Turniej KMP na maksy
Poniedziałek, 11 stycznia 2016
Wyniki z 47 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka BBO/999
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
pdf
5
54
Marian Krasowski
Mirosław Hryszko
4.0
4.0
PD
BBO/999
65.83
92
1470
24
58
Grażyna Brewiak
Jarosław Piasecki
19.0
12.0
PM
BBO/999
61.13
54
1375
26
45
Łukasz Sepczyński
Jan Sączawa
1.5
4.0
MA
PK
BBO/999
60.95
50
1365
38
36
Andrzej Dębowski
Jerzy Stańczyk
12.0
5.0
ZP
BBO/999
60.27
26
1305
41
23
Maria Tomczewska
Wojciech Majchrowski
7.0
4.0
PM
BBO/999
59.94
20
1290
48
19
Eligiusz Wojakowski
Dorota Sosinowicz
2.0
1.5
LU
ZP
BBO/999
59.57
6
1255
60
49
Roman Budzik
Rudolf Borusiewicz
13.0
4.0
PM
DS
BBO/999
58.88
1204
84
44
Krzysztof Meyer
Tomasz Patalan
3.0
3.0
PM
WM
BBO/999
57.04
1124
108
53
Mirosław Grobelkiewicz
Radosław Osiński
2.5
1.0
WP
BBO/999
56.43
1052
127
40
Jan Glenz
Piotr Bielecki
3.0
5.0
OP
BBO/999
55.57
995
139
37
Zdzisław Chrustowski
Jerzy Bronisławski
3.0
4.0
OP
KP
BBO/999
55.23
959
155
63
Józef Kamiński
Adam Karczmarz
7.0
5.0
WM
MA
BBO/999
54.71
911
165
41
Piotr Kalinowski
Mirosław Stelmaszyk
1.5
2.0
ZP
BBO/999
54.51
881
186
61
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
3.0
5.0
LU
MA
BBO/999
53.81
818
191
34
Tadeusz Giernalczyk
Halina Przygodzka
2.0
2.5
KP
SW
BBO/999
53.72
803
196
35
Wojciech Harasimowicz
Adam Harasimowicz
3.0
3.0
MA
BBO/999
53.54
788
211
8
Andrzej Gil
Zbigniew Nowak
4.0
4.0
ZP
BBO/999
53.13
743
215
64
Krzysztof Bajno
Tomasz Kordowski
1.0
1.0
WM
ZP
BBO/999
53.04
731
218
66
Maciej Piasecki
Sławomir Polak
5.0
5.0
WP
BBO/999
52.96
722
223
12
Krzysztof Dziekański
Ewa Dziekańska
12.0
7.0
DS
BBO/999
52.89
707
228
38
Halina Pietrzykowska
Tadeusz Pogwizd
2.0
5.0
DS
BBO/999
52.78
692
252
26
Adolf Przygodzki
Ryszard Kubik
2.5
5.0
SW
DS
BBO/999
52.33
620
253
15
Adam Chełchowski
Wojciech Kurzawski
4.0
5.0
KP
LB
BBO/999
52.33
617
263
47
Iwona Zielińska
Aleksander Marciniak
2.0
5.0
MA
BBO/999
52.07
587
284
33
Waldemar Sroczyński
Zbigniew Pinkiewicz
9.0
13.0
LB
PM
BBO/999
51.65
524
286
43
Jan Kadula
Jacek Szczerba
12.0
3.0
PK
BBO/999
51.60
518
291
27
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
11.0
9.0
PD
BBO/999
51.45
503
303
55
Adam Błachnio
Aleksander Skop
12.0
12.0
KP
BBO/999
51.27
467
322
22
Bożena Rakuzy
Katarzyna Dufrat
2.0
11.0
DS
MA
BBO/999
50.69
410
323
46
Zdzisław Widomski
Tadeusz Jakubiak
5.0
4.0
LU
PM
BBO/999
50.68
407
328
6
Krzysztof Lipowski
Józef Klimowski
2.5
3.0
ZP
BBO/999
50.61
392
338
20
Andrzej Przygodzki
Roman Borkowski
3.0
2.5
SW
LD
BBO/999
50.45
362
345
31
Bogdan Grzelak
