Turniej na maksy

Piątek, 22 stycznia 2016

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
118Łukasz Bielejewski
Michał Diak
1.0
0.5
WPWP/10677.187
222Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
1.0
1.5
WPWP/10662.707
319Konstanty Kordas
Włodzimierz Krysztofczyk
0.5
9.0
WP
LD
WP/10659.546
417Marcin Matella
Mikołaj Jankowski
1.0
0.5
WPWP/10659.485
58Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DSDS/6757.204
66Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6756.384
734Wiktoria Nieć
Andrzej Bednarczyk
0.0
0.5
WPWP/10656.253
810Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
9.0
4.0
DSDS/6755.742
91Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
7.0
12.0
DSDS/6754.782
104Krzysztof Ćwik
Sammy Bałdysz
4.0
4.0
DSDS/6754.262
1124Michał Malinowski
Jędrzej Bartosik
0.5
0.5
WPWP/10654.152
122Stanisław Korona
Janisław Fituch
2.5
4.0
DSDS/6753.111
1315Wojciech Potoczny
Stanisław Kulpaczyński
5.0
5.0
DSDS/6752.601
1433Kalina Naskręt
Jan Sibilski
0.0
5.0
WPWP/10652.461
1529Jan Cieśliński
Jakub Kozak
0.5
0.0
WPWP/10650.761
1612Barbara Radomska
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/6749.901
1727Alicja Bednarczyk
Alicja Kaczmarek
0.0
0.0
WPWP/10649.401
1832Jakub Głowacki
Maksym Ratajczyk
0.0
0.0
WPWP/10648.641
199Leszek Haber
Waldemar Majewski
4.0
3.0
DSDS/6748.19
2031Andrzej Aleksandrzak
Radosław Kawałek
13.0
0.0
WPWP/10647.92
2113Antoni Słowik
Stanisław Zapaśnik
3.0
3.0
DSDS/6747.72
2216Ryszard Rolka
Jerzy Neter
5.0
5.0
DSDS/6746.91
2336Lena Dąbkiewicz
Maria Banaszkiewicz
0.0
0.0
WPWP/10646.55
2426Marianna Jeżewska
Wiktoria Biela
0.0
0.0
WPWP/10646.12
253Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
3.0
4.0
DSDS/6746.05
2623Kacper Koziełło
Jakub Pluta
0.0
0.0
WPWP/10645.85
2711Marek Bałdysz
Marian Krzypkowski
13.0
1.0
DSDS/6745.77
287Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DSDS/6745.74
295Marcin Motykiewicz
Anna Jankowska
3.0
2.0
DSDS/6745.63
3020Piotr Wilk
Adrian Bakalarz
0.0
5.0
WP
SL
WP/10643.49
3121Mateusz Tomaszewski
Marcel Szydłowski
0.0
0.0
WPWP/10643.33
3230Tomasz Wnykowicz
Maksym Wujec
0.0
0.0
WPWP/10640.98
3314Andrzej Romański
Sławomir Zagórski
0.0
2.0
DSDS/6740.02
3428Aleksandra Borowczyk
Jerzy Kostański
0.0
0.0
WPWP/10639.90
3535Justyna Zielniewicz
Katarzyna Pochylska
0.0
0.0
WPWP/10638.03
3625Kajetan Gościański
Łukasz Józkowiak
0.0
0.0
WPWP/10637.28

Statystyka ośrodków...