Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 października 2013

Wyniki z 9 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 144: M. Dembiński - M. Pędziński, 20.0, WP, WP/30

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1151: P. Jaworski - W. Robak, 3.0, WP NS 6 SW CK-2 20097.86
1151: P. Jaworski - W. Robak, 3.0, WP NS 4 DN HK= 13067.86
2143: W. Kwiatkowski - J. Kokociński, 16.0, WP NS 3 NTW H6+1 43070.00
2143: W. Kwiatkowski - J. Kokociński, 16.0, WP NS 3 S xE HA-2 30047.83
3138: H. Duszyński - J. Kamiński, 4.0, WP EW 4 HS SJ= 62078.26
3138: H. Duszyński - J. Kamiński, 4.0, WP EW 2 HN DA+3 20098.54
4146: T. Lipiński - Z. Paluczek, 5.0, WP NS 6 SS DA= 98090.71
4146: T. Lipiński - Z. Paluczek, 5.0, WP NS 3 CW DJ+1 13021.43
5142: A. Mazurek - A. Witkowski, 25.0, WP EW 2 S xW C4= 670100.00
5142: A. Mazurek - A. Witkowski, 25.0, WP EW 4 H xW D5-2 5003.57
6145: M. Wybranowski - A. Richter, 6.5, WP EW 4 S xW HA-4 8007.14
6145: M. Wybranowski - A. Richter, 6.5, WP EW 2 SS D6= 11032.86
7147: M. Sosiński - I. Shpuntou, 11.0, WP EW 3 CN H2= 11032.14
7147: M. Sosiński - I. Shpuntou, 11.0, WP EW 4 CE S2+1 15030.79
8149: O. Bestrzyński - K. Brudka, 25.0, WP NS 3 NTS C3-2 20023.51
8149: O. Bestrzyński - K. Brudka, 25.0, WP NS 7 NTS H3= 152096.75
9148: W. Szczepaniak - K. Mońko, 6.5, WP EW 3 NTS CJ-1 5055.71
9148: W. Szczepaniak - K. Mońko, 6.5, WP EW 3 S xN H8= 7302.14
10152: M. Kokorniak - P. Długi, 1.0, WP NS 3 HN DQ-2 10063.42
10152: M. Kokorniak - P. Długi, 1.0, WP NS 2 SE CJ-2 20060.44
11150: J. Nowak - S. Piechocki, 16.0, WP EW 2 SS H5-1 5077.53
11150: J. Nowak - S. Piechocki, 16.0, WP EW 3 NTE C6= 60052.20
12153: W. Kaniewski - P. Siwak, 3.0, WP NS 1 NTN C3+1 12042.86
12153: W. Kaniewski - P. Siwak, 3.0, WP NS 3 DS D5+1 13024.29
13141: W. Robiński - L. Rosochowicz, 8.0, WP EW 4 SN S7-1 5065.71
13141: W. Robiński - L. Rosochowicz, 8.0, WP EW 3 HE CA= 14056.52
 +/-
 WYNIK53.85
 MIEJSCE50