Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 3 grudnia 2015

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
129Jacek Kokociński
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/2474.8054.7513
230Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WPWP/2474.8051.9412
338Jerzy Stypiński
Tomasz Solarski
3.0
2.5
WPWP/2522.4046.4111
435Jerzy Piątek
Romuald Bartoszko
3.0
5.0
WPWP/2522.4036.3710
518Robert Mostek
Jerzy Wielgus
3.0
3.0
MPMP/2302.4035.639
62Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7234.987
713Maciej Rodzaj
Kazimierz Banek
7.0
7.0
MPMP/2302.4032.056
844Jan Olkowicz
Andrzej Małdziński
4.0
4.0
WPWP/2522.4031.995
921Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PKMP/2302.4030.534
1036Rafał Junik
Waldemar Kożuchowski
7.0
4.0
WPWP/2522.4023.113
1120Ziemowit Sacha
Zbigniew Szkołut
0.0
5.0
 
MP
MP/2302.4022.943
1223Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/2302.4021.003
1345Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
12.0
WP
LB
WP/2522.4018.982
1414Wacław Sypień
Jarosław Jurkiewicz
5.0
12.0
MPMP/2302.4017.132
1546Tomasz Pawłowski
Andrzej Malenta
0.0
5.0

WP
WP/2522.4014.882
1612Stanisław Prokuszki
Adam Krysa
3.0
9.0
MPMP/2302.4014.592
1722Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/2302.4010.512
1843Włodzimierz Kozicki
Janusz Wygowski
5.0
9.0
WPWP/2522.409.341
1919Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/2302.406.981
201Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
5.0
7.0
DSDS/724.451
219Waldemar Guła
Sławomir Reising
4.0
3.0
MPMP/2302.402.811
228Jan Kulczycki
Ireneusz Ślęzak
1.5
1.0
DSDS/721.991
235Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
1.5
0.5
DSDS/72-1.23
2427Beata Bojarska
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
5.0
5.0
WPWP/2474.80-1.34
256Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DSDS/72-2.86
2634Waldemar Czajkowski
Zdzisław Węglicki
1.0
0.0
WP
WP/2522.40-5.02
2728Andrzej Gruszecki
Piotr Biderman
0.0
3.0
NZ
WP
WP/2474.80-5.20
283Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.5
0.0
DSDS/72-7.34
2931Marcin Woźniak
Dominik Malkowski
7.0
2.0
WPWP/2474.80-9.57
307Edward Boguta
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DSDS/72-12.69
3133Paweł Sosnowski
Ryszard Sawicki
4.0
5.0
WPWP/2522.40-12.99
3226Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
3.0
0.5
WPWP/2474.80-14.59
3341Jarosław Hilbrecht
Roman Garski
7.0
5.0
WPWP/2522.40-15.04
3410Maciej Prokuszki
Zdzisław Czajkowski
2.5
0.0
MP
 
MP/2302.40-16.12
354Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/72-17.31
3611Krzysztof Rodak
Paweł Piszczek
2.0
4.0
MPMP/2302.40-20.87
3717Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/2302.40-33.32
3842Beata Buczkowska-Linke
Sławomir Czapliński
3.0
5.0
WPWP/2522.40-38.14
3937Adam Piszczek
Dariusz Szopieraj
1.5
3.0
WPWP/2522.40-38.24
4015Marian Kloch
Leszek Gabriel
4.0
7.0
MPMP/2302.40-39.68
4139Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
3.0
3.0
WPWP/2522.40-40.43
4225Mirosława Tomaszewska
Janina Bellmann
0.0
0.0
WP/2474.80-42.39
4324Adam Dmochowski
Lech Kozłowski
5.0
1.0
MPMP/2302.40-48.18

Statystyka ośrodków...