Turniej na maksy
Poniedziałek, 4 stycznia 2016
Wyniki z 16 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
218
Krzysztof Brudka
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WP
WP/247
65.18
28
2
43
Mariusz Bielski
Mariusz Krakowiak
3.0
5.0
KP
KP/50
64.22
28
3
51
Tomasz Borucki
Grzegorz Rojewski
5.0
12.0
KP
KP/50
64.22
27
4
40
Jarosław Molenda
Artur Winkler
9.0
9.0
DS
DS/72
63.18
27
5
188
Danuta Żabicka
Marek Niesłuchowski
5.0
5.0
PM
PM/102
62.13
26
6
139
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MP
MP/40
61.69
26
7
152
Bernard Broda
Edward Dorosz
5.0
5.0
OP
OP/95
61.19
25
8
65
Andrzej Krakowiak
Andrzej Kaźmierczak
5.0
5.0
LD
LD/48
60.81
25
9
123
Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
3.0
MP
MP/40
60.01
24
10
153
Tomasz Prądzyński
Tomasz Tapper
4.0
2.0
OP
OP/95
59.97
24
11
79
Bolesław Krzewski
Adam Amrozy
9.0
3.0
MA
MA/65
59.87
23
12
16
Wojciech Skonieczny
Kazimierz Komorowicz
5.0
3.0
DS
DS/67
59.73
23
13
11
Lech Kostecki
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
59.72
22
14
189
Wacław Janicki
Aleksander Chrenowski
17.0
13.0
WP
PM
PM/102
59.59
22
15
210
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WP
WP/247
59.56
21
16
12
Krzysztof Ćwik
Sammy Bałdysz
4.0
4.0
DS
DS/67
59.27
21
17
108
Adam Stono
Maciej Rodzaj
11.0
7.0
PK
MP
MP/101
59.06
20
18
229
Beata Bojarska
Jerzy Roszak
5.0
9.0
WP
WP/247
59.05
20
19
119
Halina Święch
Maria Krasowska
5.0
4.0
MP
MP/40
59.04
19
20
2
Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
4.0
DS
DS/104
58.80
19
21
156
Tadeusz Wałkuski
Bogdan Zakrzewski
5.0
7.0
PD
PD/70
58.61
18
22
161
Stanisław Malinowski
Zbigniew Wilisowski
4.0
5.0
PK
PK/71
58.08
18
23
96
Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
9.0
12.0
MP
MP/101
58.06
17
24
195
Józef Pochroń
Maciej Macur
19.0
1.5
PM
PM/102
57.49
17
25
162
Tadeusz Urbanek
Tomasz Mazur
5.0
2.5
PK
PK/71
57.37
16
26
107
Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PK
MP/101
57.34
16
27
171
Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
2.5
PK
PK/71
57.23
16
28
89
Kacper Kopka
Przemysław Nitek
3.0
2.0
MA
MA/86
56.63
15
29
133
Bartosz Bańkowski
Dominik Dudzik
2.5
2.5
MP
MP/40
56.48
15
30
126
Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
0.0
7.0
MP
MP/40
56.44
14
31
6
Tadeusz Janeczek
Krzysztof Baranowski
3.0
1.5
DS
DS/104
56.06
14
32
223
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
15.0
13.0
WP
WP/247
55.96
13
33
125
Jerzy Jeleń
Magdalena Lankosz
1.5
9.0
MP
MP/40
55.90
13
34
173
Krzysztof Czapczyk
Mirosław Małypan
2.0
3.0
PM
PM/102
55.89
12
35
200
Arkadiusz Matyjas
Łukasz Kuczewski
1.5
1.0
PM
KP
PM/102
55.69
12
36
41
Waldemar Siuda
Sławomir Zimniak
12.0
5.0
DS
DS/72
55.67
11
