Turniej na maksy

Poniedziałek, 16 listopada 2015

Wyniki z 18 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/244
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
4245Olech Bestrzyński
Krzysztof Brudka
13.0
13.0
WPWP/24465.5031
6239Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WPWP/24463.0930
7229Beata Bojarska
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
5.0
5.0
WPWP/24463.0030
23249Zofia Mikołajczyk
Marek Szukała
3.0
19.0
WPWP/24458.8521
30234Maciej Młynarczyk
Andrzej Sienkiewicz
4.0
5.0
WPWP/24457.9117
43233Cezary Serek
Danuta Kazmucha
13.0
13.0
WPWP/24455.9811
44241Grażyna Busse
Marcin Pędziński
13.0
15.0
LU
WP
WP/24455.5210
57225Ewa Mielcarzewicz
Leszek Zembrowski
5.0
4.0
WPWP/24454.856
60231Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
2.0
WPWP/24454.556
65232Janusz Kopras
Marian Kanikowski
3.0
3.0
WPWP/24453.906
70248Jerzy Stefanowski
Zofia Szczerkowska
3.0
2.0
WPWP/24453.385
77244Jerzy Roszak
Adam Meller
9.0
5.0
WPWP/24453.015
92223Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WPWP/24452.393
104220Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WPWP/24451.552
108235Hieronim Nowacki
Henryk Duszyński
5.0
3.0
WPWP/24451.292
111222Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
11.0
3.0
WPWP/24451.092
116242Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
4.0
2.0
WPWP/24450.521
117238Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24450.501
144219Piotr Surdyk
Justyna Łaniewska
2.0
1.5
WPWP/24448.55
145247Jan Rosochowicz
Aleksandra Graczyńska
2.0
4.0
WPWP/24448.41
149221Andrzej Proniewicz
Krzysztof Krause
3.0
5.0
WPWP/24448.10
158230Adam Peszke
Jarosław Nowak
4.0
1.5
WPWP/24447.29
171224Marek Klatkiewicz
Jan Weber
5.0
4.0
WPWP/24446.42
175228Robert Ciesielski
Marcin Bonawenturczak
1.5
1.5
WPWP/24446.20
176251Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/24446.06
182252Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.0
2.0
WPWP/24445.66
194236Jerzy Bajka
Zbigniew Przybylczak
5.0
3.0
WPWP/24444.67
208240Włodzimierz Kwiatkowski
Karol Mońko
12.0
4.0
WPWP/24443.17
221243Janusz Suszczyński
Jerzy Wilczek
4.0
2.5
WPWP/24440.32
222237Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
3.0
4.0
LDWP/24440.25
234226Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WPWP/24437.64
235246Stefan Żuberek
Jerzy Kamiński
4.0
2.0
WPWP/24437.63
243227Barbara Podgórska
Małgorzata Augustyn
3.0
1.5
WPWP/24430.59

Statystyka ośrodków...