Turniej na maksy
Wtorek, 26 stycznia 2016
Wyniki z 7 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
100
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WP
WP/254
64.51
13
2
18
Zbigniew Witt
Maciej Woropay
0.0
0.0
KP
KP/50
64.45
13
3
61
Ryszard Woliński
Józef Tokarz
12.0
7.0
MP
MP/45
63.32
12
4
34
Angelika Konderak
Agata Kowal
1.5
5.0
MP
MP/41
63.01
12
5
107
Andrzej Dymek
Krzysztof Krause
4.0
5.0
WP
WP/254
61.42
11
6
38
Urszula Stefaniak
Kazimierz Jaszczuk
1.0
0.0
SW
MP/41
60.16
11
7
63
Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MP
MP/45
59.50
10
8
78
Roman Kruk
Mirosław Hryszko
7.0
4.0
PD
PD/141
59.44
10
9
101
Robert Ciesielski
Jarosław Marczewski
1.5
2.0
WP
WP/254
59.39
9
10
70
Grzegorz Czeremcha
Leszek Uryga
0.0
0.0
OP/105
58.95
9
11
21
Jerzy Kowalski
Kazimierz Ligęza
13.0
5.0
KP
KP/50
58.86
8
12
68
Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
OP
OP/105
58.64
8
13
79
Tomasz Bliński
Marian Krasowski
7.0
4.0
PD
PD/141
57.81
7
14
14
Maciej Stanek
Jarosław Żurawski
7.0
3.0
KP
KP/50
57.69
7
15
84
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
5.0
5.0
PD
PD/141
57.10
6
16
60
Bartosz Bunar
Maciej Kędzierski
1.0
1.5
MP
MP/41
57.06
6
17
10
Bogdan Bródka
Przemysław Kacprzak
4.0
3.0
KP
KP/160
57.00
6
18
1
Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KP
KP/160
55.81
5
19
44
Szymon Superson
Michał Kuczkowski
1.0
2.0
MP
MP/41
55.78
5
20
53
Michał Mirecki
Kacper Wieczorkowski
0.5
0.5
MP
MP/41
55.59
4
21
98
Jerzy Bajka
Adam Peszke
5.0
4.0
WP
WP/254
55.28
4
22
95
Włodzimierz Kwiatkowski
Adam Meller
12.0
5.0
WP
WP/254
55.16
3
23
39
Paweł Piekarz
Kajetan Leśniak
1.0
1.0
MP
MP/41
55.11
3
24
85
Przemysław Czarnecki
Adam Popławski
3.0
5.0
PD
PD/141
55.08
3
25
57
Roman Madej
Tytus Żurawski
1.5
1.0
MP
KP
MP/41
55.07
3
26
46
Dominik Rajtar
Kacper Kuflowski
1.0
1.0
MP
MP/41
54.83
3
27
48
Danuta Baczewska
Anna Bielecka
0.0
0.0
MP
MP/41
54.64
3
28
49
Barbara Superson
Mateusz Słuszniak
1.5
1.5
MP
MP/41
54.59
3
29
6
Paweł Łęcki
Andrzej Sekuła
3.0
7.0
KP
KP/160
54.54
3
30
24
Urszula Andrusiewicz
Barbara Woźniak
0.0
0.0
KP
KP/50
54.28
2
31
31
Krystyna Wawrzyniak
Jerzy Wawrzyniak
0.0
3.0
KP
KP/50
54.01
2
32
50
Krystyna Grzegorzewska
Maria Baran
0.0
0.0
MP
MP/41
53.92
2
33
87
Jan Ciulkin
Janusz Galewski
4.0
4.0
PD
PD/141
53.88
2
34
90
Stefan Kopyt
Władysław Szałkiewicz
3.0
3.0
