Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 19 listopada 2015

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
119Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
9.0
12.0
DSDS/7264.3114
216Antoni Ochot
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/7251.4713
321Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
5.0
1.0
MAMA/582.4043.5212
437Maciej Rodzaj
Stanisław Prokuszki
7.0
3.0
MPMP/23040.1511
538Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
MPMP/23038.9310
67Janusz Drozdowski
Janusz Pękala
12.0
4.0
DSDS/673.6037.909
722Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
4.0
MAMA/582.4036.778
833Andrzej Dachowski
Jerzy Jodełka
2.0
4.0
MAMA/582.4033.327
99Marcin Motykiewicz
Anna Jankowska
3.0
2.0
DSDS/673.6032.506
106Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DSDS/673.6032.055
1151Witold Szczepaniak
Piotr Tyranowski
4.0
4.0
WPWP/24730.924
1224Robert Siedlecki
Robert Sadowski
5.0
5.0
MAMA/582.4028.483
1340Waldemar Guła
Sławomir Reising
4.0
3.0
MPMP/23027.893
1450Zofia Mikołajczyk
Alicja Stefanowska
3.0
3.0
WPWP/24725.953
151Agnieszka Chudy
Łukasz Gaweł
3.0
5.0
DSDS/673.6022.293
1647Beata Bojarska
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
5.0
5.0
WPWP/24721.302
1730Marek Wrocławski
Włodzimierz Rutkowski
3.0
3.0
MAMA/582.4020.122
1812Ryszard Rolka
Andrzej Suchodolski
5.0
4.0
DSDS/6720.102
1948Hieronim Nowacki
Henryk Duszyński
5.0
3.0
WPWP/24719.742
2025Jan Bieszkiewicz
Waldemar Deka
0.0
0.0
MA/582.4014.852
2136Paweł Piszczek
Krzysztof Rodak
4.0
2.0
MPMP/2306.672
2243Zbigniew Świderek
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/2306.211
235Piotr Klubiński
Jerzy Gładysz
9.0
12.0
DSDS/673.605.291
2431Elżbieta Wróblewska
Kazimierz Puczyński
4.0
13.0
MAMA/582.405.201
252Tomasz Koźlecki
Mariusz Kowalczyk
4.0
4.0
DSDS/673.604.151
2623Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
3.0
3.0
MAMA/582.403.641
2717Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
2.5
DSDS/723.22
2839Jerzy Wielgus
Robert Mostek
3.0
3.0
MPMP/2300.58
2949Jerzy Stefanowski
Ryszard Nowicki
3.0
4.0
WPWP/2470.12
3028Alicja Rybak
Daniel Wacławek
1.5
1.5
MAMA/582.40-0.11
313Arkadiusz Poziemski
Piotr Banaś
1.5
1.5
DSDS/673.60-1.92
3235Adam Krysa
Andrzej Hycnar
9.0
12.0
MP
PK
MP/230-4.01
3313Piotr Rapacki
Franciszek Sromek
1.5
0.0
DSDS/72-4.32
3414Edward Boguta
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DSDS/72-5.28
3542Marek Surmiak
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/230-7.26
3629Jerzy Szukała
Waldemar Kostrzewa
4.0
4.0
MAMA/582.40-8.30
3718Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
0.5
1.5
DSDS/72-8.57
3854Marcin Woźniak
Maciej Masłowski
7.0
0.5
WPWP/247-16.55
3946Zdzisław Czajkowski
Leszek Gabriel
0.0
7.0
 
MP
MP/230-18.08
4041Wojciech Garncarz
Krzysztof Ziewacz
2.0
5.0
MPMP/230-19.52
4144Andrzej Pietrucha
Jerzy Stępień
7.0
4.0
MPMP/230-20.34
424Wojciech Skonieczny
Sławek Robel
5.0
4.0
DSDS/673.60-23.86
4334Eugeniusz Treichel
Marek Rawski
2.0
1.5
MAMA/582.40-28.23
448Marek Filak
Wojciech Szałapak
0.0
3.0
DSDS/673.60-32.61
4552Ewa Mielcarzewicz
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/247-36.96
4615Urszula Czepiel
Ewa Sokolińska
0.0
0.0
DS/72-39.50
4753Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/247-42.13
4832Grażyna Śniadewicz
Teresa Siedlecka-Wójcikowska
0.0
0.0
MA/582.40-49.76
4945Zbigniew Szkołut
Stanisław Drwal
5.0
2.0
MPMP/230-51.23
5020Wojciech Wiącek
Damian Cichewicz
0.5
0.0
DSDS/72-61.33
5111Bolesław Bernat
Marian Krzypkowski
3.0
1.0
DSDS/67-63.48
5226Ilona Ziółkowska
Alojzy Ziółkowski
0.0
0.0
MA
MA/582.40-68.30

Statystyka ośrodków...