Turniej na maksy

Poniedziałek, 19 października 2015

Wyniki z 17 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 92: L. Faber - R. Cieślik, 4.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1103: J. Jeleń - P. Skałacki, 8.5, MP 3NS 2 HE S5+1 14032.86
1103: J. Jeleń - P. Skałacki, 8.5, MP 4NS 1 NTE S3+4 21043.81
299: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP 13EW 4 SN CA+1 65014.43
299: J. Barczyk - A. Borek, 12.0, MP 14EW 4 HS S2-1 5079.32
2106: L. Ochał - W. Wierzbicki, 6.5, MP 23NS 3 NTN D3-2 20026.25
2106: L. Ochał - W. Wierzbicki, 6.5, MP 24NS 3 CS C5+1 13030.21
2102: W. Gąssowski - M. Kliś, 14.5, MP 25EW 6 NTW S6= 144064.35
2102: W. Gąssowski - M. Kliś, 14.5, MP 26EW 3 NTN C2= 60011.90
5108: G. Lewaciak - J. Michałek, 37.0, WP/SL 1NS 4 SS HT= 42064.76
5108: G. Lewaciak - J. Michałek, 37.0, WP/SL 2NS 4 SE C8-1 5089.52
594: S. Mierzwa - S. Sarat, 7.0, MP 15EW 7 CxW S6-3 50032.04
594: S. Mierzwa - S. Sarat, 7.0, MP 16EW 3 NTW D3-3 30021.43
6101: S. Urbanowski - M. Lankosz, 16.0, MP 9EW 5 HE S8+2 71038.10
6101: S. Urbanowski - M. Lankosz, 16.0, MP 10EW 3 NTE D3+2 66041.90
6107: R. Podsiadły - B. Czarska, 10.0, MP 19NS 4 HN SA-2 1008.10
6107: R. Podsiadły - B. Czarska, 10.0, MP 20NS 3 NTE DQ+1 63025.71
793: S. Jaros - J. Pasich, 12.0, MP 17EW 3 HE DA= 14039.05
793: S. Jaros - J. Pasich, 12.0, MP 18EW 4 HW D6-2 10028.57
8109: K. Chłobowski - T. Biernat, 23.0, MP 5NS 3 NTN S7= 60016.67
8109: K. Chłobowski - T. Biernat, 23.0, MP 6NS 2 HN DJ= 11066.67
9111: T. Stryszawski - R. Sukiennik, 19.0, MP 11NS 3 NTE C9-4 20099.05
9111: T. Stryszawski - R. Sukiennik, 19.0, MP 12NS 6 NTW D5+1 102052.38
10110: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 7NS 1 SxS C9+1 36097.14
10110: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 8NS 4 HS HT+1 45028.85
1095: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 21EW 5 DxE H9= 55090.48
1095: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 22EW 3 NTE S5+2 66083.65
1191: Z. Przeginiak - J. Skuciński, 8.0, MP 27EW 5 HxE SJ-2 3008.27
1191: Z. Przeginiak - J. Skuciński, 8.0, MP 28EW 2 DW H6+2 13046.74
 +/-
 WYNIK45.79
 MIEJSCE163