37
169
Marek Rusek
Zdzisław Żuber
2.5
2.5
PK
PK/71
55.63
11
38
56
Jerzy Kowalski
Jarosław Żurawski
13.0
3.0
KP
KP/50
55.43
10
39
17
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
12.0
5.0
DS
DS/67
55.35
10
40
22
Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
9.0
4.0
DS
DS/67
55.33
9
41
74
Janusz Kafel
Andrzej Kretkowski
3.0
3.0
KP
ZP
MA/46
55.32
9
42
182
Krzysztof Przybielski
Zbigniew Dybizbański
3.0
2.0
PM
PM/102
55.17
8
43
62
Zbigniew Kowalczyk
Mirosław Marszał
1.5
5.0
LD
LD/48
55.17
8
44
97
Zbigniew Świderek
Józef Ścieński
3.0
3.0
MP
MP/101
55.05
7
45
207
Marek Szukała
Olech Bestrzyński
19.0
13.0
WP
WP/247
55.02
7
46
191
Krzysztof Antas
Antoni Sękowski
19.0
18.0
WP
PM
PM/102
54.95
6
47
147
Grażyna Majchrowska
Piotr Klichta
0.5
4.0
OP
OP/95
54.87
6
48
39
Antoni Ochot
Andrzej Kaźmierczak
12.0
12.0
DS
DS/72
54.77
6
49
67
Jacek Grzelczak
Jarosław Gąsiorowski
11.0
13.0
LD
MA
LD/48
54.76
6
50
36
Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DS
DS/72
54.56
6
51
110
Tadeusz Przybycień
Oskar Trybus
1.5
1.5
MP
MP/138
54.43
6
52
99
Krzysztof Rodak
Paweł Piszczek
2.0
4.0
MP
MP/101
54.38
6
53
93
Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MP
MP/101
54.27
6
54
197
Robert Krawczyk
Wojciech Romaszko
4.0
3.0
PM
PM/102
54.20
6
55
58
Piotr Proporowicz
Rafał Szafranek
4.0
3.0
KP
KP/50
54.13
5
56
111
Eugeniusz Liana
Wiesław Stój
0.5
2.5
MP
MP/138
54.12
5
57
114
Sławomir Czech
Roman Narewski
3.0
4.0
MP
MP/138
54.09
5
58
206
Michał Dembiński
Jerzy Mścisz
12.0
13.0
WP
WP/247
54.08
5
59
215
Stefan Masternak
Hieronim Nowacki
5.0
5.0
WP
WP/247
54.01
5
60
216
Jerzy Bajka
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WP
WP/247
54.00
5
61
174
Ireneusz Dzikowski
Wacław Wejknis
18.0
15.0
PM
PM/102
53.96
5
62
69
Szymon Dutkiewicz
Edward Aranowski
5.0
5.0
MA
MA/46
53.96
5
63
49
Kazimierz Ligęza
Adam Gregorowicz
5.0
2.5
KP
KP/50
53.89
5
64
198
Roman Kmieciak
Adam Suchodolski
5.0
2.5
PM
PM/102
53.75
5
65
141
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
19.0
SL
MP/40
53.67
5
66
138
Adam Grobler
Jacek Stasica
4.0
13.0
MP
MP/40
53.62
5
67
4
Andrzej Jabłonowski
Marian Hutnik
0.0
0.0
NZ
DS/104
53.61
4
68
118
Kazimierz Latawiec
Aleksandra Jurkiewicz
11.0
5.0
MP
MP/40
-0.54
53.54
4
69
232
Eugeniusz Dota
Janusz Kopras
2.0
3.0
WP
WP/247
53.53
4
70
158
Tomasz Zaleski
Adam Chmielewski
3.0
7.0
PD
PD/70
53.50
4
71
101
Krzysztof Jakubas
Jan Szybiak
2.5
1.5
MP
MP/101
53.47
4
72
143
Jan Skąpski
Tadeusz Biernat
3.0
12.0
WM
MP
MP/40
53.18
4
73
25
Zofia Bałdysz
Marek Bałdysz
3.0
13.0
WP
DS
DS/67
53.11
4
74
85
Kinga Kiraga
Ireneusz Liberadzki
1.5
1.5
MA
MA/86
52.99
4
75
52
Bolesław Mikulski
Henryk Jeliński
1.0
1.5
KP
KP/50
52.96
4
76
199
