Turniej na maksy

Wtorek, 8 marca 2016

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
13Henryk Nowiński
Andrzej Pliszczyński
4.0
5.0
DSDS/26664.7411
223Jan Stoklasek
Jacek Kowalewski
4.0
0.5
LB
MA
MP/4163.7011
325Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
1.5
2.0
PMMP/4163.2410
470Agnieszka Pietrzyk
Jarosław Sieczkowski
4.0
4.0
OPSL/10562.1010
572Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/25461.809
675Zygfryd Banecki
Marek Janik
3.0
4.0
WPWP/25461.339
774Henryk Duszyński
Witold Szczepaniak
3.0
5.0
WPWP/25461.218
842Maria Pasterczyk
Krzysztof Ziewacz
0.0
5.0
SL
MP
MP/4161.097
910Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/16060.337
1016Andrzej Sekuła
Paweł Łęcki
7.0
3.0
KPKP/16059.936
1129Bogusław Chomentowski
Mariusz Bakalarski
5.0
1.5
MA
SL
MP/4159.796
1230Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPMP/4159.115
1334Maja Żabierek
Jacek Szczerbowski
3.0
7.0
SW
OP
MP/4159.045
1451Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
4.0
4.0
PDPD/14158.524
1558Alicja Małyszko
Roman Kruk
2.5
7.0
PDPD/14158.254
1678Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Lewandowski
12.0
5.0
WPWP/25456.803
1728Magdalena Głombińska
Jan Skąpski
2.0
3.0
MA
WM
MP/4156.503
182Wojciech Skonieczny
Janisław Fituch
5.0
4.0
DSDS/26656.283
1917Bogdan Bródka
Przemysław Kacprzak
4.0
3.0
KPKP/16056.212
2022Elżbieta Kalińska
Piotr Wowkonowicz
0.5
11.0
MAMP/4156.182
2161Stefan Kopyt
Tomasz Bliński
3.0
7.0
PDPD/14156.112
2247Jarosław Kowalik
Adam Waśko
3.0
4.0
MPMP/4555.712
2355Jan Ciulkin
Janusz Galewski
4.0
4.0
PDPD/14154.192
2462Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
3.0
5.0
PDPD/14154.112
254Rafał Molenda
Arkadiusz Poziemski
2.0
1.5
DSDS/26653.802
2664Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
OPSL/10553.672
2777Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.0
4.0
WPWP/25453.542
2843Wacław Owca
Marek Glibowski
2.0
1.5
MPMP/4553.312
2944Leszek Margasiński
Piotr Turczynowicz
1.5
2.0
MPMP/4552.202
3060Andrzej Prasalski
Mirosław Morchat
5.0
4.0
PDPD/14152.031
3165Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
0.0
SL/10552.031
327Adam Szmidt
Ryszard Kuczewski
0.0
0.0
KPKP/16051.981
3340Katarzyna Brewińska
Adam Rydz
0.0
2.0
MA
SW
MP/4151.941
3439Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WPMP/4151.531
3553Feliks Babiracki
Tadeusz Kreczko
2.5
0.0
PD
PD/14151.471
3618Justyna Graniczny
Mirosław Szparaga
1.5
5.0
KPKP/16051.431
3750Piotr Latała
Stanisław Pochodowicz
4.0
5.0
PDPD/14150.021
3857Władysław Szałkiewicz
Wacław Nazaruk
3.0
5.0
PDPD/14149.951
3949Wiesław Pietraszewski
Krzysztof Polecki
9.0
3.0
PDPD/14149.941
4071Robert Ciesielski
Jerzy Stefanowski
1.5
3.0
WPWP/25449.591
4136Krystyna Fryszkowska
Wanda Buszkowska
1.5
3.0
MAMP/4149.29
425Anna Jankowska
Zbigniew Sobczyk
2.5
12.0
DSDS/26648.94
4367Jerzy Ujma
Adrian Bakalarz
12.0
5.0
OP
SL
SL/10548.76
4438Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.0
1.5
MPMP/4148.55
459Przemysław Małkowski
Lech Małkowski
0.0
0.0
KPKP/16048.44
4676Hieronim Nowacki
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WPWP/25448.36
4768Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
7.0
7.0
OPSL/10548.17
4841Wioletta Lichodziejewska
Ludwik Murat
1.0
3.0
MA
LU
MP/4148.14
4920Elżbieta Szymańska
Maciej Janeczko
0.0
7.0
PM
OP
MP/4147.54
5073Jerzy Bajka
Stanisław Haręźlak
5.0
4.0
WPWP/25447.52
5124Lidia Chłąd
Wiesław Andruk
0.0
9.0
PM
MA
MP/4147.37
5269Maria Morstyn
Marek Szewczyk
0.0
0.0
SL/10547.34
5311Grzegorz Rempel
Włodzimierz Płaczkiewicz
3.0
0.5
KPKP/16046.97
5415Lech Borzęcki
Krzysztof Kusowski
1.0
0.0
KPKP/16046.40
5533Elżbieta Brewińska
Wojciech Sadowski
0.0
0.0
MAMP/4146.32
5614Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
1.5
1.0
KPKP/16046.08
5727Grażyna Tymczyszyn
Roman Grzona
0.0
0.0
ZPMP/4145.82
5813Magdalena Kazimierczak
Elżbieta Zalewska
2.0
2.0
KPKP/16045.69
5945Jerzy Kozłowski
Józef Nastałek
3.0
4.0
MPMP/4545.66
6063Tadeusz Kois
Artur Głowacki
1.0
1.5
OPSL/10545.25
6119Magdalena Wąsowska
Jadwiga Bakalarska
1.5
1.0
PM
SL
MP/4144.64
6221Jan Pasterczyk
Andrzej Rączaszek
0.0
1.0
SLMP/4144.51
6331Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/4143.65
6432Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
3.0
MPMP/4143.63
6579Barbara Speth
Małgorzata Zielonacka
1.0
1.5
WPWP/25443.52
6646Marek Dąbrowski
Ryszard Woliński
0.0
12.0
MPMP/4543.12
6766Kazimierz Donder
Leszek Uryga
0.0
0.0
SL/10542.68
6856Barbara Mikłaszewicz
Małgorzata Olesiuk
0.0
0.0
PD/14142.53
6981Mieczysław Lewandowski
Stefan Sytlak
0.0
0.0
WPWP/25441.40
706Janusz Piernikowski
Wojciech Lubas
7.0
5.0
DSDS/26641.18
7112Elżbieta Czerwińska
Ewa Malka
2.0
0.5
KPKP/16039.92
7280Maciej Masłowski
Tomasz Powęzka
1.0
1.5
WPWP/25438.97
7326Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MAMP/4138.77
7482Jolanta Materniak
Wiesław Rakowski
1.5
0.0
WPWP/25435.97
7554Jarosław Roszczenko
Robert Barankiewicz
2.0
1.0
PD
LD
PD/14135.86
7652Przemysław Czarnecki
Wiesław Niewiński
3.0
4.0
PDPD/14135.82
7737Danuta Mazalewska
Wiktor Szłapacki
0.0
0.0
ZPMP/4135.06
781Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.0
0.0
DS
DS/26635.05
7935Halina Skonieczna
Władysław Skonieczny
0.0
0.0
KPMP/4134.59

Statystyka ośrodków...