Turniej na maksy
Środa, 24 lutego 2016
Wyniki z 6 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
104
Cezary Serek
Marcin Woźniak
13.0
7.0
WP
WP/244
64.62
16
2
92
Witold Szczepaniak
Jerzy Bajka
5.0
5.0
WP
WP/244
62.12
16
3
66
Jakub Kowal
Konrad Ciborowski
12.0
11.0
MP
MP/89
60.18
15
4
67
Bernard Broda
Edward Dorosz
5.0
5.0
OP
OP/95
60.01
14
5
37
Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MP
MP/89
-0.19
59.89
14
6
110
Ryszard Białkiewicz
Jolanta Materniak
3.0
1.5
WP
WP/254
59.52
13
7
25
Dariusz Węgrowicz
Jacek Musiał
5.0
2.5
MA
MA/262
58.83
13
8
88
Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
0.5
0.0
WP
WP/244
58.60
12
9
14
Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DS
DS/68
57.93
12
10
40
Ryszard Cieślik
Zbigniew Przeginiak
2.0
3.0
MP
MP/89
57.73
11
11
95
Zofia Bałdysz
Anna Maduzia
3.0
3.0
WP
MA
WP/244
57.45
10
12
100
Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WP
WP/244
57.42
10
13
48
Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
2.5
MP
MP/89
57.42
9
14
39
Jerzy Michałek
Włodzimierz Wala
19.0
19.0
SL
MP
MP/89
57.24
9
15
47
Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MP
MP/89
-0.19
57.23
8
16
82
Małgorzata Augustyn
Adam Peszke
1.5
4.0
WP
WP/244
57.13
8
17
6
Sławek Robel
Aleksander Czajka
4.0
7.0
DS
DS/68
-0.19
56.58
7
18
72
Aleksander Sejud
Jerzy Ujma
9.0
12.0
OP
OP/95
56.26
6
19
8
Włodzimierz Szczepanik
Mariusz Kowalczyk
11.0
4.0
DS
DS/68
56.26
6
20
84
Jacek Wędrychowicz
Stanisław Drzymała
12.0
5.0
WP
WP/244
56.19
5
21
27
Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
11.0
MP
MP/89
55.47
5
22
94
Marek Juszczak
Bartosz Juszczak
5.0
1.0
WP
WP/244
54.99
4
23
78
Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
1.5
2.0
OP
OP/95
54.95
4
24
54
Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MP
MP/89
-0.19
54.89
4
25
20
Joanna Kilanowicz-Bosek
Piotr Nauman
1.5
4.0
MA
MA/262
54.77
3
26
24
Damian Jędrzejewski
Wiesław Miłkowski
5.0
5.0
MA
MA/262
54.72
3
27
12
Cathy Bałdysz
Rob Helle
17.0
7.0
MA
MP
DS/68
54.51
3
28
68
Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
3.0
OP
OP/95
54.33
3
29
64
Wit Klapper
Kazimierz Chłobowski
21.0
11.0
SL
MP
MP/89
-0.19
54.09
3
30
55
Tomasz Stryszawski
Marek Jaworski
7.0
12.0
MP
MP/89
53.83
3
31
15
Tomasz Sułkowski
Sławomir Rokicki
5.0
1.5
MA
MA/262
53.81
3
32
70
Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OP
OP/95
53.48
3
33
31
Bogusław Wardzała
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MP
MP/89
53.29
3
34
108
Robert Ciesielski
Jerzy Stefanowski
1.5
3.0
WP
WP/254
53.28
3
35
59
Krzysztof Skąpski
Ryszard Calik
3.0
3.0
MP
MP/89
53.25
2
36
89
Andrzej Mazurek
Karol Mońko
11.0
4.0
WP
WP/244
53.20
2
37
57
Małgorzata Praszałowicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MP
MP/89
52.89
2
38
22
Jerzy Olszewski
Zdzisław Olszewski
0.5
4.0
MA
MA/262
52.80
2
39
71
Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OP
OP/95
52.77
2
40
29
Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MP
MP/89
52.68
2
41
35
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
1.5
1.5
MP
MP/89
52.48
2
42
43
Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.5
4.0
MP
MP/89
52.42
2
43
11
Franciszek Zarzecki
Marek Bałdysz
13.0
13.0
DS
DS/68
52.16
2
44
99
Marek Janik
Henryk Duszyński
4.0
3.0
WP
WP/244
51.80
2
45
16
Bogusław Chomentowski
Janusz Zaręba
5.0
2.5
MA
MA/262
51.64
1
46
50
Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MP
MP/89
51.50
1
47
58
Stanisław Urbanowski
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
5.0
MP
MP/89
51.24
1
48
101
Włodzimierz Robak
Przemysław Jaworski
2.5
1.5
WP
WP/244
51.16
1
49
75
Ryszard Ryszka
Adrian Spyrka
2.5
3.0
OP
OP/95
51.10
1
50
80
Krzysztof Galubiński
Janusz Suszczyński
0.0
4.0
WP
WP/244
50.93
1
51
83
Bartosz Kaczmarek
Maciej Mizerka
2.5
2.5
WP
WP/244
50.86
1
52
4
Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
