Turniej na impy (cav.)
Czwartek, 3 marca 2016
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
11
Krzysztof Jakubas
Tadeusz Murczek
2.5
11.0
MP
MP/230
3.60
67.70
8
2
24
Adam Meller
Waldemar Nowak
5.0
4.0
WP
WP/247
51.90
7
3
17
Marek Surmiak
Bronisław Micek
5.0
7.0
MP
MP/230
3.60
42.73
6
4
33
Marcin Woźniak
Henryk Duszyński
7.0
3.0
WP
WP/247
40.33
5
5
30
Maciej Masłowski
Tomasz Powęzka
1.0
1.5
WP
WP/247
38.12
5
6
31
Andrzej Latanowicz
Andrzej Mazurek
5.0
11.0
WP
WP/247
30.65
4
7
25
Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WP
WP/247
29.28
3
8
28
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WP
WP/247
28.40
2
9
12
Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MP
MP/230
3.60
25.18
2
10
7
Bronisław Tabisz
Marek Drecki
3.0
7.0
DS
DS/72
23.55
2
11
18
Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
5.0
5.0
MP
MP/230
3.60
20.42
2
12
1
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DS
DS/72
19.83
1
13
5
Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DS
DS/72
15.72
1
14
29
Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.0
WP
WP/247
13.60
1
15
3
Stanisław Horochowski
Piotr Rapacki
0.0
1.5
DS
DS/72
10.31
1
16
15
Maciej Rodzaj
Kazimierz Banek
7.0
7.0
MP
MP/230
3.60
9.18
1
17
16
Adam Stono
Maciej Prokuszki
11.0
3.0
PK
MP
MP/230
3.60
4.56
1
18
9
Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
3.0
PK
MP
MP/230
3.60
2.41
19
10
Wacław Sypień
Adam Krysa
5.0
9.0
MP
MP/230
3.60
2.36
20
8
Wiesław Ogrodnik
Ryszard Suder
5.0
2.5
DS
DS/72
0.50
21
27
Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WP
WP/247
-1.21
22
14
Paweł Piszczek
Krzysztof Rodak
4.0
2.0
MP
MP/230
3.60
-3.44
23
4
Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
1.0
DS
DS/72
-9.51
24
2
Albina Suder
Jan Kulczycki
2.5
1.5
DS
DS/72
-20.64
25
20
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MP
MP/230
-22.24
26
22
Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.0
1.0
MP
MP/230
-27.57
27
21
Stanisław Prokuszki
Robert Mostek
3.0
3.0
MP
MP/230
-38.92
28
34
Zenon Torzyński
Aleksander Minta
0.5
0.0
WP
NZ
WP/247
-39.46
29
6
Edward Boguta
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DS
DS/72
-39.76
30
13
Zbigniew Świderek
Leszek Gabriel
3.0
7.0
MP
MP/230
3.60
-46.36
31
26
John Catlow
Krzysztof Galubiński
0.0
0.0
WP
WP/247
-49.73
32
23
Stanisław Majchrzycki
Barbara Kaiser
0.0
0.0
NZ
PM
WP/247
-50.90
33
32
Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247
-90.99
Statystyka ośrodków...