Turniej na maksy
Czwartek, 3 grudnia 2015
Wyniki z 7 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
5
Maciej Bielawski
Piotr Marcinowski
9.0
5.0
ZP
DS
DS/67
66.75
16
2
71
Robert Piechota
Zbigniew Wilisowski
5.0
5.0
PK
PK/51
64.51
16
3
41
Sławomir Grędziński
Adam Karczmarz
7.0
5.0
MA
MA/88
61.22
15
4
6
Marian Szymonowicz
Stanisław Szuba
11.0
5.0
DS
DS/67
61.18
14
5
23
Jerzy Chodyka
Bartosz Ruciński
1.0
0.5
DS
DS/94
58.90
13
6
87
Adam Suchodolski
Robert Krawczyk
2.5
3.0
PM
PM/108
58.67
12
7
29
Michał Kilanowski
Krzysztof Kwiatkowski
4.0
3.0
MA
MA/58
58.60
12
8
27
Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
5.0
1.0
MA
MA/58
58.44
11
9
28
Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MA
MA/58
58.03
10
10
67
Bożena Czarska
Robert Podsiadły
7.0
3.0
MP
MP/103
57.58
9
11
50
Bogdan Jaskulski
Jerzy Sadowski
3.0
3.0
MA
MA/88
57.47
9
12
55
Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
19.0
SL
MP/103
57.31
8
13
61
Tytus Bisping
Stanisław Mierzwa
5.0
7.0
MP
MP/103
57.15
7
14
78
Bogdan Rojkowicz
Jacek Gąsiorek
5.0
2.0
PK
PK/51
55.60
6
15
74
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
4.0
0.0
PK
NZ
PK/51
55.50
6
16
66
Józef Barczyk
Marcin Wilczyński
7.0
4.0
MP
MP/103
54.34
5
17
85
Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
12.0
18.0
PM
PM/108
54.19
4
18
60
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MP
MP/103
54.15
4
19
36
Marek Wrocławski
Włodzimierz Rutkowski
3.0
3.0
MA
MA/58
53.94
4
20
18
Mirosław Drabczyński
Andrzej Wójtowicz
2.5
2.0
DS
DS/94
53.92
3
21
42
Witold Moreń
Jerzy Cichowski
0.0
1.5
MA
MA/88
53.43
3
22
30
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MA
MA/58
53.39
3
23
8
Piotr Klubiński
Piotr Kulesza
9.0
5.0
DS
DS/67
53.38
3
24
22
Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DS
DS/94
53.30
3
25
54
Marek Dąbek
Krystian Blaut
2.0
2.5
MP
MP/103
53.16
3
26
9
Marek Duczmal
Jerzy Mager
4.0
2.0
DS
DS/67
53.13
3
27
7
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DS
DS/67
52.25
2
28
26
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DS
DS/94
52.04
2
29
80
Roman Rudnicki
Andrzej Michałowski
2.0
3.0
PM
PM/108
52.04
2
30
69
Marek Naprawa
Stanisław Graniczka
0.0
0.0
NZ
PK/51
51.72
2
31
40
Eugeniusz Treichel
Daniel Wacławek
2.0
1.5
MA
MA/58
51.53
2
32
47
Janusz Oleksiak
Jerzy Pałysa
0.0
0.0
MA
MA/88
51.34
2
33
4
Mariusz Kowalczyk
Tomasz Koźlecki
4.0
4.0
DS
DS/67
51.20
2
34
65
Wacław Gąssowski
Stanisław Dynowski
12.0
3.0
MP
MP/103
51.09
2
35
51
Halina Samborek
Marian Nanke
1.5
5.0
MP
MP/103
50.97
1
36
3
Kamila Kukuła
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DS
DS/67
50.84
1
37
75
Jan Warchoł
Jerzy Matelowski
2.0
2.5
PK
PK/51
50.58
1
38
2
Szymon Niewiadomski
Marcin Pastudzki
1.5
2.0
DS
DS/67
50.43
1
39
88
Bogdan Śnieżko
Szczepan Chruścicki
0.0
4.0
NZ
PM
PM/108
50.41
1
40
45
Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
2.0
2.0
MA