Andrzej Osiński
Mirosław Giełczyński
2.0
0.5
PM
PM/102
52.93
4
77
73
Sławomir Malanowski
Piotr Watemborski
1.5
1.0
MA
MA/46
52.87
4
78
64
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
3.0
3.0
LD
LD/48
52.82
4
79
5
Jerzy Romańczyk
Marcin Rój
5.0
1.5
DS
DS/104
52.81
3
80
231
Bartosz Kopras
Jerzy Nowak
0.0
12.0
WP
WP/247
52.79
3
81
149
Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OP
OP/95
52.66
3
82
160
Adam Myśliwiec
Włodzimierz Królak
4.0
5.0
PD
PD/70
52.40
3
83
83
Jarosław Szczygieł
Dariusz Krajewski
3.0
13.0
MA
MA/65
52.14
3
84
142
Piotr Stopa
Grzegorz Latała
13.0
0.0
MP
MP/40
-0.18
52.08
3
85
124
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
3.0
MP
MP/40
52.04
3
86
33
Edward Boguta
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DS
DS/72
52.00
3
87
163
Jan Lipior
Bogusław Sygulski
5.0
4.0
PK
PK/71
51.99
3
88
71
Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
1.5
MA
MA/46
51.97
3
89
122
Grzegorz Superson
Waldemar Rybka
11.0
4.0
MP
MP/40
51.87
3
90
148
Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OP
OP/95
51.74
3
91
28
Ryszard Rolka
Jerzy Neter
5.0
5.0
DS
DS/67
51.71
2
92
61
Igor Łobodziński
Jerzy Gaworczyk
5.0
5.0
LD
LD/48
51.67
2
93
209
Grzegorz Wichtowski
Mieczysław Szczechowiak
5.0
3.0
WP
WP/247
51.64
2
94
159
Wincenty Wybranowski
Tomasz Szewczyk
4.0
3.0
PD
PD/70
51.58
2
95
235
Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.0
2.0
WP
WP/247
51.53
2
96
202
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WP
WP/247
51.46
2
97
9
Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
7.0
12.0
DS
DS/67
51.34
2
98
187
Witold Kaliński
Janusz Kobylarski
12.0
4.0
PM
PM/102
51.30
2
99
10
Zdzisław Malkiewicz
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DS
DS/67
51.15
2
100
140
Andrzej Lubojemski
Tadeusz Garbacik
13.0
12.0
MP
MP/40
51.14
2
101
128
Stanisław Jaros
Ryszard Cieślik
5.0
2.0
MP
MP/40
50.99
2
102
113
Jan Gorczyca
Krzysztof Lewandowski
2.0
4.0
MP
MP/138
50.86
2
103
192
Marek Kryniewski
Zenon Betański
5.0
4.0
PM
PM/102
50.85
2
104
203
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
LB
WP/247
50.83
1
105
29
Radosław Surowiak
Waldemar Maciejewski
4.0
3.0
DS
DS/72
50.82
1
106
81
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.0
5.0
MA
MA/65
50.76
1
107
103
Leszek Gabriel
Sebastian Piotrowski
7.0
0.5
MP
MP/101
50.73
1
108
146
Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OP
OP/95
50.66
1
109
120
Sławomir Skocz
Artur Korzybski
1.5
1.5
MP
MP/40
50.62
1
110
212
Marek Sosiński
Tomasz Wasilewski
7.0
7.0
WP
WP/247
50.58
1
111
45
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
5.0
5.0
KP
KP/50
50.53
1
112
90
Tadeusz Osiecki
Zenon Filipiak
2.0
2.0
MA
MA/86
50.52
1
113
82
