Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 4 lutego 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
17Patryk Patreuha
Marian Kupnicki
2.5
17.0
DS
WP
DS/7274.048
221Adam Krysa
Wojciech Stachnik
9.0
4.0
MPMP/23049.388
340Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/24740.607
430Łukasz Kasperczyk
Kajetan Zimny
0.0
0.0
MP
SL
MP/413.6036.576
519Jerzy Stępień
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MPMP/23026.245
627Emilia Łabuz
Marcin Kuflowski
0.0
4.0
DS
MP
MP/413.6025.635
74Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7224.374
83Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.0
DSDS/7222.683
942Marcin Woźniak
Ryszard Nowicki
7.0
4.0
WPWP/24722.642
1031Kacper Kuflowski
Tymoteusz Zaborowski
1.0
0.0
MP
DS
MP/413.6021.852
119Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DSDS/7220.112
1218Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
3.0
12.0
MP
PK
MP/23019.492
1311Marek Drecki
Ryszard Makuch
7.0
5.0
DSDS/7218.842
1424Aleksandra Rosik
Mirosława Stachura
0.0
0.0
DSMP/413.6016.041
1536Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.0
WPWP/24714.831
1626Maciej Racewicz
Adam Pigulski
1.0
1.5
DSMP/413.6014.281
1725Natalia Bień
Dominika Wielczyk
0.0
0.0
DSMP/413.6013.981
1810Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
1.0
DSDS/7212.521
1928Franciszek Kurlit
Michał Stasik
1.0
0.0
MPMP/413.609.981
2037Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
3.0
1.0
WPWP/2479.401
2135Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2478.461
2238Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
4.0
3.0
WPWP/2477.64
2333Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/2473.59
2413Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MPMP/2300.77
252Roland Lippik
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/72-1.89
2614Leszek Gabriel
Bronisław Micek
7.0
7.0
MPMP/230-2.42
278Marek Kwaśniak
Jan Kulczycki
0.0
1.5

DS
DS/72-2.49
2822Zbigniew Świderek
Andrzej Broda
3.0
12.0
MPMP/230-3.25
2915Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.0
1.0
MPMP/230-5.56
3012Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/72-9.07
3141Jarosław Nowak
Janusz Suszczyński
1.5
4.0
WPWP/247-10.04
3220Adam Dmochowski
Tadeusz Murczek
5.0
11.0
MPMP/230-10.25
3329Monika Kurasiak
Małgorzata Borek
0.5
0.0
DSMP/413.60-19.78
3417Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/230-21.96
355Zdzisław Patreuha
Jakub Patreuha
4.0
2.5
DSDS/72-30.97
361Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.5
0.0
DSDS/72-45.53
3739Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247-47.60
3834Małgorzata Zielonacka
Justyna Łaniewska
1.5
1.5
WPWP/247-49.52
3916Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/230-52.43
406Edward Boguta
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DSDS/72-82.61
4123Michał Borek
Paweł Świątkowski
0.0
0.0
DSMP/413.60-83.74

Statystyka ośrodków...