PD
PD/141
53.22
2
35
13
Zygfryd Burzyński
Czesław Waszak
0.0
0.0
KP
KP/50
53.20
2
36
75
Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
7.0
7.0
OP
OP/105
52.99
2
37
72
Tomasz Kłys
Jerzy Ujma
4.0
12.0
SL
OP
OP/105
52.96
2
38
23
Mieczysław Romanowski
Lesław Pieśnin
2.0
3.0
KP
KP/50
52.89
2
39
105
Maciej Kokorniak
Przemysław Nowakowski
2.0
2.0
WP
WP/254
52.66
2
40
66
Jarosław Kowalik
Adam Waśko
3.0
4.0
MP
MP/45
52.36
2
41
77
Andrzej Prasalski
Alfred Koda
5.0
3.0
PD
PD/141
52.29
2
42
9
Krzysztof Kusowski
Lech Borzęcki
0.0
1.0
KP
KP/160
52.21
1
43
28
Eugeniusz Kukliński
Jerzy Mojsiewicz
9.0
5.0
KP
KP/50
52.17
1
44
41
Jan Paczkowski
Gabriel Chrabąszcz
1.0
1.5
MP
MP/41
52.10
1
45
67
Agnieszka Pietrzyk
Jarosław Sieczkowski
4.0
4.0
OP
OP/105
51.93
1
46
33
Bartosz Wróbel
Jeremi Mazur
1.0
1.0
MP
MP/41
51.72
1
47
47
Bartosz Żbik
Przemysław Pasiński
0.0
0.0
MP
MP/41
51.48
1
48
26
Tadeusz Rakoczy
Andrzej Karczewski
2.0
3.0
KP
KP/50
51.43
1
49
22
Lech Kobajło
Ryszard Kurpios
0.0
1.5
KP
KP/50
51.24
1
50
12
Włodzimierz Maćkowski
Mirosław Kuśmierek
1.5
1.5
KP
KP/50
51.17
1
51
40
Anna Litwora
Adrian Bakalarz
2.0
5.0
MP
SL
MP/41
51.09
1
52
8
Elżbieta Zalewska
Mirosław Szparaga
2.0
5.0
KP
KP/160
51.07
1
53
92
Barbara Speth
Małgorzata Zielonacka
1.0
1.5
WP
WP/254
50.88
1
54
91
Jerzy Roszak
Jan Sztuba
9.0
1.5
WP
WP/254
50.76
55
11
Stanisław Ciesielski
Marian Jankowski
5.0
4.0
KP
KP/50
50.45
56
83
Halina Wojtkowska
Robert Barankiewicz
0.0
0.5
LD
PD/141
50.28
57
74
Jerzy Morstyn
Jerzy Paszylk
0.0
0.0
OP/105
50.10
58
59
Marta Armuła
Natalia Staroń
0.0
0.5
MP
MP/41
49.91
59
35
Karolina Piekarz
Dominika Ocylok
1.5
1.5
MP
MP/41
49.81
60
99
Piotr Czarnecki
Zdzisław Stryła
1.5
1.0
WP
WP/254
49.29
61
27
Maciej Rechlewski
Zbigniew Dąbek
2.5
5.0
KP
KP/50
48.87
62
65
Leszek Margasiński
Wojciech Brodowski
1.5
0.0
MP
MP/45
48.68
63
108
Jolanta Materniak
Andrzej Waligórski
1.5
3.0
WP
WP/254
48.67
64
81
Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
3.0
5.0
PD
PD/141
48.31
65
58
Gabriela Kisielewska
Julia Grodzka
0.5
1.0
MP
LU
MP/41
48.27
66
20
Michał Dolny
Adam Gregorowicz
2.0
2.5
KP
KP/50
48.26
67
102
Kamil Kalida
Marcin Rodziewicz
0.0
2.0
WP
WP/254
48.15
68
56
Halina Budziak
Stanisław Białas
0.0
0.0
MP/41
47.97
69
30
Marek Skonieczny
Arnold Borkowski
2.5
0.0
KP
KP/50
47.41
70
7
Elżbieta Czerwińska
Janusz Piwoński
