Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 21 stycznia 2016

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
113Waldemar Siuda
Marek Drecki
12.0
7.0
DSDS/723.6066.859
236Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24764.909
31Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
4.0
DSDS/673.6049.658
423Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MPMP/23046.057
527Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/23043.706
644Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.0
WPWP/24737.305
710Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6733.505
87Piotr Kulesza
Tomasz Koźlecki
5.0
4.0
DSDS/673.6032.254
924Andrzej Gałęza
Leszek Gabriel
5.0
7.0
MPMP/23032.103
1028Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/23030.152
1135Barbara Podgórska
Ewa Mielcarzewicz
3.0
5.0
WPWP/24728.002
1234Tadeusz Murczek
Krzysztof Jakubas
11.0
2.5
MPMP/23023.502
1321Bronisław Tabisz
Piotr Rapacki
3.0
1.5
DSDS/723.6019.502
1414Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
1.0
DSDS/723.6016.502
1537Beata Bojarska
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
5.0
5.0
WPWP/24711.602
1632Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/2309.101
1741Włodzimierz Kwiatkowski
Waldemar Nowak
12.0
3.0
WPWP/2475.651
1826Maciej Rodzaj
Bogusław Lesiecki
7.0
12.0
MPMP/2305.501
1916Edward Boguta
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DSDS/723.605.101
209Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/673.602.401
2120Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.600.901
225Lech Warężak
Piotr Klubiński
9.0
9.0
DSDS/673.60-0.851
233Sławek Robel
Waldemar Majewski
4.0
3.0
DSDS/673.60-0.90
248Mariusz Kowalczyk
Jerzy Gładysz
4.0
12.0
DSDS/673.60-2.55
2533Andrzej Broda
Zbigniew Świderek
12.0
3.0
MPMP/230-3.55
2642Witold Szczepaniak
Hieronim Nowacki
4.0
5.0
WPWP/247-5.10
2719Ireneusz Ślęzak
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DSDS/723.60-5.25
282Andrzej Gierczak
Marek Duczmal
3.0
4.0
DSDS/673.60-7.90
2940Jarosław Marczewski
Andrzej Ostrowski
2.0
1.5
WPWP/247-11.20
3012Wojciech Szałapak
Marek Filak
3.0
0.0
DSDS/67-11.60
3115Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/723.60-11.80
3245Maciej Masłowski
Henryk Duszyński
0.5
3.0
WPWP/247-12.80
3317Urszula Czepiel
Ewa Sokolińska
0.0
0.0
NZDS/723.60-15.50
3431Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
3.0
12.0
MP
PK
MP/230-18.80
354Andrzej Suchodolski
Andrzej Robak
4.0
4.0
DSDS/673.60-22.10
3643Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247-23.40
3746Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/247-24.70
3839Krzysztof Galubiński
John Catlow
0.0
0.0
WPWP/247-33.50
3925Stanisław Drwal
Zbigniew Szkołut
2.0
5.0
MPMP/230-34.70
4038Stanisław Haręźlak
Stefan Żuberek
4.0
4.0
WPWP/247-36.75
416Ryszard Rolka
Jerzy Więcławski
5.0
4.0
DSDS/673.60-39.50
4218Franciszek Sromek
Stanisław Horochowski
0.0
0.0
DS
 
DS/723.60-43.90
4330Feliks Wawrzon
Stefan Bentkowski
1.5
1.0
MPMP/230-50.15
4429Aneta Jaworska
Marta Nocoń-Ziaja
1.0
0.0
MP
 
MP/230-82.90

Statystyka ośrodków...