Turniej na maksy
Środa, 10 lutego 2016
Wyniki z 5 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/89
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
2
53
Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
12.0
2.5
MP
MP/89
64.79
15
3
27
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MP
MP/89
61.03
14
7
49
Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
11.0
5.0
MP
MP/89
60.10
12
12
29
Wacław Gąssowski
Jerzy Michałek
12.0
19.0
MP
SL
MP/89
57.83
9
13
23
Wit Klapper
Jerzy Jeleń
21.0
1.5
SL
MP
MP/89
57.12
8
15
41
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
3.0
5.0
MP
MP/89
57.04
7
18
46
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MP
MP/89
56.66
5
19
51
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/89
56.07
4
20
40
Włodzimierz Wala
Kazimierz Chłobowski
19.0
11.0
MP
MP/89
55.86
4
24
55
Jarosław Duda
Marcin Wilczyński
3.0
4.0
MP
MP/89
55.33
3
26
50
Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
3.0
2.5
MP
MP/89
54.72
3
28
45
Piotr Stopa
Mirosław Kołton
13.0
9.0
MP
MP/89
53.99
3
31
35
Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MP
MP/89
53.67
2
34
30
Czesław Myszczyszyn
Stefan Polański
3.0
3.0
MP
MP/89
53.24
2
35
32
Adam Harasimowicz
Wojciech Harasimowicz
3.0
3.0
MA
MP/89
53.08
2
36
24
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
3.0
MP
MP/89
52.96
2
37
47
Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
12.0
7.0
MP
MP/89
52.95
2
39
15
Józef Barczyk
Jan Skuciński
7.0
5.0
MP
MP/89
52.83
2
40
34
Zdzisław Gędłek
Leszek Ochał
4.0
2.5
MP
MP/89
52.67
2
42
44
Janusz Wrześniak
Katarzyna Michałek
2.5
7.0
MA
SL
MP/89
52.31
1
45
39
Marzena Kwiecińska-Wilk
Jerzy Jasiński
4.0
0.5
MP
MP/89
50.73
1
47
11
Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
11.0
MP
MP/89
50.04
1
48
31
Marcin Krawczyk
Piotr Radzikowski
12.0
7.0
MP
MP/89
50.02
1
49
38
Janusz Buksa
Tomasz Kadłubicki
5.0
3.0
MP
SL
MP/89
49.99
1
52
16
Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MP
MP/89
49.54
53
19
Leszek Faber
Ryszard Cieślik
2.5
2.0
MP
MP/89
49.33
54
22
Kazimierz Latawiec
Magdalena Lankosz
11.0
9.0
MP
MP/89
49.06
56
25
Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.5
4.0
MP
MP/89
48.72
59
28
Stanisław Jaros
Stanisław Urbanowski
5.0
7.0
MP
MP/89
48.13
61
52
Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.5
4.0
MP
MP/89
47.79
62
54
Aleksander Jezioro
Tytus Bisping
21.0
5.0
MP
MP/89
47.69
65
36
Kazimierz Gałka
Magdalena Gil
5.0
3.0
MP
MP/89
47.02
66
48
Bogusław Wardzała
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MP
MP/89
46.82
68
33
Adam Serafin
Adam Lenda
5.0
3.0
MP
MP/89
46.67
69
56
Sylwester Żelazny
Zdzisław Burda
1.0
0.0
MP
MP/89
46.58
71
37
Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
2.5
7.0
MP
MP/89
46.30
78
21
Marek Heichel
Adam Cichoń
3.0
2.0
MP
MP/89
43.69
79
26
Małgorzata Praszałowicz
Marek Faber
5.0
4.0
MP
MP/89
43.67
83
14
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
1.5
1.5
MP
MP/89
42.66
84
12
Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MP
MP/89
42.31
85
42
Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
4.0
MP
MP/89
42.12
86
20
Kazimierz Lenda
Leszek Kirsz
4.0
4.0
MP
MP/89
42.01
88
17
Jan Surdej
Jacek Surdej
0.0
0.0
MP
MP/89
41.19
90
13
Waldemar Krakowski
Aleksandra Krakowska
3.0
3.0
MP
MP/89
40.50
96
18
Jerzy Batko
Marian Nanke
4.0
5.0
MP
MP/89
38.72
97
43
Marek Orłowicz
Adam Matyasik
2.5
5.0
MP
MP/89
35.55
Statystyka ośrodków...