4.0
DS
DS/68
50.78
1
53
77
Andrzej Cięciała
Wojciech Stodolnik
1.5
1.0
OP
OP/95
50.77
1
54
45
Stanisław Król
Marian Sierpiński
5.0
0.5
MP
MP/89
50.75
1
55
23
Wojciech Kostrzewa
Krzysztof Sokół
5.0
3.0
MA
MA/262
50.72
56
51
Wacław Gąssowski
Andrzej Dudzik
12.0
12.0
MP
MP/89
50.67
57
53
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
3.0
MP
MP/89
50.52
58
49
Kazimierz Latawiec
Adam Lenda
11.0
3.0
MP
MP/89
50.37
59
5
Lech Warężak
Marian Szymonowicz
9.0
11.0
DS
DS/68
50.16
60
34
Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
3.0
MP
MP/89
49.85
61
3
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DS
DS/68
49.67
62
98
Barbara Podgórska
Ewa Knapik
3.0
5.0
WP
WP/244
49.42
63
62
Jacek Surdej
Jan Surdej
0.0
0.0
MP
MP/89
49.21
64
65
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
0.5
MP
MP/89
49.01
65
102
Małgorzata Zielonacka
Andrzej Zielonacki
1.5
1.5
WP
WP/244
48.73
66
61
Kazimierz Gałka
Tadeusz Garbacik
5.0
12.0
MP
MP/89
48.31
67
85
Maciej Masłowski
Tomasz Powęzka
1.0
1.5
WP
WP/244
48.29
68
38
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MP
MP/89
48.28
69
18
Zofia Szuchnik
Anna Sawicka
3.0
0.0
MA
MA/262
47.36
70
30
Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MP
MP/89
47.34
71
13
Piotr Dobryszycki
Wojciech Lubas
12.0
5.0
DS
DS/68
47.04
72
2
Robert Księżopolski
Grzegorz Debita
4.0
3.0
DS
DS/68
47.04
73
107
Przemysław Kaczmarek
Wojciech Przybylski
3.0
0.0
WP
WP/254
46.93
74
44
Waldemar Krakowski
Aleksandra Krakowska
3.0
3.0
MP
MP/89
46.88
75
103
Paweł Biś
Waldemar Bąk
1.0
1.5
WP
WP/244
46.83
76
56
Marcin Krawczyk
Janusz Wrześniak
12.0
2.5
MP
MA
MP/89
46.70
77
74
Eryk Hamerski
Jerzy Nogański
2.5
3.0
OP
OP/95
46.69
78
105
Stanisław Haręźlak
Jerzy Jankowski
4.0
0.0
WP
WP/254
46.60
79
10
Henryk Nowiński
Andrzej Pliszczyński
4.0
5.0
DS
DS/68
46.60
80
81
Beata Bojarska
Krzysztof Lewandowski
5.0
5.0
WP
WP/244
46.21
81
60
Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MP
MP/89
45.91
82
17
Tadeusz Wroński
Jerzy Cel
0.0
3.0
MA
MA/262
45.88
83
91
Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
4.0
2.0
WP
WP/244
45.70
84
93
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.0
19.0
WP
WP/244
45.59
85
41
Andrzej Biernat
Zbigniew Sagan
4.0
9.0
MP
MP/89
-0.19
45.37
86
96
Krzysztof Staśkiewicz
Zenon Wierzbicki
2.5
5.0
WP
LD
WP/244
44.97
87
46
Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.5
4.0
MP
MP/89
44.83
88
21
Hubert Kędziorek
Paweł Szymaszczyk
0.0
7.0
MA
MA/262
44.59
89
36
Kazimierz Lenda
Leszek Kirsz
4.0
4.0
MP
MP/89
44.29
90
106
Zdzisław Konieczny
Andrzej Michalak
2.5
2.5
WP
WP/254
43.67
91
69
Jerzy Jankowski
Andrzej Rosikoń
2.0
0.0
OP
OP/95
43.62
92
19
Wojciech Kała
Bogdan Stankiewicz
3.0
0.0
MA
MA/262
43.45
93
73
Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OP
OP/95
42.80
94
28
Leszek Faber
Mirosław Kwiatkowski
2.5
1.5
MP
MP/89
42.32
95
90
Sławomir Tomaszewski
Eugeniusz Dota
1.5
2.0
WP
WP/244
42.26
96
52
Marek Orłowicz
Adam Matyasik
2.5
5.0
MP
MP/89
41.73
97
9
Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DS
DS/68
41.49
98
26
Barbara Musiał
Andrzej Musiał
0.0
0.0
MA/262
41.42
99
97
Krzysztof Janecki
Mariusz Winkler
1.0
0.0
WP
WP/244
40.82
100
33
Zdzisław Gędłek
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MP
MP/89
40.72
101
86
Piotr Czarnecki
Barbara Matuszewska
1.5
1.0
WP
WP/244
40.44
102
1
Marian Ganicz
Waldemar Majewski
2.5
3.0
DS
DS/68
40.23
103
42
Stefan Polański
Czesław Myszczyszyn
3.0
3.0
MP
MP/89
40.23
104
32
Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MP
MP/89
39.13
105
63
Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MP
MP/89
38.93
106
79
Zdzisław Stryła
Hanna Derdowska-Zimpel
1.0
1.0
WP
WP/244
38.46
107
87
Lidia Gapińska
Lidia Suszczyńska
0.0
0.0
WP
WP/244
37.51
108
76
Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OP
OP/95
33.20
Statystyka ośrodków...