Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 października 2013

Wyniki z 9 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 149: O. Bestrzyński - K. Brudka, 25.0, WP, WP/30

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1141: W. Robiński - L. Rosochowicz, 8.0, WP EW 3 NTS CJ-1 5055.71
1141: W. Robiński - L. Rosochowicz, 8.0, WP EW 4 DE S3+1 15082.86
2142: A. Mazurek - A. Witkowski, 25.0, WP NS 4 HN CA= 62029.29
2142: A. Mazurek - A. Witkowski, 25.0, WP NS 1 NTE C6-1 10050.71
3151: P. Jaworski - W. Robak, 3.0, WP NS 2 S xW C2-2 50097.86
3151: P. Jaworski - W. Robak, 3.0, WP NS 3 H xW C7-1 20086.43
4138: H. Duszyński - J. Kamiński, 4.0, WP EW 2 NTS DJ+1 15022.86
4138: H. Duszyński - J. Kamiński, 4.0, WP EW 3 NTN H6+1 43045.00
5147: M. Sosiński - I. Shpuntou, 11.0, WP NS 7 SE CQ-2 20097.86
5147: M. Sosiński - I. Shpuntou, 11.0, WP NS 4 HW SA-1 5041.43
6153: W. Kaniewski - P. Siwak, 3.0, WP EW 3 SE D2= 14080.71
6153: W. Kaniewski - P. Siwak, 3.0, WP EW 4 HW H2= 62071.52
7154: G. Busse - P. Busse, 25.0, WP EW 6 DE S5= 92077.86
7154: G. Busse - P. Busse, 25.0, WP EW 4 S xW SJ-2 30052.17
8144: M. Dembiński - M. Pędziński, 20.0, WP EW 3 NTS C3-2 20076.49
8144: M. Dembiński - M. Pędziński, 20.0, WP EW 7 NTS H3= 15203.25
9145: M. Wybranowski - A. Richter, 6.5, WP NS 4 H xN DQ-2 30033.59
9145: M. Wybranowski - A. Richter, 6.5, WP NS 3 NTS S3+1 63092.51
10150: J. Nowak - S. Piechocki, 16.0, WP EW 2 HN S6+2 17094.19
10150: J. Nowak - S. Piechocki, 16.0, WP EW 4 HN DA+1 45090.57
11152: M. Kokorniak - P. Długi, 1.0, WP NS 4 SN SJ= 42079.29
11152: M. Kokorniak - P. Długi, 1.0, WP NS 5 D xS HA-2 5002.18
12140: M. Domagała - J. Lubczyński, 8.0, WP EW 4 SS H3+2 48062.14
12140: M. Domagała - J. Lubczyński, 8.0, WP EW 4 C xW DJ-1 10052.86
13148: W. Szczepaniak - K. Mońko, 6.5, WP NS 3 NTN H3+1 43079.70
13148: W. Szczepaniak - K. Mońko, 6.5, WP NS 3 NTW D9-1 10082.34
 +/--0.38
 WYNIK62.75
 MIEJSCE6