Turniej na maksy

Wtorek, 22 października 2013

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
123Benedykt Mieszczak
Roman Grabowski
2.0
2.0
KPSL/8761.7517
24Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
4.0
7.0
MPMP/4061.7016
37Wojciech Strzemecki
Tytus Bisping
18.0
4.0
PK
MP
MP/4061.1915
457Leszek Krzeczek
Kazimierz Cios
7.0
7.0
SLSL/8760.1414
558Ireneusz Jagielski
Alina Talaga-Drabik
7.0
4.0
WM
ZP
SL/8759.4313
652Andrzej Puchowski
Marek Wrocławski
0.0
2.5

LD
SL/8759.2511
724Jarosław Romaniuk
Barbara Jarota
7.0
7.0
MASL/8759.2010
819Lech Łaniewski
Tadeusz Wasilewski
12.0
4.0
KPSL/8759.069
936Stanisław Drabczyk
Tadeusz Biskup
4.0
4.0
SLSL/8758.688
1034Eugeniusz Treichel
Wiesław Sierota
1.0
2.5
MASL/8758.547
1112Zbigniew Sagan
Zdzisław Reczek
7.0
12.0
MPMP/4058.166
1221Krzysztof Ziewacz
Leszek Muras
4.0
1.0
MP
ZP
SL/8757.545
1320Elżbieta Tuchołka
Jerzy Tuchołka
0.0
2.0
WPSL/8756.984
148Adam Harasimowicz
Bartłomiej Igła
2.0
7.0
MPMP/4056.124
159Artur Korzybski
Ryszard Cieślik
1.0
1.0
MPMP/4056.043
1614Bogdan Piasecki
Wiesław Fecko
7.0
7.0
MPMP/4555.773
1750Andrzej Bereziński
Zenon Pierzchała
1.0
2.5
OPSL/8754.923
1818Jarosław Kowalik
Adam Waśko
2.5
4.0
MPMP/4554.653
1910Adam Owoc
Jan Pawlikowski
1.5
1.5
MPMP/4054.293
2033Ewa Wdowiak
Stanisław Wdowiak
4.0
4.0
DSSL/8753.352
2130Aleksandra Cichoń
Artur Antoniak
0.0
0.0
SL/8753.092
2240Ingrid Pettersson
Bengt Pettersson
5.0
5.0
SWESL/8752.962
2328Zofia Diakowska
Włodzimierz Pieniążek
1.0
1.5
DS
MA
SL/8752.692
2456Danuta Rybarska
Wiesław Rafalski
0.0
1.5

WP
SL/8752.112
2553Stanisław Janik
Jan Pawlikaniec
12.0
4.0
LB
DS
SL/8751.881
2622Grażyna Bremer
Janusz Lobos
0.0
0.0
SL/8751.151
2717Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
4.0
7.0
MPMP/4550.811
2813Monika Czub-Gołaszewska
Leszek Margasiński
2.5
1.5
MPMP/4550.421
2925Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
1.0
2.0
SLSL/8750.081
3046Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.0
2.0
MPSL/8749.90
3115Ryszard Woliński
Józef Waśko
7.0
4.0
LB
MP
MP/4549.79
3237Władysław Baś
Magdalena Głombińska
2.0
1.5
MASL/8749.44
3311Stefan Polański
Jan Bogumirski
2.5
2.5
MPMP/4049.37
3431Ewa Łukowska
Michał Voss
1.5
0.0
LD
SL/8749.05
355Stanisław Dynowski
Wacław Gąssowski
2.5
12.0
MPMP/4048.67
3641Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
1.5
1.5
MPSL/8748.21
3727Wiesław Miłkowski
Bogusław Chomentowski
4.0
4.0
MASL/8747.55
381Krystyna Hawlena
Renata Piwowońska
2.5
1.5
MPMP/4047.33
3944Jolanta Sławenta
Józef Sławent.a
4.0
4.0
DSSL/8747.32
4039Wielisława Marcinkowska
Kazimierz Marcinkowski
0.0
2.5

MA
SL/8746.83
4148Bogusława Szagała
Jan Szagała
2.0
4.0
OPSL/8746.78
4249Elżbieta Zielińska-Król
Krzysztof Bero
0.0
0.0
SL/8746.57
4329Lechosław Piotrowski
Jerzy Pęczkowski
7.0
4.0
MASL/8746.52
4432Ilia Krusnell
Michael Brifman
5.0
5.0
SWESL/8745.83
4551Damian Jędrzejewski
Sławomir Polak
4.0
4.0
MA
WP
SL/8745.06
4638Kamila Pawłowska-Sierota
Hala Oleszkiewicz
0.5
0.0
MA
SL/8744.76
4755Margareta Piechotta
Marek Frądczyk
2.0
2.0
WPSL/8744.12
4847Anna Bułat
Jerzy Wilczek
2.0
2.0
MP
WP
SL/8742.73
4945Iwona Sarkowska
Zbigniew Hałaczkiewicz
0.5
4.0
DS
LD
SL/8742.03
502Magdalena Lankosz
Jan Skuciński
7.0
4.0
MPMP/4040.90
5142Paweł Wiśniewski
Zbigniew Armata
0.5
0.0
MA
SL/8740.67
5226Maja Żabierek
Jolanta Latała
2.5
4.0
MASL/8739.76
5335Björn Sörenstam
Thoma Berg
5.0
5.0
SWESL/8739.42
5416Roman Cabała
Jan Wdowiak
7.0
1.0
MPMP/4538.56
5554Lena Johnsson
Ewa Strömberg
5.0
5.0
SWESL/8737.43
5643Kjell Fagerberg
Lars Gustavsson
5.0
5.0
SWESL/8737.22
576Dorota Gadaś
Marek Pietrzak
1.5
1.5
MPMP/4034.85
583Maria Haldenby
Colin Haldenby
5.0
5.0
GBRMP/4031.39

Statystyka ośrodków...