Turniej testowy na maksy (w ramach KMP)

Poniedziałek, 14 października 2013

Wyniki z 15/15 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 117: K. Kapusta - A. Pietrucha, 11.0, MP, MP/41

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1119: R. Mostek - M. Prokuszki, 4.0, MP NS 3 NTW C7-1 10084.49
1119: R. Mostek - M. Prokuszki, 4.0, MP NS 6 NTN CJ= 99047.06
1119: R. Mostek - M. Prokuszki, 4.0, MP NS 5 DN S9-4 40011.21
1121: B. Micek - P. Markiewicz, 11.0, MP NS 6 HE DA-1 5051.92
1121: B. Micek - P. Markiewicz, 11.0, MP NS 4 HS SA-1 509.02
1121: B. Micek - P. Markiewicz, 11.0, MP NS 1 NTN H4= 9047.95
2127: A. Stono - T. Urbanek, 11.0, PK NS 3 NTE C8+1 63037.22
2127: A. Stono - T. Urbanek, 11.0, PK NS 4 HW D6+1 45019.79
2127: A. Stono - T. Urbanek, 11.0, PK NS 052.32
2124: M. Krysa - B. Krawczyk, 4.5, MP EW 2 DxW HK-3 80023.01
2124: M. Krysa - B. Krawczyk, 4.5, MP EW 4 SW ST= 62083.31
2124: M. Krysa - B. Krawczyk, 4.5, MP EW 3 NTW S4+2 46094.23
5116: K. Banek - K. Ziewacz, 11.0, MP NS 3 NTW S9+2 4607.61
5116: K. Banek - K. Ziewacz, 11.0, MP NS 3 CE S9= 11037.07
5116: K. Banek - K. Ziewacz, 11.0, MP NS 067.43
5128: A. Dmochowski - M. Surmiak, 8.0, MP EW 3 SxW HA+2 113098.78
5128: A. Dmochowski - M. Surmiak, 8.0, MP EW 3 HxN DQ-2 30072.33
5128: A. Dmochowski - M. Surmiak, 8.0, MP EW 2 HN CA+1 14061.75
5125: A. Broda - Z. Szkołut, 16.0, MP NS 3 NTE DJ-1 5076.50
5125: A. Broda - Z. Szkołut, 16.0, MP NS 2 HN S4+2 17073.82
5125: A. Broda - Z. Szkołut, 16.0, MP NS 3 NTE S8= 40081.15
6118: W. Stachnik - W. Sypień, 11.0, MP EW 1 NTN D9= 9057.64
6118: W. Stachnik - W. Sypień, 11.0, MP EW 3 NTS SQ+1 63050.59
6118: W. Stachnik - W. Sypień, 11.0, MP EW 4 SN S4+2 48050.00
6126: J. Jurkiewicz - R. Skotarski, 19.0, MP EW 3 HE H2-2 20037.66
6126: J. Jurkiewicz - R. Skotarski, 19.0, MP EW 4 SN D5= 62051.76
6126: J. Jurkiewicz - R. Skotarski, 19.0, MP EW 3 DW C3-2 10032.34
7115: M. Kita - B. Lesiecki, 24.0, PK EW 4 SE H2-2 20027.34
7115: M. Kita - B. Lesiecki, 24.0, PK EW 3 SW HK-2 10011.08
7115: M. Kita - B. Lesiecki, 24.0, PK EW 4 HW C8+1 45073.51
8113: M. Rodzaj - T. Stryszawski, 8.0, MP EW 3 DN H5-1 5044.12
8113: M. Rodzaj - T. Stryszawski, 8.0, MP EW 5 HxS S7= 85016.50
8113: M. Rodzaj - T. Stryszawski, 8.0, MP EW 5 SE DQ+1 48066.46
 +/-
 WYNIK50.21
 MIEJSCE104