Turniej na maksy

Czwartek, 10 grudnia 2015

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
127Przemysław Ślesicki
Adam Karczmarz
7.0
5.0
MAMA/8865.8616
260Jacek Piotrowski
Jan Wieczorek
12.0
9.0
PMPM/10864.6915
366Antoni Sękowski
Piotr Suchodolski
18.0
4.0
PMPM/10864.3615
44Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
4.0
DSDS/6763.7614
578Przemysław Maliszewski
Włodzimierz Kozicki
3.0
5.0
WPWP/25259.7913
67Piotr Kulesza
Tomasz Koźlecki
5.0
4.0
DSDS/6759.7212
777Sławomir Czapliński
Jerzy Gurzęda
5.0
7.0
WPWP/25258.8111
854Marek Naprawa
Stanisław Graniczka
0.0
0.0
NZPK/5158.0811
913Marek Filak
Wojciech Szałapak
0.0
3.0
DSDS/6757.6510
106Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6757.479
1176Stefan Samól
Janusz Wygowski
3.0
9.0
WPWP/25256.468
1244Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
19.0
SLMP/10355.467
1320Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9455.087
1456Andrzej Michałowski
Bogdan Małysz
3.0
18.0
PMPM/10855.076
151Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
4.0
DSDS/6754.555
1637Marcin Wilczyński
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MPMP/10353.774
1718Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSDS/9453.604
1823Witold Moreń
Jerzy Cichowski
0.0
1.5
MAMA/8852.554
1958Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
4.0
5.0
PMPM/10852.293
2042Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
3.0
MPMP/10352.293
2133Halina Święch
Bolesław Zysek
5.0
1.0
MPMP/10352.183
2268Józef Grewling
Piotr Solecki
5.0
7.0
WPWP/25252.173
2350Tadeusz Urbanek
Zbigniew Wilisowski
5.0
5.0
PKPK/5152.103
2453Zbigniew Niziołek
Zbigniew Kozioł
0.0
4.0
NZ
PK
PK/5151.973
2546Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
3.0
MPMP/10351.923
2621Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MAMA/8851.792
2734Piotr Radzikowski
Tytus Bisping
7.0
5.0
MPMP/10351.562
2830Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
3.0
MAMA/8851.532
2952Jerzy Matelowski
Damian Smulski
2.5
3.0
PKPK/5151.252
3039Halina Samborek
Marian Nanke
1.5
5.0
MPMP/10351.222
3143Krystian Blaut
Eugeniusz Somogyi
2.5
0.5
MPMP/10350.772
3270Janusz Przybysz
Rafał Junik
9.0
7.0
KP
WP
WP/25250.622
3363Stanisław Modrzyński
Czesław Ossowski
0.0
2.0
PMPM/10850.591
3417Jerzy Chodyka
Bartosz Ruciński
1.0
0.5
DSDS/9450.271
3569Andrzej Małdziński
Jan Linke
4.0
3.0
WPWP/25250.231
3679Roman Garski
Wiesław Hilbrecht
5.0
5.0
WPWP/25250.121
3759Anna Krasińska
Piotr Zamiar
0.0
4.0
PMPM/10849.871
3840Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/10349.861
3941Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.0
1.5
MPMP/10349.811
4051Tadeusz Chmielowiec
Józef Turecki
4.0
2.5
PKPK/5149.75
4116Piotr Wybierała
Andrzej Malik
1.5
2.0
DSDS/9449.44
4267Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
2.5
3.0
WPWP/25249.29
4315Zenon Szanfisz
Andrzej Piłaszewicz
2.0
2.0
DSDS/9449.28
4472Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
4.0
WPWP/25249.02
4522Stanisław Czarzasty
Jerzy Plichtowicz
2.0
2.0
MAMA/8848.98
4626Janusz Krzykowski
Waldemar Surmacz
0.5
1.5
MAMA/8848.85
472Krzysztof Kokociński
Jan Kamionka
0.0
4.0
DSDS/6748.67
4838Stanisław Dynowski
Wacław Gąssowski
3.0
12.0
MPMP/10348.41
4925Jan Milewski
Andrzej Mazur
0.0
0.0
MAMA/8848.36
5014Zbigniew Sosna
Jan Biniewski
4.0
4.0
DSDS/6748.34
5136Jan Szafraniec
Ryszard Calik
2.5
3.0
MPMP/10348.17
5280Adam Piszczek
Andrzej Malenta
1.5
5.0
WPWP/25248.13
5373Władysław Wrzask
Tadeusz Szymowołos
0.0
1.0

WP
WP/25248.10
5424Janusz Oleksiak
Jerzy Pałysa
0.0
0.0
MAMA/8848.01
553Sławek Robel
Aleksander Czajka
4.0
7.0
DSDS/6747.51
5675Romuald Bartoszko
Jerzy Piątek
5.0
3.0
WPWP/25247.46
5748Bogdan Rojkowicz
Janusz Hołdan
5.0
0.0
PK
NZ
PK/5147.43
5861Bogdan Śnieżko
Alison Nissen
0.0
1.5
NZ
PM
PM/10847.32
5945Roman Urbański
Andrzej Lasota
0.0
5.0
MPMP/10347.28
608Marcin Baj
Anna Jankowska
3.0
2.0
DSDS/6746.80
6112Włodzimierz Szczepanik
Waldemar Majewski
11.0
3.0
DSDS/6746.54
6249Izabella Klar
Marek Rusek
2.0
2.5
PKPK/5146.47
6357Damian Wąsowski
Adam Suchodolski
0.0
2.5
PMPM/10845.91
6435Adam Matyasik
Andrzej Kopański
5.0
3.0
MPMP/10345.76
655Andrzej Suchodolski
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/6745.26
6611Piotr Klubiński
Bohdan Mazur
9.0
13.0
DS
OP
DS/6744.95
6774Dariusz Szopieraj
Waldemar Czajkowski
3.0
1.0
WPWP/25244.29
6847Bronisław Mycielski
Jan Warchoł
5.0
2.0
PKPK/5142.95
6929Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8842.77
7010Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/6742.57
7162Monika Suchodolska
Krzysztof Przybielski
2.0
3.0
PMPM/10842.49
7219Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DSDS/9442.33
7332Anna Orłowicz
Marek Orłowicz
0.0
2.5
MPMP/10342.25
7428Wojciech Palmowski
Kazimierz Dobrzyniecki
9.0
4.0
MAMA/8842.24
7565Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
1.5
0.0
PM
NZ
PM/10842.06
769Bolesław Bernat
Marian Krzypkowski
3.0
1.0
DSDS/6736.20
7764Dariusz Socha
Maciej Bujny
0.5
0.0
PMPM/10835.99
7871Tomasz Pawłowski
Zdzisław Węglicki
0.0
0.0
WP/25235.31

Statystyka ośrodków...