Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 10 grudnia 2015

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
125Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
3.0
PK
MP
MP/23048.0413
220Robert Sadowski
Robert Siedlecki
5.0
5.0
MAMA/582.4046.1412
343Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WPWP/24743.0611
45Piotr Rapacki
Bronisław Tabisz
1.5
3.0
DSDS/723.6038.1910
54Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.6031.128
621Bogdan Radwański
Bogdan Szlacheta
5.0
5.0
MAMA/582.4029.827
71Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/723.6029.436
83Stanisław Horochowski
Franciszek Sromek
0.0
0.0
DSDS/723.6028.715
927Andrzej Gałęza
Kazimierz Banek
5.0
7.0
MPMP/23019.974
1012Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/582.4017.933
1139Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Beata Bojarska
5.0
5.0
WPWP/24712.853
1234Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MPMP/23012.193
1318Michał Kilanowski
Krzysztof Kwiatkowski
4.0
3.0
MAMA/582.4011.242
146Janusz Kozioł
Edward Boguta
2.0
3.0
DSDS/723.6010.422
1530Robert Mostek
Jerzy Wielgus
3.0
3.0
MPMP/2309.702
1622Piotr Józefaciuk
Waldemar Kostrzewa
3.0
4.0
MAMA/581.989.402
1737Zbigniew Szkołut
Ziemowit Sacha
5.0
0.0
MPMP/2309.352
1832Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/2303.681
1915Jerzy Pajączek
Robert Michalski
5.0
3.0
MAMA/582.403.291
2019Kazimierz Puczyński
Alicja Rybak
13.0
1.5
MAMA/582.402.561
2128Leszek Gabriel
Bogdan Malinowski
7.0
4.0
MPMP/2302.271
2226Jerzy Stępień
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MPMP/2302.20
2316Edward Pawliński
Ryszard Milczarek
3.0
0.0
MAMA/582.40-2.60
2444Marcin Woźniak
Włodzimierz Kwiatkowski
7.0
12.0
WPWP/247-3.04
2523Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/582.40-3.55
2629Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/230-5.12
2724Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MAMA/582.40-6.55
282Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/723.60-9.43
2940Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
3.0
0.5
WPWP/247-9.90
3011Grażyna Śniadewicz
Teresa Siedlecka-Wójcikowska
0.0
0.0
MA/582.40-11.13
3138Lech Kozłowski
Stefan Bentkowski
1.0
1.0
MPMP/230-12.38
3235Zdzisław Czajkowski
Maciej Prokuszki
0.0
2.5

MP
MP/230-13.79
3313Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
5.0
1.0
MAMA/582.40-14.18
3442Adam Peszke
Janusz Suszczyński
4.0
4.0
WPWP/247-20.96
3536Krzysztof Rodak
Paweł Piszczek
2.0
4.0
MPMP/230-21.48
3641Jerzy Stefanowski
Robert Ciesielski
3.0
1.5
WPWP/247-22.00
3733Błażej Krawczyk
Adam Krysa
4.0
9.0
MPMP/230-24.62
389Jan Kulczycki
Ireneusz Ślęzak
1.5
1.0
DSDS/723.60-25.93
3931Maciej Rodzaj
Stanisław Prokuszki
7.0
3.0
MPMP/230-30.00
408Damian Cichewicz
Wojciech Wiącek
0.0
0.5
DSDS/723.60-30.23
417Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
0.5
1.5
DSDS/723.60-39.87
4214Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
0.0
0.0
MA
MA/582.40-51.60

Statystyka ośrodków...