Turniej na maksy

Poniedziałek, 16 listopada 2015

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 40: R. Makuch - B. Tabisz, 8.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
136: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS 7NS 4 SS C6= 62031.30
136: M. Drecki - T. Kowalik, 12.0, DS 8NS 4 H xN CA= 59092.17
243: R. Lippik - J. Rutowicz, 9.0, DS 11NS 2 SW HK+1 14022.61
243: R. Lippik - J. Rutowicz, 9.0, DS 12NS 4 SE C6+1 45048.70
339: Z. Patreuha - K. Grela, 8.0, DS 21NS 4 HE S4= 42052.17
339: Z. Patreuha - K. Grela, 8.0, DS 22NS 3 DE S6= 11027.74
441: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 3.0, DS 23EW 5 NTS D2-2 20083.17
441: J. Kulczycki - Z. Diakowska, 3.0, DS 24EW 1 HE SA-2 10084.53
544: D. Kwintkiewicz - S. Zimniak, 7.5, DS 15EW 3 DW S10-2 1009.57
544: D. Kwintkiewicz - S. Zimniak, 7.5, DS 16EW 4 HS S3= 42043.91
634: R. Surowiak - W. Maciejewski, 7.0, DS 13EW 1 NTN C5-2 20093.04
634: R. Surowiak - W. Maciejewski, 7.0, DS 14EW 2 DW H9-2 10022.61
732: R. Suder - A. Suder, 5.0, DS 17EW 3 CW DQ= 11067.83
732: R. Suder - A. Suder, 5.0, DS 18EW 5 CN C3+1 62035.53
835: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 2.0, DS 29EW 4 HN S10+2 68081.76
835: A. Wyrzykowski - E. Swendrowski, 2.0, DS 30EW 3 NTE C2= 40013.57
938: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 27EW 5 DW HA+1 42064.49
938: J. Cychowski - E. Małecki, 9.0, DS 28EW 3 NTS H7+1 63017.53
1142: A. Ochot - A. Kaźmierczak, 24.0, DS 1NS 3 HE S7= 14037.83
1142: A. Ochot - A. Kaźmierczak, 24.0, DS 2NS 3 SN HJ+1 17054.78
1231: E. Boguta - J. Kozioł, 5.0, DS 25NS 2 HN S3+2 17062.16
1231: E. Boguta - J. Kozioł, 5.0, DS 26NS 2 SW H4-2 20050.45
1345: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.0, DS 9NS 3 DW SJ-1 10049.13
1345: S. Horochowski - I. Ślęzak, 1.0, DS 10NS 3 NTS D2+3 69088.26
1437: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 5EW 4 SS S6+1 65040.87
1437: J. Molenda - A. Winkler, 18.0, DS 6EW 2 SS D4-4 20096.09
1533: P. Rapacki - F. Sromek, 1.5, DS 3NS 3 SS CK+1 17036.96
1533: P. Rapacki - F. Sromek, 1.5, DS 4NS 3 NTE SK-1 10067.83
 +/-
 WYNIK52.73
 MIEJSCE85