Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 19 listopada 2015

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 16: A. Ochot - A. Winkler, 21.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapisIMP
117: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS EW 5 CW D2-1 50-0.25
117: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS EW 4 DN S2= 1300.83
117: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS EW 2 DW D2= 901.13
117: A. Suder - R. Suder, 5.0, DS EW 4 SS HA+1 450-5.79
219: J. Molenda - W. Siuda, 21.0, DS NS 3 NTW H3-1 502.33
219: J. Molenda - W. Siuda, 21.0, DS NS 3 NTS HK= 4003.38
219: J. Molenda - W. Siuda, 21.0, DS NS 3 S xxE C8-1 40010.00
219: J. Molenda - W. Siuda, 21.0, DS NS 3 NTS H6-1 50-0.42
314: E. Boguta - J. Kozioł, 5.0, DS NS 3 NTS C2+1 4304.17
314: E. Boguta - J. Kozioł, 5.0, DS NS 3 NTS H6+2 6603.13
314: E. Boguta - J. Kozioł, 5.0, DS NS 3 NTS S2= 4004.46
314: E. Boguta - J. Kozioł, 5.0, DS NS 4 CE D5-1 1001.67
420: W. Wiącek - D. Cichewicz, 0.5, DS EW 4 SN D7+2 680-0.17
420: W. Wiącek - D. Cichewicz, 0.5, DS EW 3 NTN C8+2 460-2.42
420: W. Wiącek - D. Cichewicz, 0.5, DS EW 2 SE H4= 1103.38
420: W. Wiącek - D. Cichewicz, 0.5, DS EW 3 CE HA-1 1000.08
518: E. Swendrowski - A. Wyrzykowski, 2.0, DS EW 4 SS S4-1 5010.25
518: E. Swendrowski - A. Wyrzykowski, 2.0, DS EW 3 NTE S10+3 6900.42
518: E. Swendrowski - A. Wyrzykowski, 2.0, DS EW 4 HW SJ+1 4502.44
518: E. Swendrowski - A. Wyrzykowski, 2.0, DS EW 2 CE C4-1 50-0.92
613: P. Rapacki - F. Sromek, 1.5, DS EW 4 SN D2-2 1007.38
613: P. Rapacki - F. Sromek, 1.5, DS EW 3 NTN SK-2 2006.38
613: P. Rapacki - F. Sromek, 1.5, DS EW 4 SW H9+1 4502.79
613: P. Rapacki - F. Sromek, 1.5, DS EW 3 DW C10-2 100-4.04
715: U. Czepiel - E. Sokolińska, 0.0, NS 2 HS D2+2 170-3.13
715: U. Czepiel - E. Sokolińska, 0.0, NS 2 DE CQ+2 1303.00
715: U. Czepiel - E. Sokolińska, 0.0, NS 3 NTN C6+1 4302.00
715: U. Czepiel - E. Sokolińska, 0.0, NS 4 HW DK+1 650-0.58
 +/-
 WYNIK51.47
 MIEJSCE2