Turniej na maksy

Środa, 2 marca 2016

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
137Adam Żmudziński
Marek Witek
24.0
21.0
DS
LB
SL/8764.4915
271Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WPWP/24764.2615
333Bernard Broda
Edward Dorosz
5.0
5.0
OPOP/9563.2614
472Jan Borychowski
Beata Bojarska
12.0
5.0
LB
WP
WP/24762.7713
548Wojciech Sołtysik
Eugeniusz Zalewski
3.0
7.0
SLSL/87-0.5662.0113
68Robert Księżopolski
Grzegorz Debita
4.0
3.0
DSDS/6859.8512
715Tomasz Sułkowski
Sławomir Rokicki
5.0
1.0
MAMA/26259.7312
86Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
9.0
5.0
DSDS/6859.6111
994Krzysztof Lewandowski
Jerzy Izdebski
5.0
5.0
WP
ZP
WP/24758.8710
1050Stanisław Pająk
Paweł Kowalski
13.0
7.0
SWSL/8758.7610
1175Andrzej Mazurek
Karol Mońko
11.0
4.0
WPWP/24758.519
1285Maciej Mizerka
Marek Włoszczuk
2.5
5.0
WPWP/24758.499
1353Krzysztof Góra
Agnieszka Pietrzyk
7.0
4.0
OPSL/8758.308
1428Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
3.0
OPOP/9558.027
1578Witold Szczepaniak
Janusz Suszczyński
5.0
4.0
WPWP/24758.017
1680Jerzy Nowak
Adam Peszke
12.0
4.0
WPWP/24757.946
1767Hieronim Nowacki
Maciej Wybranowski
5.0
4.0
WPWP/24757.846
1834Ryszard Ryszka
Adrian Spyrka
2.5
3.0
OPOP/9557.565
1959Zbigniew Papierniak
Adam Robak
13.0
13.0
SLSL/8756.824
201Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
9.0
DSDS/6856.554
2129Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OPOP/9556.173
2236Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
1.5
2.0
OPOP/9555.683
2322Damian Jędrzejewski
Paweł Szymaszczyk
5.0
7.0
MAMA/26255.633
2482Andrzej Gruszecki
Piotr Biderman
0.0
3.0
NZ
WP
WP/24755.503
2593Jan Sibilski
Leszek Dąbkiewicz
5.0
5.0
WPWP/24754.633
267Bohdan Błęcki
Jacek Krystecki
11.0
2.5
DSDS/6854.053
2790Anna Maduzia
Zofia Bałdysz
3.0
3.0
MA
WP
WP/24754.033
2896Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.0
WPWP/24753.963
2917Zofia Szuchnik
Jerzy Cel
3.0
3.0
MAMA/26253.863
3087Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WPWP/24753.803
3143Michał Błach
Artur Guła
4.0
15.0
SLSL/8753.802
3219Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
1.5
1.5
MAMA/26253.692
3374John Catlow
Krzysztof Galubiński
0.0
0.0
WPWP/24753.562
342Franciszek Zarzecki
Marek Bałdysz
13.0
13.0
DSDS/6853.092
3521Dariusz Węgrowicz
Zenon Bilewicz
5.0
2.5
MAMA/26252.882
365Jerzy Gładysz
Włodzimierz Szczepanik
12.0
11.0
DSDS/6852.872
3723Wojciech Kostrzewa
Krzysztof Sokół
5.0
3.0
MAMA/26252.482
3842Andrzej Hermansdorfer
Krzysztof Zieliński
7.0
7.0
SLSL/8752.022
3983Jadwiga Nowak
Barbara Podgórska
11.0
3.0
WPWP/24751.912
4060Adam Bartosik
Ryszard Kiełczewski
3.0
18.0
SW
SL
SL/8751.872
4192Jan Adamczewski
Marek Janik
11.0
4.0
WPWP/24751.731
4245Ireneusz Płocha
Stanisław Pawłowski
4.0
3.0
SLSL/8751.721
4391Mirosław Łysakowski
Andrzej Filipowicz
0.0
0.0
NZWP/24751.631
4451Jacek Cebulski
Roman Goszcz
5.0
4.0
OPSL/8751.561
4555Jerzy Ujma
Stefan Kowalczyk
12.0
18.0
OP
SL
SL/8751.471
4665Zofia Szczerkowska
Jarosław Lubczyński
2.0
5.0
WPWP/24751.291
4762Fabian Szczerek
Bogdan Chycki
4.0
4.0
SLSL/8751.211
4861Andrzej Bacik
Witold Smętek
9.0
4.0
SLSL/8750.721
4969Zygfryd Banecki
Maciej Masłowski
3.0
1.0
WPWP/24750.531
5038Jerzy Lewkowicz
Grzegorz Janota
0.0
0.0
SL/8749.40
5170Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
0.0
0.0
WPWP/24749.02
5264Janusz Kopras
Andrzej Kędzierski
3.0
4.0
WPWP/24748.57
534Marian Ganicz
Waldemar Majewski
2.5
3.0
DSDS/6848.46
5466Krzysztof Staśkiewicz
Zenon Wierzbicki
2.5
5.0
WP
LD
WP/24748.35
5556Stanisław Drabczyk
Aleksander Drabczyk
5.0
2.5
SLSL/8748.34
5649Krzysztof Gałda
Tadeusz Sobota
12.0
5.0
SWSL/8748.03
5795Jerzy Bajka
Ewa Knapik
5.0
5.0
WPWP/24747.80
5814Barbara Musiał
Andrzej Musiał
0.0
0.0
MA/26247.80
5947Rafał Furgal
Krzysztof Chmiel
3.0
4.0
SLSL/8747.48
6010Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DSDS/6847.40
6132Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OPOP/9547.31
6244Jerzy Siatka
Andrzej Odrobiński
0.5
0.0
SL
SL/8747.23
6381Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WPWP/24747.14
6457Zbigniew Guła
Marek Łazanowski
13.0
7.0
SLSL/8747.05
6520Bogdan Stankiewicz
Wojciech Kała
0.0
3.0
 
