Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 5 listopada 2015

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
118Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
5.0
MPMP/23066.7213
224Adam Krysa
Maciej Rodzaj
9.0
7.0
MPMP/23057.9712
332Alicja Stefanowska
Zofia Mikołajczyk
3.0
3.0
WPWP/2443.6041.9311
41Artur Winkler
Antoni Ochot
9.0
12.0
DSDS/7241.2510
544Roman Garski
Jarosław Hilbrecht
5.0
7.0
WPWP/25241.119
643Piotr Solecki
Waldemar Kożuchowski
7.0
4.0
WPWP/25232.778
725Maciej Masłowski
Stefan Żuberek
0.5
4.0
WPWP/2443.6028.527
86Marek Drecki
Tadeusz Kowalik
7.0
5.0
DSDS/7226.536
929Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.0
WPWP/2443.6026.355
1012Tadeusz Murczek
Zbigniew Świderek
11.0
3.0
MPMP/23025.934
1127Beata Bojarska
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
5.0
5.0
WPWP/2443.6022.553
128Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
5.0
3.0
DSDS/7220.543
134Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
2.5
5.0
DSDS/7218.633
1441Radzisław Oczkowicz
Jan Linke
4.0
3.0
WPWP/25218.412
1545Andrzej Małdziński
Jan Olkowicz
4.0
4.0
WPWP/25217.342
1617Sławomir Reising
Waldemar Guła
3.0
4.0
MPMP/23011.942
1736Beata Buczkowska-Linke
Sławomir Czapliński
3.0
5.0
WPWP/25210.682
1810Waldemar Siuda
Zdzisław Patreuha
12.0
4.0
DSDS/728.732
1928Jerzy Stefanowski
Zofia Szczerkowska
3.0
2.0
WPWP/2443.606.632
2016Krzysztof Jakubas
Jan Szybiak
2.5
1.5
MPMP/2306.551
2140Maciej Kaszuba
Jan Kasprzak
0.0
0.0
WP/2522.081
2233Henryk Duszyński
Włodzimierz Kwiatkowski
3.0
12.0
WPWP/2443.601.341
2321Roman Żurowski
Leszek Gabriel
7.0
7.0
MPMP/230-1.021
2420Andrzej Hycnar
Marian Kloch
12.0
4.0
PK
MP
MP/230-1.461
2547Janusz Wygowski
Andrzej Czepnik
9.0
5.0
WPWP/252-2.28
2635Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
4.0
WPWP/252-5.83
2731Hieronim Nowacki
Barbara Podgórska
5.0
3.0
WPWP/2443.60-8.34
2814Robert Mostek
Jerzy Wielgus
3.0
3.0
MPMP/230-8.37
2923Jerzy Stępień
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MPMP/230-9.19
3037Romuald Bartoszko
Stefan Samól
5.0
2.5
WPWP/252-9.56
3115Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/230-9.96
329Ireneusz Ślęzak
Jan Kulczycki
1.0
1.5
DSDS/72-10.40
3342Paweł Gierszewski
Tomasz Toboła
3.0
1.5
WPWP/252-11.43
342Ewa Sokolińska
Wanda Kowalik
0.0
0.0
DS/72-13.45
3539Adam Piszczek
Dariusz Szopieraj
1.5
3.0
WPWP/252-13.71
363Zbigniew Naskręt
Piotr Rapacki
2.0
1.5
DSDS/72-14.83
3738Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
3.0
3.0
WPWP/252-15.14
3848Andrzej Malenta
Tomasz Pawłowski
5.0
0.0
WP
WP/252-15.89
3911Jeremi Mazur
Michał Kuczkowski
1.0
2.0
MPMP/230-21.77
405Edward Boguta
Janusz Kozioł
3.0
2.0
DSDS/72-29.04
4119Stefan Bentkowski
Zbigniew Szkołut
1.0
5.0
MPMP/230-35.82
4230Stanisław Majchrzycki
Barbara Kaiser
0.0
0.0
NZ
PM
WP/2443.60-35.96
4313Piotr Wzorek
Wojciech Krawczyk
2.5
2.5
MPMP/230-38.48
4422Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPMP/230-38.94
4546Jan Matuszewski
Włodzimierz Kozicki
5.0
5.0
WPWP/252-46.52
467Ryszard Suder
Albina Suder
2.5
2.5
DSDS/72-47.23
4726Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/2443.60-50.28

Statystyka ośrodków...