Turniej na impy (cav.)
Piątek, 11 października 2013
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
IMP
pkl
1
21
Stanisław Mączka
Adam Trzaskowski
1.5
1.5
MA
MA/62
67.31
10
2
22
Tomasz Sadowski
Agata Kacperek
1.5
0.5
MA
MA/62
39.69
9
3
17
Szymon Dutkiewicz
Andrzej Chrzanowski
4.0
2.5
MA
MA/46
8.00
31.45
8
4
2
Marcin Motykiewicz
Kazimierz Komorowicz
2.0
2.5
DS
DS/67
30.12
6
5
3
Michał Stadnik
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DS
DS/67
6.00
29.32
5
6
14
Szczepan Okonkowski
Leszek Czarnomski
0.0
0.0
NZ
MA/46
8.00
24.81
4
7
9
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DS
DS/67
6.00
24.05
2
8
18
Henryk Misiarz
Ireneusz Kos
0.5
2.5
MA
MA/46
8.00
23.38
2
9
4
Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
7.0
12.0
DS
DS/67
6.00
23.08
2
10
13
Andrzej Sokołowski
Marek Krowicki
2.0
0.0
MA
MA/46
8.00
22.96
2
11
1
Wojciech Skonieczny
Janusz Piernikowski
4.0
7.0
DS
DS/67
6.00
20.85
2
12
6
Dariusz Budnik
Janusz Drozdowski
1.5
12.0
DS
DS/67
6.00
18.12
1
13
10
Andrzej Suchodolski
Ryszard Rolka
2.5
4.0
DS
DS/67
6.00
17.89
1
14
20
Sławomir Tyndorf
Grzegorz Górecki
1.5
2.5
MA
MA/46
8.00
17.13
1
15
31
Paweł Klimczuk
Piotr Jasiński
0.0
0.0
MA
MA/62
12.38
1
16
28
Marcin Bartmański
Piotr Kruk
0.0
0.0
MA/62
10.31
17
27
Edward Sucharda
Piotr Świstak
0.0
0.0
MA/62
9.38
18
23
Anna Woźnica
Łukasz Trendak
0.5
1.0
MA
MA/62
3.92
19
25
Karolina Walędzik
Dominik Jastrzębski
1.0
2.0
MA
MA/62
3.31
20
32
Krystian Bączek
Magda Budzyńska
0.5
1.5
MA
MA/62
2.54
21
7
Leszek Haber
Ryszard Mazurkiewicz
4.0
0.0
DS
DS/67
6.00
-8.73
22
8
Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
7.0
2.0
DS
DS/67
-9.51
23
29
Izabela Kaczmarczyk
Anna Phung Thi
0.0
0.0
MA/62
-21.38
24
16
Zdzisław Marcinkowski
Marian Kalinowski
1.0
2.5
MA
MA/46
8.00
-24.98
25
11
Bogdan Sokół
Janisław Fituch
2.5
2.5
DS
DS/67
6.00
-29.89
26
30
Anna Kaczmarczyk
Darek Dulka
0.0
0.0
MA/62
-35.08
27
15
Tadeusz Wiśniewski
Edward Aranowski
2.5
4.0
MA
MA/46
8.00
-38.76
28
24
Karolina Bilewicz
Martyna Zaborowska
0.0
0.0
MA
MA/62
-45.15
29
26
Wiktoria Kośny
Agnieszka Ciepielewska
0.0
0.0
MA
MA/62
-47.23
30
12
Andrzej Szczotka
Władysław Gosiewski
1.5
2.5
DS
DS/67
6.00
-61.31
Statystyka ośrodków...