MA/88
49.89
1
41
83
Stanisław Modrzyński
Czesław Ossowski
0.0
2.0
PM
PM/108
49.64
1
42
19
Tomasz Dorobek
Jerzy Ofierski
3.0
3.0
DS
DS/94
49.62
1
43
38
Stanisław Stachlewski
Elżbieta Wróblewska
9.0
4.0
MA
MA/58
49.24
44
84
Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
1.5
0.0
PM
NZ
PM/108
49.08
45
52
Grażyna Lachowska
Zbigniew Sagan
1.0
9.0
MP
MP/103
49.02
46
86
Krzysztof Przybielski
Piotr Suchodolski
3.0
4.0
PM
PM/108
48.91
47
64
Adam Matyasik
Andrzej Kopański
5.0
3.0
MP
MP/103
48.81
48
10
Marek Filak
Wojciech Szałapak
0.0
3.0
DS
DS/67
48.79
49
57
Aleksandra Jurkiewicz
Halina Święch
5.0
5.0
MP
MP/103
48.76
50
17
Zenon Szanfisz
Andrzej Piłaszewicz
2.0
2.0
DS
DS/94
48.71
51
15
Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
4.0
DS
DS/67
48.28
52
43
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.0
2.0
MA
MA/88
48.12
53
37
Jan Bieszkiewicz
Waldemar Deka
0.0
0.0
MA/58
48.06
54
53
Jacek Jurczyński
Jan Truniarz
2.5
1.5
MP
MP/103
47.81
55
16
Andrzej Suchodolski
Jerzy Gładysz
4.0
12.0
DS
DS/67
47.75
56
59
Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.0
1.5
MP
MP/103
47.60
57
24
Roman Żyto
Ryszard Wojtala
4.0
3.0
DS
DS/94
47.54
58
32
Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MA
MA/58
47.54
59
44
Dariusz Biedrzycki
Przemysław Ślesicki
5.0
7.0
MA
MA/88
47.23
60
13
Ryszard Rolka
Dariusz Marczak
5.0
5.0
DS
DS/67
46.66
61
39
Marek Rawski
Alicja Rybak
1.5
1.5
MA
MA/58
46.64
62
14
Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DS
DS/67
46.58
63
46
Wojciech Palmowski
Dominik Głowacki
9.0
0.5
MA
MA/88
46.11
64
21
Artur Janoś
Krzysztof Tokar
3.0
3.0
DS
DS/94
46.04
65
79
Alison Nissen
Damian Wąsowski
1.5
0.0
PM
PM/108
45.92
66
48
Waldemar Surmacz
Janusz Krzykowski
1.5
0.5
MA
MA/88
45.69
67
35
Piotr Józefaciuk
Waldemar Kostrzewa
3.0
4.0
MA
MA/58
45.49
68
34
Grażyna Śniadewicz
Ryszard Pietrzak
0.0
0.0
MA/58
45.46
69
58
Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
4.0
3.0
MP
MP/103
45.18
70
72
Izabella Klar
Marek Rusek
2.0
2.5
PK
PK/51
45.13
71
62
Andrzej Lasota
Roman Urbański
5.0
0.0
MP
MP/103
45.11
72
76
Józef Turecki
Tadeusz Chmielowiec
2.5
4.0
PK
PK/51
45.08
73
77
Zdzisław Żuber
Marek Szczudło
2.5
2.0
PK
PK/51
42.54
74
1
Janusz Pękala
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DS
DS/67
41.83
75
82
Anna Krasińska
Piotr Zamiar
0.0
4.0
PM
PM/108
41.14
76
63
Eugeniusz Somogyi
Wojciech Skoś
0.5
2.0
MP
MP/103
41.06
77
12
Piotr Banaś
Arkadiusz Poziemski
1.5
1.5
DS
DS/67
40.90
78
11
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DS
DS/67
40.04
79
20
Zdzisława Zabłocka
Mirosław Powązka
2.5
3.0
DS
DS/94
39.92
80
56
Marek Sewiołło
Jakub Kłapa
0.0
0.0
MP
MP/103
39.70
81
49
Andrzej Mazur
Jan Milewski
0.0
0.0
MA
MA/88
39.51
82
70
Bogusław Konefał
Ryszard Michalak
0.0
7.0
PK
PK/51
39.34
83
31
Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
0.0
0.0
MA
MA/58
35.31
Statystyka ośrodków...