Piotr Nowicki
Leszek Szeląg
5.0
5.0
MA
MA/65
50.29
1
114
23
Zbigniew Sosna
Jan Biniewski
4.0
4.0
DS
DS/67
50.29
1
115
225
Jarosław Nowak
Janusz Suszczyński
1.5
4.0
WP
WP/247
50.27
1
116
35
Zofia Diakowska
Jan Kulczycki
2.0
1.5
DS
DS/72
50.18
117
57
Adam Tomczak
Bogdan Zieliński
3.0
5.0
KP
KP/50
50.08
118
116
Leszek Faber
Marek Dąbek
2.5
2.0
MP
MP/40
50.03
119
194
Dariusz Zieliński
Zdzisław Jędrzejczak
4.0
4.0
PM
PM/102
49.92
120
95
Ryszard Skotarski
Witold Stachnik
12.0
7.0
MP
MP/101
49.91
121
211
Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
1.5
1.5
WP
WP/247
49.86
122
205
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WP
WP/247
49.84
123
27
Dariusz Budnik
Andrzej Bojda
2.0
0.0
DS
DS/67
49.79
124
127
Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
12.0
3.0
MP
MP/40
49.77
125
204
Zbyszko Paluczek
Tomasz Lipiński
4.0
3.0
WP
WP/247
49.70
126
217
Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Lewandowski
12.0
5.0
WP
WP/247
49.63
127
134
Andrzej Borek
Józef Barczyk
5.0
7.0
MP
MP/40
49.57
128
94
Krzysztof Kapusta
Andrzej Gałęza
4.0
5.0
MP
MP/101
49.56
129
137
Tomasz Stryszawski
Marek Jaworski
7.0
12.0
MP
MP/40
49.28
130
47
Mirosław Graczkowski
Stanisław Łański
5.0
9.0
KP
KP/50
49.24
131
144
Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
2.5
MP
MP/40
49.12
132
165
Andrzej Stasiński
Andrzej Janda
5.0
5.0
PK
PK/71
48.98
133
221
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
2.0
WP
WP/247
48.97
134
78
Leszek Łuniewski
Danuta Krupnik
12.0
5.0
MA
MA/65
48.97
135
44
Jerzy Rosenthal
Leszek Gozdek
3.0
1.5
KP
KP/50
48.91
136
150
Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OP
OP/95
48.81
137
31
Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
4.0
4.0
DS
DS/72
48.79
138
233
Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.0
WP
WP/247
48.65
139
77
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
3.0
3.0
MA
MA/65
48.55
140
21
Janisław Fituch
Stanisław Korona
4.0
2.5
DS
DS/67
48.54
141
91
Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.0
1.0
MP
MP/101
48.54
142
178
Jacek Janowicz
Rafał Fabrykiewicz
4.0
4.0
PM
PM/102
48.41
143
87
Jakub Dziuba
Tomasz Kopka
0.0
2.5
MA
MA/86
48.26
144
135
Antoni Paja
Józef Gładysz
4.0
5.0
MP
MP/40
48.24
145
70
Tadeusz Wiśniewski
Marian Kalinowski
3.0
3.0
MA
MA/46
48.23
146
59
Urszula Jakubowska
Szymon Rogut
0.0
0.0
LD
LD/48
48.14
147
193
Agnieszka Sławenta
Łukasz Nierzwicki
4.0
4.0
PM
PM/102
48.13
148
32
Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
0.5
1.5
DS
DS/72
48.04
149
88
Halina Kobierecka
Władyslawa Młynarczuk
0.0
0.0
MA
MA/86
47.96
150
226
Henryk Duszyński
Witold Szczepaniak
3.0
4.0
WP
WP/247
47.86
151
177
Angelika Toeplitz
Artur Toeplitz
0.0
