Turniej na maksy

Poniedziałek, 7 października 2013

Wyniki z 9 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 143: W. Kwiatkowski - J. Kokociński, 16.0, WP, WP/30

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1152: M. Kokorniak - P. Długi, 1.0, WP NS 2 NTN S6= 12042.86
1152: M. Kokorniak - P. Długi, 1.0, WP NS 3 NTS S4+2 46081.43
2144: M. Dembiński - M. Pędziński, 20.0, WP EW 3 NTW H6+1 43030.00
2144: M. Dembiński - M. Pędziński, 20.0, WP EW 3 S xE HA-2 30052.17
3146: T. Lipiński - Z. Paluczek, 5.0, WP NS 4 HN CA+1 65055.00
3146: T. Lipiński - Z. Paluczek, 5.0, WP NS 2 SS S2-1 5013.57
4141: W. Robiński - L. Rosochowicz, 8.0, WP EW 4 DS H2= 13058.69
4141: W. Robiński - L. Rosochowicz, 8.0, WP EW 3 NTE SJ= 60052.20
5150: J. Nowak - S. Piechocki, 16.0, WP NS 3 SW CA= 14019.29
5150: J. Nowak - S. Piechocki, 16.0, WP NS 4 CW H2+1 15069.21
6148: W. Szczepaniak - K. Mońko, 6.5, WP NS 4 H xN DQ-2 30033.59
6148: W. Szczepaniak - K. Mońko, 6.5, WP NS 3 NTN S7-1 10011.22
7138: H. Duszyński - J. Kamiński, 4.0, WP EW 6 SW CK+1 146088.57
7138: H. Duszyński - J. Kamiński, 4.0, WP EW 2 S xN H7= 47010.00
8145: M. Wybranowski - A. Richter, 6.5, WP NS 3 H xE CA-2 50097.86
8145: M. Wybranowski - A. Richter, 6.5, WP NS 4 D xN HA-1 2006.43
9140: M. Domagała - J. Lubczyński, 8.0, WP EW 4 S xN DA+1 6900.00
9140: M. Domagała - J. Lubczyński, 8.0, WP EW 3 HE D8= 14056.52
10142: A. Mazurek - A. Witkowski, 25.0, WP EW 3 NTS C6= 60019.72
10142: A. Mazurek - A. Witkowski, 25.0, WP EW 5 SN CK+2 51087.24
11154: G. Busse - P. Busse, 25.0, WP EW 5 DN H7-1 5055.71
11154: G. Busse - P. Busse, 25.0, WP EW 4 D xE CQ-1 2007.14
12151: P. Jaworski - W. Robak, 3.0, WP NS 4 HN DQ+1 65063.04
12151: P. Jaworski - W. Robak, 3.0, WP NS 4 HN DA+2 48052.17
13147: M. Sosiński - I. Shpuntou, 11.0, WP EW 3 NTN D8+3 49030.00
13147: M. Sosiński - I. Shpuntou, 11.0, WP EW 4 C xE H3= 51094.29
 +/-
 WYNIK45.69
 MIEJSCE105