Turniej na maksy

Poniedziałek, 16 listopada 2015

Wyniki z 18 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 142: Z. Przeginiak - D. Gadaś, 5.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1152: L. Ochał - W. Wierzbicki, 6.5, MP NS 3 DE SK= 11031.30
1152: L. Ochał - W. Wierzbicki, 6.5, MP NS 3 NTN C3+2 66073.48
1152: L. Ochał - W. Wierzbicki, 6.5, MP NS 1 SE D9+2 14036.09
2151: Z. Gędłek - A. Owoc, 6.0, MP NS 2 SS HA+3 2009.13
2151: Z. Gędłek - A. Owoc, 6.0, MP NS 4 SxE C7-5 110098.70
2151: Z. Gędłek - A. Owoc, 6.0, MP NS 4 HE D7-1 10049.13
3160: J. Duda - M. Sady, 15.0, MP NS 3 NTS D7+2 66033.48
3160: J. Duda - M. Sady, 15.0, MP NS 3 CE HQ+1 13033.48
3160: J. Duda - M. Sady, 15.0, MP NS 2 SE C6+3 20093.04
4158: T. Garbacik - K. Michałek, 19.0, MP NS 2 HE DJ= 11027.39
4158: T. Garbacik - K. Michałek, 19.0, MP NS 3 SW CA-1 5054.35
4158: T. Garbacik - K. Michałek, 19.0, MP NS 2 HS C2-1 10066.52
5159: A. Lubojemski - W. Gąssowski, 25.0, MP NS 4 HN D3= 42056.09
5159: A. Lubojemski - W. Gąssowski, 25.0, MP NS 4 SE C4-3 15096.09
5159: A. Lubojemski - W. Gąssowski, 25.0, MP NS 3 CN S4+2 1509.21
6157: K. Dziadkowiec - T. Rejdych, 12.0, MP NS 5 HxE S4-1 20094.73
6157: K. Dziadkowiec - T. Rejdych, 12.0, MP NS 3 NTN D8+2 66024.78
6157: K. Dziadkowiec - T. Rejdych, 12.0, MP NS 4 HE C7-1 5075.22
7155: M. Nanke - J. Batko, 9.0, MP EW 3 DE S6= 11072.26
7155: M. Nanke - J. Batko, 9.0, MP EW 6 SN C8-2 20083.17
7155: M. Nanke - J. Batko, 9.0, MP EW 5 CN H8= 40050.45
8154: J. Barczyk - M. Wilczyński, 11.0, MP EW 3 HS SK+1 17037.84
8154: J. Barczyk - M. Wilczyński, 11.0, MP EW 2 SW C3-1 10077.92
8154: J. Barczyk - M. Wilczyński, 11.0, MP EW 4 DE SA+1 15024.49
9153: J. Rżewski - W. Rybka, 9.0, MP EW 3 NTS C5= 60074.87
9153: J. Rżewski - W. Rybka, 9.0, MP EW 6 HN CJ= 143047.20
9153: J. Rżewski - W. Rybka, 9.0, MP EW 3 NTE S3+1 43033.19
 +/-
 WYNIK54.21
 MIEJSCE62