MA
MA/26247.04
6627Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPOP/9546.86
6754Marek Kozdrach
Angelika Lechowska
4.0
2.5
SW
SL
SL/8746.64
6877Mirosława Miętkiewska
Jerzy Wilczek
2.5
2.5
WPWP/24746.43
6997Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
0.5
0.0
WPWP/24746.29
7089Piotr Czarnecki
Barbara Matuszewska
1.5
1.0
WPWP/24746.19
7168Henryk Duszyński
Michał Zimpel
3.0
1.5
WPWP/24745.96
7216Hubert Kędziorek
Jerzy Stanaszek
0.0
0.0
MA/26245.22
7352Zbigniw Pająk
Andrzej Badanko
0.0
0.0
SL/8745.19
743Henryk Nowiński
Andrzej Pliszczyński
4.0
5.0
DSDS/6844.98
7539Józef Kowalik
Zbigniew Słaby
0.0
5.0

SL
SL/8744.91
7624Stanisław Cieśla
Dariusz Krogul
0.0
0.0
MA/26244.89
7735Andrzej Cięciała
Wojciech Stodolnik
1.5
1.0
OPOP/9544.72
7826Eryk Hamerski
Jerzy Nogański
2.5
3.0
OPOP/9544.66
7931Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/9544.56
8012Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/6844.44
8118Jerzy Olszewski
Zdzisław Olszewski
0.5
4.0
MAMA/26244.08
8284Sławomir Tomaszewski
Wojciech Kaniewski
1.5
4.0
WPWP/24743.95
8388Jarosław Marczewski
Waldemar Bąk
2.0
1.5
WPWP/24743.39
8440Jerzy Paluchowski
Franciszek Idzik
0.0
0.0
SL/8743.35
8511Teresa Lubas
Wojciech Lubas
0.0
5.0
DSDS/6842.93
8698Włodzimierz Robak
Stefan Masternak
2.5
5.0
WPWP/24742.91
8786Barbara Speth
Mieczysław Lewandowski
1.0
0.0
WP
NZ
WP/24742.69
8841Józef Zielony
Mateusz Lendor
0.0
0.0
SL/8742.35
8913Piotr Nauman
Jacek Musiał
4.0
2.5
MAMA/26241.97
9058Krzysztof Sieradzki
Wiesław Operacz
2.0
0.0
SL
SL/8741.86
9130Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OPOP/9541.01
9225Grażyna Majchrowska
Jerzy Jankowski
1.0
2.0
OPOP/9540.20
9373Andrzej Zielonacki
Małgorzata Zielonacka
1.5
1.5
WPWP/24739.68
949Sławek Robel
Aleksander Czajka
4.0
7.0
DSDS/6835.77
9576Małgorzata Augustyn
Lidia Suszczyńska
1.5
0.0
WPWP/24734.97
9663Zdzisław Stryła
Hanna Derdowska-Zimpel
1.0
1.0
WPWP/24734.69
9746Andrzej Sekita
Sławomir Charyna
0.0
0.0
SL/8734.34
9879Krzysztof Janecki
Michalina Anioła
1.0
0.0
WPWP/24732.71

Statystyka ośrodków...