Turniej na maksy

Środa, 18 listopada 2015

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1110Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
LB
WP
WP/24468.5322
297Krzysztof Janecki
Michalina Anioła
0.5
0.0
WPWP/24462.5721
335Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
3.0
4.0
MPMP/8961.6120
461Adrian Spyrka
Tomasz Tapper
3.0
2.0
OPOP/9561.2820
55Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6858.7119
631Kazimierz Latawiec
Magdalena Lankosz
11.0
9.0
MPMP/8958.1618
729Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
9.0
MPMP/8958.1617
849Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/8958.0117
983Zofia Szczerkowska
Jarosław Lubczyński
2.0
5.0
WPWP/24457.8216
1077Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
3.0
5.0
PMPM/6657.6915
1168Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.5
2.0
PMPM/6657.6914
12109Małgorzata Augustyn
Jerzy Nowak
1.5
12.0
WPWP/24457.1613
1310Lech Warężak
Piotr Klubiński
9.0
9.0
DSDS/6857.1513
1493Henryk Duszyński
Krzysztof Jordan
3.0
0.5
WPWP/24457.0312
1525Zbigniew Przeginiak
Jan Skuciński
3.0
5.0
MPMP/8956.6511
1633Tadeusz Garbacik
Marek Jaworski
12.0
12.0
MPMP/8955.8810
1741Jacek Brózda
Bogdan Palczyński
3.0
9.0
MPMP/8955.3910
1866Marek Parol
Aleksander Kasprzak
3.0
18.0
PMPM/6655.059
1955Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
3.0
OPOP/9554.998
20103Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
2.5
5.0
WPWP/24454.897
2126Kazimierz Lenda
Adam Lenda
4.0
3.0
MPMP/8954.636
229Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/6854.406
2391Waldemar Nowak
Hieronim Nowacki
3.0
5.0
WPWP/24453.775
24108Aleksandra Graczyńska
Maciej Wybranowski
4.0
4.0
WPWP/24453.695
2590Waldemar Bąk
Jarosław Marczewski
1.5
2.0
WPWP/24453.395
2681Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WPWP/24452.914
2786Stefan Żuberek
Barbara Podgórska
4.0
3.0
WPWP/24452.824
2885Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WPWP/24452.804
2972Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
5.0
4.0
PMPM/6652.774
3080Edmund Pinkiewicz
Waldemar Warzała
12.0
11.0
PMPM/6652.714
3159Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OPOP/9552.644
3227Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
0.0
MPMP/8952.634
3320Czesław Samborek
Halina Samborek
1.5
1.5
MPMP/8952.374
344Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/6852.373
3576Janusz Kobylarski
Jacek Piotrowski
4.0
12.0
PMPM/6652.323
3624Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/8952.323
3730Jacek Kalinowski
Waldemar Rybka
7.0
4.0
MPMP/8952.273
3850Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
0.5
MPMP/8952.143
3978Grzegorz Czurylik
Marek Piętak
0.0
1.0

