Turniej na maksy

Poniedziałek, 16 listopada 2015

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 20: R. Korotko - L. Haber, 6.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
117: A. Pacelt - A. Robak, 7.0, DS NS 3 DS CT+2 15015.22
117: A. Pacelt - A. Robak, 7.0, DS NS 2 DE S2+1 11063.48
229: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS EW 1 NTN D3-1 10055.65
229: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS EW 2 SW CA+1 14094.35
327: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS EW 3 NTW DQ-2 10010.43
327: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS EW 3 NTN S9= 60059.65
423: S. Korona - J. Fituch, 5.5, DS EW 1 SW C3+1 11054.35
423: S. Korona - J. Fituch, 5.5, DS EW 4 SE S2+3 51096.52
514: P. Klubiński - K. Kukuła, 13.0, DS NS 3 NTS C5+2 66091.35
514: P. Klubiński - K. Kukuła, 13.0, DS NS 4 SN H8-1 508.20
626: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS NS 3 HE CA= 14037.83
626: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS NS 3 SN HJ+1 17054.78
715: W. Skonieczny - J. Piernikowski, 12.0, DS NS 3 SN D3-1 5067.10
715: W. Skonieczny - J. Piernikowski, 12.0, DS NS 3 NTS D6+2 66024.78
830: R. Rolka - J. Neter, 10.0, DS EW 1 SS C2= 8015.65
830: R. Rolka - J. Neter, 10.0, DS EW 4 HN CJ= 42043.91
916: K. Komorowicz - S. Robel, 7.0, DS EW 1 NTW H9-2 2007.22
916: K. Komorowicz - S. Robel, 7.0, DS EW 4 SW DA-3 30020.73
1028: D. Świackiewicz - W. Kubiński, 5.0, DS NS 4 HE S4+2 48028.26
1028: D. Świackiewicz - W. Kubiński, 5.0, DS NS 3 CW SA-1 10064.99
1113: A. Czajka - Z. Sobczyk, 19.0, DS EW 3 HW SJ-1 10050.87
1113: A. Czajka - Z. Sobczyk, 19.0, DS EW 3 NTS D7+2 66066.52
1225: A. Łyczkowska - M. Pastudzki, 2.0, DS EW 4 SS CK-1 5093.91
1225: A. Łyczkowska - M. Pastudzki, 2.0, DS EW 2 DE SK+1 11068.70
1324: A. Litwiński - P. Litwiński, 12.0, DS NS 4 SS HA+1 65066.09
1324: A. Litwiński - P. Litwiński, 12.0, DS NS 2 NTN CA-2 10013.48
 +/-
 WYNIK49.00
 MIEJSCE140