Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 17 grudnia 2015

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
121Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/723.6061.3314
222Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.6043.8313
38Anna Jankowska
Sławomir Pękalski
2.0
3.0
DSDS/6737.2712
410Piotr Klubiński
Piotr Kulesza
9.0
5.0
DSDS/673.6035.9611
57Zbigniew Sobczyk
Aleksander Czajka
12.0
7.0
DSDS/6735.0010
629Zofia Diakowska
Jan Kulczycki
2.0
1.5
DSDS/7234.919
76Mariusz Kowalczyk
Tomasz Koźlecki
4.0
4.0
DSDS/6734.597
820Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.6032.496
941Alicja Stefanowska
Zofia Mikołajczyk
3.0
4.0
WPWP/24730.365
1032Waldemar Guła
Maciej Rodzaj
4.0
7.0
MPMP/23029.684
115Marian Krzypkowski
Bolesław Bernat
1.0
3.0
DSDS/6726.363
123Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6725.953
1345Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
3.0
0.5
WPWP/24725.553
1428Marek Drecki
Urszula Czepiel
7.0
0.0
DS
DS/723.6025.193
1537Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MPMP/23023.772
1649Jerzy Stefanowski
Stefan Żuberek
3.0
4.0
WPWP/24719.272
1746Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24718.822
1844Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WPWP/24718.092
1933Lech Kozłowski
Feliks Wawrzon
1.0
1.5
MPMP/23015.322
2048Ewa Mielcarzewicz
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/24715.181
2113Waldemar Majewski
Barbara Radomska
3.0
3.0
DSDS/673.605.601
2212Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
5.0
7.0
DSDS/673.605.551
2318Bohdan Mazur
Kamila Kukuła
13.0
4.0
OP
DS
DS/673.605.241
2423Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
0.5
DSDS/723.604.691
2538Zdzisław Czajkowski
Maciej Prokuszki
0.0
3.0
 
MP
MP/2303.27
2635Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/2302.05
272Maciej Rochowicz
Sławek Robel
5.0
4.0
DSDS/671.95
2826Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/723.600.55
2950Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Beata Bojarska
5.0
5.0
WPWP/2470.09
3034Leszek Gabriel
Bronisław Micek
7.0
7.0
MPMP/230-1.36
3111Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DSDS/673.60-2.76
3231Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/230-6.95
3317Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
4.0
DSDS/673.60-8.54
3439Wiesława Kotelon
Ziemowit Sacha
2.0
0.0
MPMP/230-13.09
3524Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/723.60-15.15
3616Zdzisław Malkiewicz
Dariusz Marczak
3.0
5.0
DSDS/673.60-16.63
3742Zofia Szczerkowska
Leszek Zembrowski
2.0
4.0
WPWP/247-22.32
3836Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
3.0
12.0
MP
PK
MP/230-25.36
3940Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/230-27.32
4047Piotr Tyranowski
Justyna Łaniewska
4.0
1.5
WPWP/247-27.86
411Andrzej Suchodolski
Jerzy Gładysz
4.0
12.0
DSDS/67-28.55
4215Marek Filak
Wojciech Szałapak
0.0
3.0
DSDS/673.60-35.08
434Ryszard Rolka
Jerzy Neter
5.0
5.0
DSDS/67-37.23
4419Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.5
0.0
DSDS/723.60-40.24
4514Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/673.60-52.31
4627Ewa Sokolińska
Wanda Kowalik
0.0
0.0
DS/723.60-53.47
4725Janusz Kozioł
Edward Boguta
2.0
3.0
DSDS/723.60-58.13
4843Mirosława Tomaszewska
Janina Bellmann
0.0
0.0
WP/247-77.18

Statystyka ośrodków...