Turniej na maksy

Wtorek, 24 września 2013

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
110Stanisław Skrzypczak
Jan Stoklasek
4.0
4.0
SW
LB
MP/4563.0718
26Andrzej Kazimierowicz
Stanisław Górski
2.5
4.0
OPMP/4561.1116
34Jacek Baka
Wojciech Gąska
7.0
2.5
LUMP/4560.1314
429Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
4.0
2.5
PMPM/6658.4812
53Andrzej Kondeja
Wiesław Andruk
12.0
7.0
MAMP/4557.7310
630Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
12.0
18.0
PMPM/6656.818
735Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
18.0
7.0
PMPM/6655.696
817Danuta Żabicka
Gabriela Gnacińska
4.0
7.0
PMPM/6655.594
934Józef Pochroń
Mirosław Małypan
18.0
2.0
PMPM/6654.364
1014Roman Rudnicki
Alison Nissen
1.5
1.5
PMPM/6654.223
21Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
18.0
4.0
WP
PM
PM/6654.223
1218Dariusz Podfigurny
Piotr Dybowski
2.5
4.0
PMPM/6653.823
1311Stanisława Szewczyk
Wojciech Kozubski
2.5
2.5
MPMP/4553.592
1431Jacek Lew
Arkadiusz Matyjas
13.0
0.0
PM
AMA
PM/6652.552
1522Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.0
1.5
PMPM/6652.062
169Wojciech Lewandowski
Eugeniusz Krawczyk
2.5
7.0
PM
KP
MP/4551.961
1727Andrzej Pella
Andrzej Podgórski
2.5
4.0
PMPM/6651.521
1820Barbara Boros
Marek Boros
1.5
4.0
PMPM/6651.231
1924Dariusz Milewski
Grzegorz Czurylik
0.0
0.0
AMAPM/6650.15
201Brunon Malinowski
Bogdan Malinowski
4.0
4.0
PM
MP
MP/4550.11
2132Michał Wróblewski
Szczepan Chruścicki
2.0
4.0
PMPM/6649.12
2216Piotr Wiankowski
Agnieszka Sławenta
12.0
2.0
SW
PM
PM/6648.77
2323Witold Kaliński
Michał Samet
12.0
0.0
PM
PM/6648.68
2425Karol Dunst
Józef Gnaciński
1.0
4.0
PMPM/6648.58
2528Piotr Suchodolski
Monika Suchodolska
2.5
0.5
PMPM/6647.75
268Ryszard Maciąg
Tadeusz Przybycień
4.0
1.5
LU
MP
MP/4547.17
2715Wacław Wejknis
Ireneusz Dzikowski
13.0
18.0
PMPM/6644.85
2833Janusz Warchoł
Stanisław Wachnicki
4.0
2.5
PMPM/6644.22
2926Zbigniew Dybizbański
Elżbieta Pasiuk
1.5
0.0
PM
AMA
PM/6642.55
3013Kazimierz Dominiak
Józef Gurfinkiel
7.0
0.0
PM
AMA
PM/6642.16
3119Ryszard Jarmużewski
Józef Idczak
4.0
7.0
PMPM/6641.72
325Jerzy Pęczkowski
Feliks Czechowski
4.0
0.0
MAMP/4541.61
3336Paweł Łużecki
Halina Sułkowska
0.5
0.0
PMPM/6640.93
3412Jerzy Kozłowski
Wacław Owca
2.5
1.5
MPMP/4539.87
357Jerzy Misiak
Andrzej Pasieczny
0.0
0.0
LUMP/4539.65
362Piotr Turczynowicz
Andrzej Skarżyński
1.0
0.0
WM
MP
MP/4533.99

Statystyka ośrodków...