Turniej na maksy

Wtorek, 17 listopada 2015

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
19Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Wiesław Skrzyszowski
1.5
9.0
MPMP/4068.5013
252Włodzimierz Kwiatkowski
Adam Meller
12.0
5.0
WPWP/25467.4812
334Jerzy Ujma
Jan Pustelnik
12.0
7.0
OP
SL
OP/10561.5811
453Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
3.0
3.0
WPWP/25460.7011
555Robert Ciesielski
Jerzy Stefanowski
1.5
3.0
WPWP/25460.5510
647Adam Popławski
Aleksander Szczupakowski
5.0
3.0
PD
MA
PD/14160.419
71Dariusz Borysow
Leon Kubicki
5.0
3.0
KPKP/16059.568
823Jacek Zając
Stanisław Miłkowski
11.0
1.5
MPMP/4557.467
913Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MPMP/4057.356
1037Agnieszka Pietrzyk
Jarosław Sieczkowski
3.0
4.0
OPOP/10556.845
1140Wojciech Jabłoński
Marian Urwanowicz
5.0
9.0
PDPD/14155.815
1217Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MPMP/4055.184
1310Wiesław Dymek
Anna Dymek
1.5
2.0
MPMP/4055.143
1429Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
7.0
7.0
OPOP/10554.573
1524Leszek Margasiński
Marek Dąbrowski
1.5
0.0
MPMP/4554.163
168Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
1.5
3.0
KPKP/16054.063
1714Marian Nanke
Jerzy Batko
5.0
4.0
MPMP/4053.022
1833Tomasz Kłys
Adrian Bakalarz
4.0
5.0
SLOP/10552.852
195Ewa Malka
Maciej Ciesielski
0.5
0.0
KPKP/16052.802
2042Alicja Małyszko
Halina Wojtkowska
2.5
0.0
PD
PD/14152.762
2160Barbara Speth
Małgorzata Zielonacka
1.0
1.5
WPWP/25452.692
2215Zbigniew Samogranicki
Agnieszka Kopcińska
2.5
0.0
MPMP/4052.202
2358Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/25452.142
2449Zofia Wasilewska
Tadeusz Kreczko
0.0
0.0
PD
PD/14151.461
2546Piotr Latała
Stanisław Pochodowicz
4.0
5.0
PDPD/14151.321
263Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
1.5
1.0
KPKP/16051.321
2751Jerzy Bajka
Adam Peszke
5.0
4.0
WPWP/25451.231
282Andrzej Sekuła
Paweł Łęcki
7.0
3.0
KPKP/16050.161
2931Maria Morstyn
Kazimierz Donder
0.0
0.0
OP/10550.091
3059Aleksander Buchholz
Mieczysław Lewandowski
1.5
0.0
WPWP/25450.021
3119Ryszard Woliński
Wacław Owca
12.0
2.0
LB
MP
MP/4549.93
3228Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
OPOP/10549.39
3345Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
4.0
4.0
PDPD/14149.29
346Elżbieta Czerwińska
Włodzimierz Żurawicz
2.0
3.0
KPKP/16049.28
3526Jerzy Kozłowski
Adam Waśko
3.0
4.0
MPMP/4549.13
3635Jerzy Cholewa
Kazimierz Zdebski
3.0
2.0
SLOP/10548.12
3739Robert Barankiewicz
Jarosław Roszczenko
0.0
2.0
LD
PD
PD/14147.98
3861Hieronim Nowacki
Jerzy Rodziewicz
5.0
4.0
WPWP/25447.96
3948Anna Tompolska
Sławomir Juchnicki
3.0
5.0
PDPD/14147.69
4021Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4547.60
4120Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
3.0
2.0
MPMP/4547.26
4243Roman Kruk
Andrzej Prasalski
7.0
5.0
PDPD/14147.05
4316Bartosz Bunar
Dominik Rajtar
1.0
1.0
MPMP/4045.70
4411Bartłomiej Karcz
Jędrzej Radosz
0.0
0.0
MPMP/4045.07
4544Andrzej Jakimiec
Dariusz Hutnik
5.0
5.0
PDPD/14144.81
4622Wiesław Fecko
Józef Nastałek
11.0
4.0
MPMP/4544.47
4727Jerzy Paszylk
Jerzy Morstyn
0.0
0.0
OP/10544.39
4836Henryk Borowiński
Ireneusz Wędołowski
4.0
1.5
OPOP/10544.36
4930Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
0.0
0.0
OP/10544.00
5056Wojciech Przybylski
Stefan Sytlak
0.0
0.0
WPWP/25443.94
514Grzegorz Rempel
Włodzimierz Płaczkiewicz
3.0
0.5
KPKP/16043.66
5232Leszek Uryga
Grzegorz Czeremcha
0.0
0.0
OP/10543.66
5341Małgorzata Olesiuk
Henryk Stecewicz
0.0
3.0

PD
PD/14141.53
5462Jolanta Materniak
Wiesław Rakowski
1.5
0.0
WPWP/25439.15
5557Ryszard Baranowski
Piotr Masłowski
0.0
0.0
WPWP/25438.47
567Lech Borzęcki
Krzysztof Kusowski
1.0
0.0
KPKP/16036.30
5754Piotr Czarnecki
Hanna Derdowska-Zimpel
1.5
1.0
WPWP/25435.68
5818Bartosz Sobczyk
Patryk Rudnicki
0.0
0.0
MPMP/4034.77
5912Michał Mrówka
Krzysztof Putaj
0.0
0.0
MPMP/4033.07

Statystyka ośrodków...