Turniej na maksy

Środa, 4 listopada 2015

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1121Włodzimierz Kwiatkowski
Jacek Kokociński
12.0
5.0
WPWP/24466.8525
246Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MPMP/8965.0725
3124Piotr Stanikowski
Andrzej Kędzierski
2.5
4.0
WPWP/24461.6424
460Jan Blajda
Grzegorz Superson
13.0
9.0
MPMP/8961.1023
587Piotr Bielecki
Jan Glenz
5.0
3.0
OPOP/9560.0522
6117Cezary Serek
Marcin Woźniak
13.0
7.0
WPWP/24458.7522
725Rafał Śmiałek
Jarosław Duda
4.0
3.0
MPMP/8958.7421
8138Sławomir Piechocki
Jerzy Nowak
7.0
12.0
LB
WP
WP/24458.3420
956Janusz Rżewski
Andrzej Juszczyk
5.0
4.0
MPMP/8958.2019
1016Teresa Szul-Nowak
Jan Nowak
13.0
13.0
DSDS/6858.1319
1199Edmund Pinkiewicz
Antoni Sękowski
12.0
18.0
PMPM/6657.5418
1247Magdalena Lankosz
Kazimierz Latawiec
9.0
11.0
MPMP/8957.3417
1370Maciej Kliś
Kamil Nowak
2.5
7.0
MP
LB
MP/8957.3217
14125Krzysztof Jordan
Zygfryd Banecki
0.5
3.0
WPWP/24457.2716
15128Andrzej Mazurek
Andrzej Latanowicz
11.0
5.0
WPWP/24457.1215
1665Mirosław Kołton
Piotr Stopa
9.0
13.0
MPMP/8957.1215
17111Władysław Łobacz
Stanisław Bujała
2.5
3.0
PMPM/6657.0414
1869Renata Wajdowicz
Witold Stachnik
12.0
7.0
PK
MP
MP/8956.9713
1997Aleksander Chrenowski
Jacek Lew
13.0
13.0
PMPM/6656.9413
20132John Catlow
Krzysztof Galubiński
0.0
0.0
WP/24456.8312
2182Aleksander Sejud
Jerzy Ujma
9.0
12.0
OPOP/9556.7911
22119Barbara Podgórska
Stefan Żuberek
3.0
4.0
WPWP/24456.6011
2326Kazimierz Lenda
Adam Lenda
4.0
3.0
MPMP/8956.4610
24129Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WPWP/24456.399
2596Józef Idczak
Ryszard Jarmużewski
7.0
5.0
PMPM/6655.719
2685Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
1.5
2.0
OPOP/9555.628
27112Ireneusz Dzikowski
Andrzej Zaleski
18.0
7.0
PMPM/6655.057
2866Zbigniew Sagan
Andrzej Biernat
9.0
4.0
MPMP/8954.936
2932Waldemar Rybka
Anna Burda
4.0
2.0
MP
MA
MP/8954.736
3064Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
12.0
3.0
PK
MP
MP/8954.595
3180Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPOP/9554.545
32130Henryk Duszyński
Adam Meller
3.0
5.0
WPWP/244-0.4254.495
3391Łukasz Nierzwicki
Jacek Janowicz
4.0
4.0
PMPM/6654.395
3476Bernard Broda
Edward Dorosz
5.0
5.0
OPOP/9554.305
357Paweł Litwiński
Janusz Staniów
7.0
5.0
DSDS/6854.005
3617Andrzej Cholewa
Piotr Kamiński
5.0
4.0
MPMP/8953.965
37116Jan Borychowski
Przemysław Weymann
12.0
11.0
LB
WP
WP/24453.915
3844Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
5.0
3.0
MPMP/8953.884
3974Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
19.0
SLMP/8953.844
4050Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
5.0
13.0
MPMP/8953.524
41141Krzysztof Lewandowski
Witold Szczepaniak
5.0
4.0
WPWP/24453.434
424Cathy Bałdysz
Piotr Dobryszycki
17.0
12.0
MA
DS
DS/68-0.1852.934
4339Jacek Kalinowski
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/8952.834
4449Eugeniusz Somogyi
Artur Madej
0.5
0.0
MPMP/8952.824
4589Kazimierz Dominiak
Piotr Franiewski
9.0
4.0
PMPM/6652.804
4661Elżbieta Twardowska
Maksymilian Chodacki
2.5
5.0
SL
MP
MP/8952.794
4721Antoni Paja
Andrzej Juszczyk
4.0
3.0
MPMP/8952.753
48110Lechosław Suszka
Zbigniew Prasek