5.0
PM
PM/102
47.84
152
230
Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WP
WP/247
47.57
153
37
Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DS
DS/72
47.50
154
167
Damian Smulski
Wojciech Micek
3.0
3.0
PK
PK/71
47.50
155
13
Marian Krzypkowski
Bolesław Bernat
1.0
3.0
DS
DS/67
47.49
156
214
Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WP
WP/247
47.49
157
84
Aleksander Marciniak
Kazimierz Falkowski
5.0
5.0
MA
MA/65
47.47
158
183
Jacek Lew
Dariusz Wiktorko
13.0
1.0
PM
PM/102
47.36
159
92
Stanisław Prokuszki
Jakub Lenkiewicz
3.0
2.0
MP
MP/101
47.34
160
145
Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OP
OP/95
47.08
161
15
Marcin Motykiewicz
Anna Jankowska
3.0
2.0
DS
DS/67
47.08
162
176
Jarosław Drewing
Tadeusz Jakubiak
5.0
4.0
PM
PM/102
46.98
163
168
Zbigniew Pękala
Zbigniew Niziołek
0.0
0.0
PK/71
46.97
164
222
Grażyna Busse
Piotr Busse
13.0
18.0
LU
SL
WP/247
46.97
165
196
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PM
WM
PM/102
46.97
166
72
Szczepan Okonkowski
Grzegorz Sokołowski
0.0
0.0
MA/46
46.92
167
50
Andrzej Sielużycki
Józef Palewicz
2.5
4.0
KP
KP/50
46.51
168
14
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DS
DS/67
46.38
169
132
Maria Haldenby
Colin Haldenby
5.0
5.0
GBR
MP/40
46.29
170
227
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WP
WP/247
46.27
171
104
Kazimierz Banek
Bronisław Micek
7.0
7.0
MP
MP/101
46.26
172
109
Jacek Witek
Jerzy Dusza
2.0
2.0
MP
MP/138
46.13
173
20
Waldemar Majewski
Barbara Radomska
3.0
3.0
DS
DS/67
46.02
174
102
Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MP
MP/101
46.02
175
63
Tadeusz Kołat
Andrzej Skowroński
2.0
2.5
LD
LD/48
45.99
176
115
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MP
MP/40
45.94
177
201
Zygfryd Banecki
Tadeusz Dziadykiewicz
3.0
0.0
WP
NZ
WP/247
45.88
178
181
Kazimierz Dominiak
Dariusz Podfigurny
9.0
4.0
PM
PM/102
45.60
179
129
Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MP
MP/40
45.28
180
1
Zbigniew Skórecki
Włodzimierz Kubas
3.0
2.0
DS
DS/104
45.27
181
213
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.5
WP
WP/247
45.20
182
155
Krzysztof Krajewski
Jacek Pióro
7.0
2.0
PD
PD/70
45.13
183
220
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
3.0
WP
WP/247
44.98
184
236
Adam Peszke
Zbigniew Przybylczak
4.0
3.0
WP
WP/247
44.79
185
24
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
3.0
3.0
DS
DS/67
44.67
186
98
Ziemowit Sacha
Zbigniew Szkołut
0.0
5.0
MP
MP/101
44.63
187
46
Józef Szulc
Jerzy Powalisz
1.5
2.0
KP
KP/50
44.59
188
34
Stanisław Horochowski
Andrzej Woźnica
0.0
0.0
DS
DS/72
44.26
189
53
Wiesław Paczkowski
Krzysztof Gil
5.0
2.0
KP
KP/50
44.20
190
180
Piotr Suchodolski
Anna Nosalska
4.0
