Turniej na maksy

Poniedziałek, 16 listopada 2015

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 22: M. Krzypkowski - B. Bernat, 4.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
114: P. Klubiński - K. Kukuła, 13.0, DS EW 4 SS ST+2 68010.87
114: P. Klubiński - K. Kukuła, 13.0, DS EW 3 SS C8= 14036.52
213: A. Czajka - Z. Sobczyk, 19.0, DS NS 3 NTE CQ-2 10081.74
213: A. Czajka - Z. Sobczyk, 19.0, DS NS 4 SE C2= 42087.83
319: M. Motykiewicz - A. Jankowska, 5.0, DS NS 4 SxN D3-1 10031.30
319: M. Motykiewicz - A. Jankowska, 5.0, DS NS 3 NTS HT+2 66033.48
429: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS EW 1 NTW H4+1 12080.00
429: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS EW 3 NTN S4= 60059.65
527: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS EW 4 SxE S4+2 79089.57
527: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS EW 3 DE C6= 11072.26
625: A. Łyczkowska - M. Pastudzki, 2.0, DS EW 3 DW ST= 11043.04
625: A. Łyczkowska - M. Pastudzki, 2.0, DS EW 4 HS S8= 42043.91
716: K. Komorowicz - S. Robel, 7.0, DS NS 3 HE CA= 14037.83
716: K. Komorowicz - S. Robel, 7.0, DS NS 5 DxS CJ-3 8000.00
826: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS NS 3 DS CT+2 15015.22
826: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS NS 1 DE S7+2 11063.48
917: A. Pacelt - A. Robak, 7.0, DS NS 3 NTN S2+3 69096.35
917: A. Pacelt - A. Robak, 7.0, DS NS 2 NTS DQ-1 508.20
1030: R. Rolka - J. Neter, 10.0, DS EW 4 SN C4-2 10054.82
1030: R. Rolka - J. Neter, 10.0, DS EW 3 NTN H7+2 66075.22
1118: K. Ćwik - J. Drozdowski, 16.0, DS EW 4 SS CK= 42027.83
1118: K. Ćwik - J. Drozdowski, 16.0, DS EW 3 NTxE H4-6 17000.00
1228: D. Świackiewicz - W. Kubiński, 5.0, DS NS 1 SW D2-2 20092.78
1228: D. Świackiewicz - W. Kubiński, 5.0, DS NS 4 SW H8-3 30079.27
1315: W. Skonieczny - J. Piernikowski, 12.0, DS EW 1 NTN C5-1 10055.65
1315: W. Skonieczny - J. Piernikowski, 12.0, DS EW 4 CN D8-1 5060.87
 +/-
 WYNIK51.45
 MIEJSCE106