-0.1944.20
11975Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
5.0
13.0
MPMP/8943.93
120117Krzysztof Janecki
Mariusz Winkler
1.0
0.0
WP
WP/24443.84
12150Mirosław Kwiatkowski
Mieczysław Szwarc
1.5
4.0
MPMP/8943.70
12278Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OPOP/9543.70
123137Jadwiga Pętlak
Bolesław Urbaniak
0.0
3.0
WP
LB
WP/8043.55
1243Aleksandra Łyczkowska
Marcin Pastudzki
0.0
2.0
DSDS/6843.49
12583Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OPOP/9543.22
126126Lidia Suszczyńska
Lidia Gapińska
0.0
0.0
WPWP/244-0.3843.22
12724Maria Pasterczyk
Jan Pasterczyk
0.0
0.0
SLMP/4142.59
128131Piotr Śmieliński
Dominik Malkowski
3.0
2.0
WPWP/24442.27
129150Wojciech Witkowski
Janusz Kopras
2.0
3.0
WPWP/8042.23
130127Sławomir Tomaszewski
Barbara Speth
1.5
1.0
WPWP/24442.03
13119Jacek Kowalewski
Jan Stoklasek
0.5
4.0
MA
LB
MP/4141.82
132103Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WPWP/24441.34
13325Wojciech Sadowski
Adam Rydz
0.0
2.0
MA
SW
MP/4141.06
13411Jan Marcinkowski
Aleksander Skorupa
4.0
5.0
DSDS/6840.94
135146Zofia Diakowska
Jan Obuchowicz
2.0
9.0
DS
LB
WP/8040.68
136101Krzysztof Galubiński
John Catlow
0.0
0.0
WPWP/24440.57
13739Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MPMP/8940.48
138115Stefan Żuberek
Mirosława Miętkiewska
4.0
2.5
WPWP/24440.31
13951Adam Łączny
Andrzej Włoch
5.0
0.0
MPMP/8940.24
140144Jan Pawlikaniec
Władysław Kaczor
5.0
3.0
DS
MP
WP/8039.80
14193Andrzej Odrobiński
Jerzy Siatka
0.0
0.5

SL
SL/8739.72
142107Maciej Masłowski
Zygfryd Banecki
1.0
3.0
WPWP/24439.17
143136Ewa Teter
Jerzy Świderski
0.0
7.0
MA
ZP
WP/8039.12
14479Andrzej Cięciała
Wojciech Stodolnik
1.5
1.0
OPOP/9538.83
14538Elżbieta Brewińska
Katarzyna Brewińska
0.0
0.0
MAMP/4138.24
14633Lidia Chłąd
Andrzej Rączaszek
0.0
1.0
PM
SL
MP/4138.12
14788Andrzej Hermansdorfer
Krzysztof Zieliński
7.0
7.0
SLSL/8738.07
14843Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MPMP/8937.08
14920Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MAMP/4135.51
150106Mieczysław Lewandowski
Zdzisław Stryła
0.0
1.0
NZ
WP
WP/24431.78

Statystyka ośrodków...