4.0
5.0
PMPM/6652.643
4952Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
12.0
12.0
MPMP/8952.603
50108Wojciech Rudnicki
Marek Piętak
1.0
1.0
PMPM/6652.343
51105Elżbieta Czekaj
Józef Pochroń
11.0
19.0
PMPM/6652.213
5234Justyna Stachowiak
Tomasz Kluz
5.0
12.0
MPMP/8952.173
5340Bolesław Zysek
Krystian Blaut
1.0
2.5
MPMP/8952.063
548Marian Ganicz
Henryk Nowiński
2.5
4.0
DSDS/6851.993
559Aleksander Czajka
Wiesław Kubiński
7.0
4.0
DSDS/68-0.3851.752
56103Jarosław Pęski
Marek Jacyków
4.0
4.0
PMPM/6651.652
5795Aleksander Kasprzak
Marek Parol
18.0
3.0
PMPM/6651.582
58115Zofia Szczerkowska
Jarosław Lubczyński
2.0
5.0
WPWP/24451.462
5910Jerzy Gładysz
Marek Kozłowski
12.0
4.0
DSDS/68-0.1951.422
6071Maciej Rodzaj
Tomasz Stryszawski
7.0
7.0
MPMP/8951.402
6190Piotr Zatorski
Agata Chojnicka
17.0
2.0
DS
PM
PM/6651.062
6278Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OPOP/9551.002
6343Czesław Usarz
Halina Samborek
1.0
1.5
MPMP/8950.962
6475Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.5
OPOP/9550.841
65131Jarosław Nowak
Janusz Suszczyński
1.5
4.0
WPWP/24450.801
6648Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
3.0
MPMP/8950.611
6731Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
9.0
12.0
MP
LB
MP/8950.471
6873Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/8950.321
6942Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MPMP/8950.301
703Jacek Krystecki
Bohdan Błęcki
2.5
11.0
DSDS/680.3850.241
711Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6850.141
7286Andrzej Cięciała
Wojciech Stodolnik
1.0
1.0
OPOP/9550.07
7327Stanisław Jaros
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/8949.99
7453Adam Matyasik
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MPMP/8949.66
75122Wiesław Rakowski
Mieczysław Lewandowski
0.0
0.0
WP
NZ
WP/24449.55
76145Ewa Mielcarzewicz
Beata Bojarska
5.0
5.0
WPWP/24449.55
7718Dariusz Motyl
Janusz Wrześniak
0.0
2.0
MPMP/8949.46
78102Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.5
2.0
PMPM/6649.41
79139Jarosław Marczewski
Waldemar Bąk
2.0
1.5
WPWP/24449.12
8012Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
5.0
5.0
DSDS/68-0.1949.06
8158Bogusław Wardzała
Marek Górecki
7.0
7.0
MPMP/89-0.1948.93
825Leszek Haber
Waldemar Majewski
4.0
3.0
DSDS/6848.83
8357Łukasz Pląder
Maja Mrozek
3.0
1.5
MPMP/8948.83
8419Stanisław Król
Mirosław Kwiatkowski
5.0
1.5
MPMP/8948.81
85133Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
2.5
5.0
WPWP/24448.75
8651Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.5
0.5
MPMP/8948.57
87143Maciej Wiliński
Przemysław Nowakowski
3.0
2.0
WPWP/24448.44
8814Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
4.0
3.0
DSDS/68-0.1948.43
8977Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OPOP/9548.27
9024Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/8948.12
91136Piotr Śmieliński
Michał Moryson
3.0
2.5
WPWP/24448.06
9284Grażyna Majchrowska
Leopold Przygoda
0.0
4.0
OPOP/9548.00
9337Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
5.0
7.0
MP
SL
MP/8947.89
9445Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
1.5
3.0
MPMP/8947.72
9592Łukasz Kuczewski
