Turniej na maksy
Poniedziałek, 21 grudnia 2015
Wyniki z 14 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
2
96
Kazimierz Chłobowski
Reginald Sukiennik
11.0
12.0
MP
MP/40
65.12
31
4
102
Mirosław Sady
Piotr Kuc-Dzierżawski
12.0
5.0
MP
MP/40
63.44
29
6
84
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
19.0
SL
MP/40
62.39
28
16
99
Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
12.0
3.0
MP
MP/40
60.37
22
22
81
Grzegorz Superson
Jarosław Duda
9.0
3.0
MP
MP/40
58.32
19
33
110
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MP
MP/40
57.45
12
35
98
Leszek Ochał
Włodzimierz Wierzbicki
2.5
4.0
MP
MP/40
56.85
11
54
108
Tadeusz Rejdych
Adam Matyasik
7.0
5.0
MP
MP/40
54.24
6
59
94
Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
12.0
7.0
MP
MP/40
53.82
5
69
93
Piotr Stopa
Grzegorz Latała
13.0
0.0
MP
MP/40
52.90
4
83
87
Janusz Wrześniak
Piotr Radzikowski
2.0
7.0
MA
MP
MP/40
51.62
3
90
97
Marcin Wilczyński
Janusz Natorski
4.0
4.0
MP
MP/40
51.12
2
107
83
Kazimierz Latawiec
Magdalena Lankosz
11.0
9.0
MP
MP/40
49.94
122
109
Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
0.0
7.0
MP
MP/40
49.05
126
105
Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
0.5
MP
MP/40
48.76
128
104
Ryszard Cieślik
Leszek Faber
2.0
2.5
MP
MP/40
48.68
132
89
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
5.0
MP
MP/40
48.36
138
92
Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MP
MP/40
47.95
139
90
Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MP
MP/40
47.73
141
86
Stanisław Jaros
Adam Lenda
5.0
3.0
MP
MP/40
47.26
145
82
Mirosław Kwiatkowski
Mieczysław Szwarc
1.5
4.0
MP
MP/40
46.63
148
88
Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
5.0
19.0
MP
MP/40
46.20
153
103
Jan Skuciński
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
45.77
174
85
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.0
4.0
MP
MP/40
42.81
179
91
Kazimierz Dziadkowiec
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MP
MP/40
42.63
192
100
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
1.5
1.5
MP
MP/40
40.87
194
101
Aleksandra Jurkiewicz
Marian Nanke
5.0
5.0
MP
MP/40
40.59
195
106
Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MP
MP/40
40.58
198
107
Halina Święch
Maria Krasowska
5.0
4.0
MP
MP/40
39.76
202
95
Robert Podsiadły
Bożena Czarska
3.0
7.0
MP
MP/40
38.76
Statystyka ośrodków...