PM
PM/6651.793
4062Andrzej Cięciała
Jerzy Jankowski
1.0
2.0
OPOP/9551.683
413Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
4.0
DSDS/6851.592
4212Sławek Robel
Anna Jankowska
4.0
2.0
DSDS/6851.442
4328Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
5.0
MPMP/8951.332
44107Zygfryd Banecki
Jerzy Wilczek
3.0
2.5
WPWP/24451.212
4564Antoni Sękowski
Jacek Lew
18.0
13.0
PMPM/6651.192
46105Adam Peszke
Janusz Suszczyński
4.0
4.0
WPWP/24451.182
4756Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OPOP/9551.182
48102Witold Szczepaniak
Piotr Tyranowski
4.0
4.0
WPWP/24450.852
4969Grażyna Brewiak
Jacek Lasota
18.0
11.0
MA
PM
PM/6650.821
507Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
9.0
5.0
DSDS/6850.781
51112Przemysław Jaworski
Włodzimierz Robak
1.5
2.5
WPWP/24450.751
5234Ryszard Cieślik
Leszek Faber
2.0
2.5
MPMP/8950.681
53106Sławomir Tomaszewski
Tomasz Powęzka
1.0
1.0
WPWP/24450.561
5422Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/8950.561
5563Witold Kaliński
Lechosław Suszka
12.0
4.0
PMPM/6650.411
5616Teresa Szul-Nowak
Jan Nowak
13.0
13.0
DSDS/6850.39
5799Dariusz Kurzawski
Rafał Szymański
4.0
4.0
WPWP/24450.17
5896Andrzej Mazurek
Karol Mońko
11.0
4.0
WPWP/24449.90
5942Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
12.0
9.0
MPMP/8949.75
6075Krzysztof Niemkiewicz
Andrzej Pella
5.0
3.0
PMPM/6649.72
6118Zdzisław Gędłek
Kazimierz Chłobowski
4.0
11.0
MPMP/8949.63
6251Tytus Bisping
Marcin Wilczyński
5.0
4.0
MPMP/8949.50
632Grzegorz Debita
Robert Księżopolski
3.0
4.0
DSDS/6849.38
6419Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MPMP/8949.16
6567Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PM
WM
PM/6649.10
6621Jerzy Jeleń
Paweł Skałacki
1.5
7.0
MPMP/8949.05
6771Aleksander Chrenowski
Józef Pochroń
13.0
19.0
PMPM/6648.84
6845Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MPMP/8948.82
6994Michał Pabich
Łukasz Kaczmarek
3.0
3.0
WPWP/24448.77
7044Leszek Ochał
Włodzimierz Wierzbicki
2.5
4.0
MPMP/8948.67
7148Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
2.5
12.0
MPMP/8948.61
728Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DSDS/6848.42
731Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6848.35
7473Maciej Bujny
Dariusz Socha
0.0
0.5
PMPM/6648.26
7517Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/8948.02
7689Cezary Serek
Marcin Woźniak
13.0
7.0
WPWP/24447.86
7782Jarosław Nowak
Jerzy Bajka
1.5
5.0
WPWP/24447.71
786Piotr Kopeć
Konrad Krystecki
0.5
0.0
DSDS/6847.25
7914Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
5.0
5.0
DSDS/6847.24
8054Bernard Broda
Kajetan Olewicz
5.0
5.0
OPOP/9547.16
8147Sławomir Skocz
Artur Korzybski
1.5
1.5
MPMP/8946.84
8257Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/9546.77
8353Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPOP/9546.65
8438Jacek Herman
Piotr Stopa
11.0
13.0
MPMP/8946.58
8523Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MPMP/8945.76
8632Marek Orłowicz
Adam Matyasik
2.5
5.0
MPMP/8945.59
8787Andrzej Zielonacki
Małgorzata Zielonacka
1.5
1.5
WPWP/24445.33
88111Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/24445.04
8939Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
3.0
MPMP/8944.95
9040Tomasz Stryszawski
Adam Harasimowicz
7.0
3.0
MP
MA
MP/8944.47
9165Michał Rynkiewicz
Leszek Skarżycki
0.0
0.0
WM
PM/6644.45
9279Józef Idczak
Ryszard Jarmużewski
7.0
5.0
PMPM/6644.36
9360Grażyna Majchrowska
Leopold Przygoda
0.5
4.0
OPOP/9544.22
9488Maciej Masłowski
Jerzy Rodziewicz
0.5
4.0
WPWP/24444.20
9558Eryk Hamerski
Ryszard Ryszka
2.5
2.5
OPOP/9543.43
9636Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
12.0
5.0
MPMP/8943.03
9792Adam Meller
Janusz Kopras
5.0
3.0
WPWP/24442.92
98104Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WPWP/24442.79
9984Jerzy Kamiński
Andrzej Kędzierski
2.0
4.0
WPWP/24442.68
10070Piotr Zamiar
Dariusz Podfigurny
4.0
4.0
PMPM/6642.58
10115Wiesław Kubiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DSDS/6842.44
10295Piotr Czarnecki
Barbara Matuszewska
1.5
1.0
WPWP/24440.90
103101Jan Borychowski
Wiesław Lisowski
12.0
7.0
LB
WP
WP/24440.27
10474Leszek Szybowski
Andrzej Trzeciak
1.0
0.0
PMPM/6640.25
105100Zdzisław Stryła
Hanna Derdowska-Zimpel
1.0
1.0
WPWP/24440.08
10613Marian Ganicz
Henryk Nowiński
2.5
4.0
DSDS/6839.92
10743Janusz Wrześniak
Dariusz Motyl
2.0
0.5
MA
MP
MP/8939.63
10898Mieczysław Lewandowski
Paweł Biś
0.0
1.0
NZ
WP
WP/24439.56
10937Stanisław Jaros
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/8938.06
11046Krzysztof Skąpski
Mirosław Kwiatkowski
3.0
1.5
MPMP/8936.08

Statystyka ośrodków...