7.0
PM
PM/102
43.99
191
117
Jerzy Jasiński
Marzena Kwiecińska-Wilk
0.5
4.0
MP
MP/40
43.89
192
100
Waldemar Guła
Sławomir Reising
4.0
3.0
MP
MP/101
43.89
193
179
Marzena Banach
Barbara Boros
1.5
2.0
PM
PM/102
43.72
194
86
Kamila Kiraga
Krzysztof Pietruszka
1.0
2.0
MA
MA/86
43.64
195
224
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
4.0
4.0
LD
WP/247
43.41
196
184
Adam Lewandowski
Łukasz Ledóchowski
2.5
2.0
PM
PM/102
43.40
197
219
Tomasz Powęzka
Sławomir Tomaszewski
1.0
1.0
WP
WP/247
43.38
198
66
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
3.0
0.0
LD
LD/48
43.30
199
106
Adam Dmochowski
Marek Surmiak
5.0
5.0
MP
MP/101
43.29
200
8
Bogdan Nowakowski
Adam Szuszkiewicz
4.0
1.5
DS
DS/104
43.01
201
131
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
0.5
MP
MP/40
42.92
202
18
Stanisław Kosowski
Jan Sadowski
6.0
4.0
USA
WP
DS/67
42.81
203
228
Adam Meller
Jerzy Kamiński
5.0
2.0
WP
WP/247
42.76
204
48
Hilary Gierszewski
Wojciech Ruszkowski
0.0
0.0
KP
KP/50
42.67
205
151
Andrzej Rosikoń
Zdzisław Szyksznian
0.0
3.0
OP
OP/95
42.36
206
175
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
0.0
0.0
MA
PM
PM/102
42.30
207
190
Ryszard Kamiński
Krzysztof Niemkiewicz
3.0
5.0
PM
PM/102
42.14
208
164
Marek Szczudło
Zygmunt Szczudło
2.0
2.0
PK
PK/71
41.99
209
80
Roman Kiełkiewicz
Janusz Maruszewski
4.0
4.0
MA
MA/65
41.96
210
170
Zbigniew Kozioł
Bogdan Rojkowicz
4.0
5.0
PK
PK/71
41.82
211
166
Jerzy Matelowski
Ryszard Jackowski
2.5
3.0
PK
PK/71
41.64
212
75
Wojciech Ziółkowski
Grzegorz Górecki
0.0
4.0
MA
MA/46
40.74
213
55
Michał Dolny
Marek Wardziński
2.0
1.0
KP
KP/50
40.58
214
3
Stanisław Cygan
Zbigniew Niemirski
1.5
0.0
DS
NZ
DS/104
40.45
215
112
Stanisław Przybylski
Sławomir Kowalski
1.5
2.0
MP
MP/138
40.37
216
26
Leszek Haber
Ryszard Korotko
4.0
2.5
DS
DS/67
40.28
217
19
Andrzej Suchodolski
Wojciech Szałapak
4.0
3.0
DS
DS/67
39.94
218
30
Piotr Rapacki
Bronisław Tabisz
1.5
3.0
DS
DS/72
39.63
219
185
Aleksander Kasprzak
Michał Samet
18.0
1.0
PM
PM/102
0.36
39.49
220
136
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
3.0
MP
MP/40
39.47
221
208
Mirosława Miętkiewska
Stefan Żuberek
2.5
4.0
WP
WP/247
38.87
222
157
Stanisław Walewski
Zygmunt Piaścik
1.5
1.0
PD
PD/70
38.78
223
105
Robert Mostek
Wacław Sypień
3.0
5.0
MP
MP/101
38.18
224
38
Franciszek Sromek
Ireneusz Ślęzak
0.0
1.0
DS
DS/72
37.97
225
54
Lech Kobajło
Ryszard Kurpios
0.0
1.5
KP
KP/50
37.86
226
60
Henryk Krakowiak
Janusz Tańcula
3.0
1.0
LD
LD/48
37.33
227
121
Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MP
MP/40
33.73
228
130
Zofia Dąbrowska
Zdzisław Baran
0.0
0.0
MP
MP/40
33.47
229
154
Andrzej Cięciała
Wojciech Soroka
1.0
0.5
OP
OP/95
30.65
Statystyka ośrodków...