Karol Dunst
1.0
2.0
KP
PM
PM/6647.69
962Marian Szymonowicz
Lech Warężak
11.0
9.0
DSDS/6847.54
97101Krzysztof Antas
Wacław Janicki
19.0
17.0
WPPM/6647.48
9830Jan Szafraniec
Szczepan Kaczka
2.5
4.0
MPMP/8947.43
9998Patryk Iwaniuk
Marcin Wasłowicz
2.0
1.5
PMPM/6647.02
10035Janusz Natorski
Robert Podsiadły
4.0
3.0
MPMP/8946.68
10183Michał Bąk
Zdzisław Szyksznian
2.5
3.0
OPOP/9546.56
1026Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
4.0
DSDS/680.3846.33
103127Paweł Biś
Mirosława Miętkiewska
1.0
2.5
WPWP/24446.31
104106Damian Wąsowski
Jacek Piotrowski
0.0
12.0
PMPM/6646.15
105142Paweł Siwak
Wojciech Kaniewski
1.5
4.0
WPWP/24446.13
106134Włodzimierz Górny
Andrzej Waligórski
3.0
3.0
WPWP/24446.06
107146Marek Górny
Sebastian Nowacki
4.0
3.0
WPWP/24445.89
108140Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
3.0
0.0
WP
NZ
WP/24445.79
109107Andrzej Pella
Ryszard Kamiński
3.0
3.0
PMPM/6645.76
110109Andrzej Waleśkiewicz
Leszek Szkudlarek
1.5
7.0
AMA
PM
PM/6645.72
11115Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
5.0
5.0
DSDS/68-1.1545.66
11294Krzysztof Niemkiewicz
Krzysztof Przybielski
5.0
3.0
PMPM/6645.63
11320Józef Barczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MPMP/8945.59
114137Tomasz Powęzka
Sławomir Tomaszewski
1.0
1.0
WPWP/24445.49
115126Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.0
2.0
WPWP/24445.38
11654Adam Owoc
Jan Pawlikowski
2.0
2.0
MPMP/8945.33
11728Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.5
2.5
MPMP/8945.09
11868Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.5
4.0
MPMP/8945.07
11938Małgorzata Ludwikowska
Piotr Ludwikowski
2.5
5.0
MPMP/8944.84
12062Marek Jarosz
Bartosz Bańkowski
4.0
2.5
MPMP/8944.69
12133Zdzisław Gędłek
Kazimierz Chłobowski
4.0
11.0
MPMP/8943.89
12263Piotr Zięba
Maciej Mąka
5.0
5.0
MPMP/8943.89
123100Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
5.0
4.0
PMPM/6643.34
12459Grażyna Lachowska
Józef Gładysz
1.0
5.0
MPMP/8943.23
12522Ryszard Cieślik
Leszek Faber
2.0
2.5
MPMP/8943.07
12636Waldemar Krakowski
Aleksandra Krakowska
3.0
3.0
MPMP/8943.06
12767Małgorzata Praszałowicz
Katarzyna Michałek
5.0
7.0
MPMP/8942.84
128120Jerzy Rodziewicz
Krzysztof Krause
4.0
5.0
WPWP/24442.80
12993Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
1.5
0.0
PM
AMA
PM/6642.58
130113Waldemar Nowak
Hieronim Nowacki
3.0
5.0
WPWP/24442.23
131135Piotr Czarnecki
Barbara Matuszewska
1.5
1.0
WPWP/24442.03
13229Artur Korzybski
Sławomir Skocz
1.5
1.5
MPMP/8941.22
133123Andrzej Zielonacki
Małgorzata Zielonacka
1.5
1.5
WPWP/24441.10
134104Michał Rynkiewicz
Leszek Skarżycki
0.0
0.0
WM
AMA
PM/6640.94
13555Wiesław Dymek
Anna Dymek
1.5
2.0
MPMP/8940.84
13613Robert Księżopolski
Grzegorz Debita
4.0
3.0
DSDS/68-1.3540.43
13741Zbigniew Przeginiak
Dorota Gadaś
3.0
2.5
MPMP/8940.14
13879Eryk Hamerski
Jerzy Nogański
2.5
3.0
OPOP/9538.13
139118Barbara Speth
Zdzisław Stryła
1.0
1.0
WPWP/24437.01
140114Andrzej Olejniczak
Marcin Nowicki
0.0
0.0
NZWP/24435.44
14181Piotr Klichta
Tomasz Prądzyński
4.0
3.0
OPOP/9534.09
14223Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
1.0
0.5
MPMP/8931.36

Statystyka ośrodków...