Turniej na maksy

Wtorek, 2 lutego 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
120Adam Pigulski
Tymoteusz Zaborowski
1.5
0.0
DSMP/4167.986
221Maciej Racewicz
Franciszek Kurlit
1.0
1.0
DS
MP
MP/4166.966
315Kacper Kuflowski
Łukasz Kasperczyk
1.0
0.0
MPMP/4166.875
438Agnieszka Pietrzyk
Jarosław Sieczkowski
4.0
4.0
OPOP/10565.274
522Michał Stasik
Marcin Kuflowski
0.0
4.0
MPMP/4164.864
625Jerzy Kozłowski
Józef Nastałek
3.0
4.0
MPMP/4564.293
71Lech Borzęcki
Krzysztof Kusowski
1.0
0.0
KPKP/16056.383
810Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
1.5
1.0
KPKP/16055.782
931Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
7.0
7.0
OPOP/10555.412
1012Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
1.5
3.0
KPKP/16055.242
1117Agnieszka Wierzbowska
Kajetan Zimny
0.0
0.0
MP
SL
MP/4155.001
129Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/16053.321
1328Jarosław Kowalik
Adam Waśko
3.0
4.0
MPMP/4552.921
144Przemysław Małkowski
Leszek Małkowski
0.0
0.0
KPKP/16052.461
1535Kazimierz Donder
Leszek Uryga
0.0
0.0
OP/10552.191
165Magdalena Kazimierczak
Włodzimierz Żurawicz
2.0
3.0
KPKP/16051.991
1724Jacek Zając
Stanisław Miłkowski
11.0
2.0
MPMP/4551.681
1836Beata Madej
Artur Głowacki
2.0
1.5
MP
OP
OP/10551.641
1934Ireneusz Wędołowski
Wojciech Lewandowski
1.5
4.0
OP
PM
OP/10551.441
2030Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
OPOP/10551.12
217Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KPKP/16049.94
2232Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
0.0
OP/10548.90
2326Wacław Owca
Marek Glibowski
2.0
1.5
MPMP/4547.38
2427Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4547.24
252Elżbieta Zalewska
Mirosław Szparaga
2.0
5.0
KPKP/16046.03
2629Maria Morstyn
Henryk Borowiński
0.0
4.0

OP
OP/10544.63
273Adam Szmidt
Ryszard Kuczewski
0.0
0.0
KPKP/16043.56
286Grzegorz Rempel
Włodzimierz Płaczkiewicz
3.0
0.5
KPKP/16043.00
2911Andrzej Sekuła
Paweł Łęcki
7.0
3.0
KPKP/16042.83
3023Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
3.0
2.0
MPMP/4542.49
3137Władysław Deręgowski
Jerzy Ujma
0.0
12.0

OP
OP/10540.49
3218Natalia Bień
Monika Kurasiak
0.0
0.5
DSMP/4140.37
3333Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
0.0
0.0
OP/10538.91
3419Barbara Kozłowska
Mirosława Stachura
0.0
0.0
DSMP/4137.93
3514Emilia Łabuz
Aleksandra Rosik
0.0
0.0
DSMP/4136.10
3613Michał Borek
Paweł Świątkowski
0.0
0.0
DSMP/4132.55
3716Małgorzata Borek
Dominika Wielczyk
0.0
0.0
DSMP/4131.39

Statystyka ośrodków...