2.0
1.0
KP
KP/160
47.37
71
88
Piotr Latała
Stanisław Pochodowicz
4.0
5.0
PD
PD/141
47.34
72
19
Zbigniew Mossakowski
Karol Nowak
3.0
2.0
KP
KP/50
47.34
73
29
Henryk Adamski
Jerzy Żółkoś
0.0
0.0
KP
KP/50
47.09
74
97
Ryszard Brudkiewicz
Stefan Sytlak
0.0
0.0
WP
WP/254
46.72
75
37
Małgorzata Golec
Zofia Wciślik
1.0
0.5
SW
MP/41
46.64
76
45
Andrzej Żugaj
Jan Kożuch
0.0
0.0
MP
MP/41
46.54
77
32
Halina Pientka
Zofia Zachwieja
2.5
1.0
KP
KP/50
45.35
78
2
Ryszard Kuczewski
Adam Szmidt
0.0
0.0
KP
KP/160
44.79
79
73
Artur Głowacki
Tadeusz Kois
1.5
0.5
OP
OP/105
44.47
80
43
Katarzyna Łatecka
Gabriela Musiał
1.0
0.5
MP
MP/41
44.33
81
36
Aron Shindler
Aleksander Pietrow
0.0
0.0
MP
MP/41
43.95
82
82
Halina Perkowska
Jarosław Roszczenko
0.0
2.0
PD
PD/141
43.86
83
3
Jarosław Kosmalski
Włodzimierz Pawłowski
3.0
3.0
KP
KP/160
43.80
84
104
Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
3.0
3.0
WP
WP/254
43.75
85
54
Kamil Liszka
Łukasz Kasperczyk
0.0
0.0
MP
MP/41
43.68
86
5
Grzegorz Rempel
Włodzimierz Płaczkiewicz
3.0
0.5
KP
KP/160
43.40
87
25
Jacek Kurzawski
Wojciech Głuchowski
0.0
0.0
KP
KP/50
43.15
88
94
Ryszard Baranowski
Maciej Masłowski
0.0
0.5
WP
WP/254
42.89
89
42
Weronika Kargol
Emilia Szkaradek
0.0
0.0
MP
MP/41
42.84
90
89
Zbigniew Gadek
Wiesław Niewiński
1.5
4.0
PD
PD/141
42.52
91
55
Igor Nowak
Hieronim Dzieślewski
0.0
0.5
MP
MP/41
42.25
92
16
Elżbieta Olejnik
Grzegorz Olejnik
0.5
0.5
KP
KP/50
42.17
93
71
Maria Morstyn
Henryk Borowiński
0.0
4.0
OP
OP/105
42.03
94
93
Hanna Derdowska-Zimpel
Barbara Matuszewska
1.0
1.0
WP
WP/254
41.72
95
86
Alicja Małyszko
Bronisław Komorowski
2.5
0.0
PD
PD/141
41.58
96
64
Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
3.0
2.0
MP
MP/45
41.47
97
15
Jerzy Zawalski
Jerzy Grundkowski
0.0
2.5
KP
KP/50
39.91
98
103
Aleksander Buchholz
Mieczysław Lewandowski
1.5
0.0
WP
WP/254
39.13
99
96
Wojciech Przybylski
Wiesław Rakowski
0.0
0.0
WP
WP/254
39.09
100
62
Wacław Owca
Marek Glibowski
2.0
1.5
MP
MP/45
38.68
101
17
Bogdan Podgajny
Edmund Więckowski
0.0
1.0
KP
KP/50
38.60
102
69
Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
0.0
0.0
OP/105
37.93
103
80
Małgorzata Olesiuk
Henryk Stecewicz
0.0
3.0
PD
PD/141
37.29
104
51
Krzysztof Stawski
Jacek Kudrys
0.0
0.0
MP
MP/41
36.33
105
52
Stanisław Ochoński
Mikołaj Górecki
0.0
0.0
MP
MP/41
-0.58
29.96
Statystyka ośrodków...