Andrzej Janowicz
5.0
5.0
WP
BBO/999
50.24
343
346
67
Zdzisław Herbut
Piotr Frankowski
5.0
3.0
LU
BBO/999
50.22
342
361
21
Andrzej Balunowski
Jerzy Gober
5.0
9.0
PD
BBO/999
49.84
327
366
1
Beata Buczkowska-Linke
Paweł Kierszka
3.0
2.5
WP
BBO/999
49.80
322
400
60
Irena Hugiel
Lesław Hugiel
7.0
9.0
LB
BBO/999
49.26
288
401
50
Marcin Jankowski
Grzegorz Maguza
2.0
2.5
MA
BBO/999
49.25
287
403
25
Ireneusz Jagielski
Marek Rzeszutek
7.0
5.0
MA
DS
BBO/999
49.23
285
424
42
Marcin Baj
Tomasz Koźlecki
3.0
4.0
DS
BBO/999
48.42
264
432
11
Jan Kowal
Jan Tokarczyk
2.5
2.5
PK
BBO/999
48.25
256
442
32
Waldemar Gram
Włodzimierz Kozicki
4.0
5.0
WP
BBO/999
47.90
246
444
18
Adam Ziętek
Jerzy Pala
3.0
3.0
SL
BBO/999
47.87
244
446
65
Mariusz Faliński
Ireneusz Cybulski
4.0
2.5
MA
BBO/999
47.85
242
453
30
Iwona Sarkowska
Zbigniew Armata
1.5
1.5
DS
BBO/999
47.70
235
460
57
Ryszard Jaśkiewicz
Andrzej Sładki
9.0
9.0
MP
SL
BBO/999
47.58
228
466
59
Marek Kiepura
Zbigniew Krzepkowski
5.0
5.0
MP
WM
BBO/999
47.30
222
472
7
Wojciech Ciepliński
Sebastian Żyżyński
9.0
3.0
LD
BBO/999
47.10
216
479
51
Marek Figurski
Roman Marczewski
3.0
5.0
ZP
BBO/999
46.86
209
486
13
Czesław Szur
Andrzej Stypczyński
4.0
3.0
PM
KP
BBO/999
46.64
202
494
9
Eugeniusz Krawczyk
Leszek Welik
9.0
4.0
KP
BBO/999
46.41
194
502
4
Ryszard Korba
Jarosław Roszczenko
0.0
2.0
SW
PD
BBO/999
46.31
186
508
5
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
5.0
3.0
PD
BBO/999
46.22
180
519
52
Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OP
BBO/999
45.90
169
540
17
Bolesław Piotrowicz
Eugeniusz Wilniewiec
4.0
4.0
LB
BBO/999
45.23
148
541
29
Kazimierz Wielechowski
Jan Skąpski
12.0
3.0
MA
WM
BBO/999
45.22
147
552
10
Zbigniew Szumigalski
Dariusz Lisiecki
3.0
3.0
WP
BBO/999
44.75
136
560
62
Barbara Larysz
Bronisław Kamiński
2.0
2.0
OP
MA
BBO/999
44.55
128
569
14
Łukasz Gackowski
Mirosław Kapustka
1.5
2.0
PM
WP
BBO/999
44.26
119
570
48
Jan Gaweł
Anna Michniewicz
4.0
2.5
PM
MA
BBO/999
44.22
118
571
39
Janusz Szukszta
Henryk Grzelak
9.0
7.0
MA
BBO/999
44.21
117
588
2
Andrzej Knop
Paweł Łużecki
0.0
1.5
PM
BBO/999
43.54
100
603
16
Henryk Przybysławski
Olga Wrzos
5.0
3.0
MA
BBO/999
42.60
85
628
24
Krzysztof Mielnik
Ryszard Konopka
7.0
12.0
PM
BBO/999
40.99
60
631
68
Janusz Jabłoński
Romuald Bartoszko
2.0
5.0
SL
WP
BBO/999
40.88
57
652
28
Ireneusz Szulc
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
4.0
1.5
DS
MP
BBO/999
38.91
36
656
3
Mirosław Hanusz
Sławomir Bolesta
9.0
9.0
PD
BBO/999
38.53
32
669
56
Anna Nowysz
Daniel Wacławek
1.5
1.5
DS
MA
BBO/999
35.91
19
Statystyka ośrodków...