Turniej na maksy
Poniedziałek, 21 października 2013
Wyniki z 13 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
4
95
Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
2.5
2.5
MP
MP/40
62.33
32
9
97
Agata Kowal
Przemysław Gałek
4.0
4.0
MP
MP/40
0.37
60.76
29
10
83
Włodzimierz Wala
Jerzy Pasich
19.0
7.0
MP
MP/40
60.52
28
16
107
Maciej Stefaniuk
Magdalena Lankosz
12.0
7.0
MP
MP/40
59.44
25
18
103
Wit Klapper
Jerzy Michałek
19.0
18.0
MP
SL
MP/40
59.02
23
26
102
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
7.0
2.5
MP
MP/40
57.30
18
28
106
Stanisław Jaros
Marek Kiepura
4.0
4.0
MP
MP/40
57.05
17
37
96
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MP
MP/40
55.66
12
43
99
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
4.0
18.0
MP
PK
MP/40
0.37
55.07
8
45
114
Małgorzata Praszałowicz
Kazimierz Gałka
4.0
4.0
MP
MP/40
54.88
7
56
88
Jan Skuciński
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MP
MP/40
54.24
6
67
111
Andrzej Borek
Józef Barczyk
4.0
4.0
MP
MP/40
53.58
5
80
109
Leszek Nowak
Janusz Szyszkowski
4.0
12.0
MP
MP/40
52.89
4
88
86
Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
7.0
12.0
MP
MP/40
52.30
3
90
89
Aleksander Jezioro
Hubert Jaworowski
19.0
13.0
MP
MP/40
52.07
2
94
110
Adam Matyasik
Tomasz Stryszawski
4.0
4.0
MP
MP/40
51.78
2
95
100
Marek Jaworski
Elżbieta Twardowska
7.0
2.0
MP
SL
MP/40
0.21
51.63
2
116
94
Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
12.0
2.0
MP
MP/40
49.81
117
113
Tadeusz Biernat
Jan Prajsnar
12.0
2.5
MP
MP/40
0.37
49.76
118
81
Janusz Natorski
Stanisław Mierzwa
2.5
7.0
MP
MP/40
49.74
119
84
Reginald Sukiennik
Eugenia Stefanów
7.0
1.5
MP
MP/40
-0.19
49.60
122
82
Zdzisław Gędłek
Adam Owoc
4.0
1.5
MP
MP/40
-0.19
49.40
133
115
Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
2.5
2.0
MP
MP/40
48.35
147
108
Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.0
MP
MP/40
46.87
157
112
Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
12.0
7.0
MP
MP/40
46.06
161
104
Robert Podsiadły
Marzena Kwiecińska-Wilk
2.0
4.0
MP
MP/40
45.57
181
101
Tomasz Kluz
Jan Blajda
7.0
13.0
MP
MP/40
43.10
184
90
Andrzej Żurek
Anna Burda
13.0
1.5
MP
MP/40
42.51
187
92
Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
2.5
2.5
MP
MP/40
42.33
189
93
Ryszard Klima
Andrzej Kopański
2.0
2.5
MP
MP/40
42.17
190
85
Ewa Kwiecień
Piotr Stefanów
2.0
1.5
MP
MP/40
41.65
192
91
Maria Haldenby
Colin Haldenby
5.0
5.0
GBR
MP/40
41.59
205
87
Tadeusz Garbacik
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
4.0
MP
MP/40
38.62
208
98
Jerzy Dobrowolski
Zdziasław Baran
0.0
0.0
MP
MP/40
37.96
214
105
Marek Pietrzak
Dorota Gadaś
1.5
1.5
MP
MP/40
34.89
Statystyka ośrodków...