Turniej na maksy

Środa, 14 października 2015

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
182Marek Kozdrach
Marek Witek
3.0
21.0
SW
LB
SL/8772.9621
288Jarosław Michałowski
Lech Łaniewski
18.0
13.0
KPSL/8768.8021
359Artur Rutkowski
Jacek Korpetta
19.0
17.0
MASL/8764.7720
445Anna Bułat
Zbigniew Hałaczkiewicz
2.5
5.0
MP
LD
SL/8763.9419
527Aleksander Chrenowski
Aldona Chrenowska
13.0
4.0
PMPM/6662.0318
623Edmund Pinkiewicz
Antoni Sękowski
12.0
18.0
PMPM/6661.0418
750Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SLSL/8760.7317
870Stanisław Stachlewski
Marek Wrocławski
9.0
3.0
MASL/8760.6116
961Stanisław Drabczyk
Tadeusz Biskup
5.0
5.0
SLSL/8760.4515
1097Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24459.4615
1190Janusz Suszczyński
Jarosław Nowak
4.0
1.5
WPWP/24459.0714
1225Jacek Lew
Józef Pochroń
13.0
19.0
PMPM/6658.7813
1360Kerstin Hallgren
Elsie Bergstedt
6.0
6.0
SWESL/8757.4813
145Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/68-0.1757.3012
1510Henryk Nowiński
Marian Ganicz
4.0
2.5
DSDS/6857.0411
1621Bernard Broda
Edward Dorosz
5.0
5.0
OPOP/9556.3510
1718Ryszard Ryszka
Adrian Spyrka
2.5
3.0
OPOP/9556.1110
18114Marcin Woźniak
Cezary Serek
7.0
13.0
WPWP/24455.789
19112Barbara Podgórska
Stefan Żuberek
3.0
4.0
WPWP/24455.728
2065Grzegorz Lewaciak
Witold Turant
18.0
18.0
WP
LD
SL/8755.658
2115Grażyna Majchrowska
Leopold Przygoda
0.0
4.0
OPOP/9555.637
221Lech Kostecki
Wiesław Kubiński
5.0
4.0
DSDS/68-0.3355.336
2371Tadeusz Wasilewski
Bogusz Nalazek
5.0
7.0
KPSL/8755.336
2478Andrzej Sadowski
Wioletta Matusik
1.0
2.0
MPSL/8755.335
2599Piotr Surdyk
Justyna Łaniewska
2.0
1.5
WPWP/24455.325
26105Ewa Mielcarzewicz
Henryk Duszyński
5.0
3.0
WPWP/24455.304
2762Magdalena Kazimierczak
Leszek Muras
2.0
1.5
KP
ZP
SL/8755.254
28113Waldemar Nowak
Włodzimierz Kwiatkowski
3.0
12.0
WPWP/24454.994
2995Andrzej Zielonacki
Małgorzata Zielonacka
1.5
1.5
WPWP/24454.984
30106Andrzej Pietrkiewicz
Maciej Mizerka
5.0
2.5
WPWP/24454.744
31117Beata Bojarska
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
5.0
5.0
WPWP/24454.234
328Lech Warężak
Marian Szymonowicz
9.0
11.0
DSDS/6854.194
3389Jan Adamczewski
Karol Mońko
11.0
4.0
WPWP/24454.124
3433Lechosław Suszka
Krzysztof Borkowski
4.0
3.0
PMPM/6653.674
3528Arkadiusz Matyjas
Dariusz Milewski
1.0
1.5
PMPM/6653.543
3696Zofia Szczerkowska
Przemysław Hauser
2.0
9.0
WPWP/24453.483
37108Andrzej Mazurek
Andrzej Latanowicz
11.0
5.0
WPWP/24453.243
3883Joanna Brede
Stanisław Janik
4.0
12.0
SL
LB
SL/8753.143
3922Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
1.5
2.0
OPOP/9552.733
40115Bartosz Juszczak
Marek Juszczak
1.0
5.0
WPWP/24452.693
4193Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
4.0
2.0
WPWP/24452.393
4277Elżbieta Wróblewska
Stanisław Kotas
4.0
5.0
MA
LB
SL/8752.303
4349William Frisby
Jolanta Makatrewicz
6.0
0.5
ENG
WP
SL/8752.242
4453Aleksandra Cichoń
Artur Antoniak
0.0
0.0
SL/8752.162
45118Jarosław Marczewski
Małgorzata Augustyn
2.0
1.5
WPWP/24452.122
4647Ylva Johansson
Mona Eklund
6.0
6.0
SWESL/8752.122
4729Wacław Janicki
Sylwester Walerowicz
17.0
15.0
WPPM/6651.812
482Janusz Piernikowski
Andrzej Pliszczyński
7.0
4.0
DSDS/6851.782
4914Teresa Szul-Nowak
Jan Nowak
13.0
13.0
DSDS/6851.762
5074Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
SL/8751.422
51116Stefan Masternak
Marek Górny
5.0
4.0
WPWP/24451.341
5255Danuta Krupnik
Ireneusz Jagielski
5.0
7.0
MASL/8751.211
5376Mieczysław Mystkowski
Zbigniew Śliwiński
0.0
0.0
SL/8751.151
5494Jerzy Rodziewicz
Wiesław Rakowski
4.0
0.0
WPWP/24451.121
5558Annika Steisjö
Tony Holm
6.0
6.0
SWESL/8751.031
564Anna Jankowska
Sławek Robel
2.0
4.0
DSDS/6850.741
5736Olena Gruca
Marzena Banach
2.0
1.5
PMPM/6650.621
5831Piotr Zamiar
Dariusz Podfigurny
3.0
4.0
PMPM/6650.601
599Tadeusz Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
2.5
3.0
LB
DS
DS/6850.60
6032Mirosław Wróblewski
Krzysztof Dubno
2.0
1.5
PMPM/6650.34
6168Jerzy Roszak
Janusz Kopras
9.0
3.0
WPSL/8750.30
6237Krzysztof Niemkiewicz
Marek Fijałkowski
5.0
2.0
PMPM/6650.10
63103Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WPWP/24449.95
6467Bogusława Szagała
Jan Szagała
3.0
5.0
OPSL/8749.84
6538Krzysztof Przybielski
Marek Piętak
3.0
1.0
PMPM/6649.72
6654Andrzej Kazimierowicz
Stanisław Górski
3.0
5.0
OPSL/8749.66
6735Marta Harat
Michał Wróblewski
1.5
3.0
PMPM/6649.35
68100Maciej Wybranowski
Maciej Masłowski
4.0
0.5
WPWP/24449.34
6979Fryderyka Zaborska
Bogumiła Krawczyk
0.0
0.0
SL/8748.93
7085Bogumiła Bilińska
Czesław Biliński
0.0
0.0
NZSL/8748.69
716Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
4.0
DSDS/680.3348.61
7220Marek Kawałko
Andrzej Pluta
2.0
0.5
OPOP/9548.53
73110Piotr Czarnecki
Barbara Matuszewska
1.5
1.0
WPWP/24448.42
7443Bogdan Grzelak
Jan Stoklasek
5.0
4.0
WP
LB
SL/8748.40
7598Wojciech Witkowski
Zbigniew Kaczorowski
2.0
2.0
WPWP/24448.09
7680Irena Błaszak
Wojciech Broniszewski
0.0
0.0
NZSL/8747.74
7744Kazimiera Przybyło
Ewa Krakówka
1.5
1.0
MP
KP
SL/8747.54
7811Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
5.0
5.0
DSDS/6847.49
7966Thomas Berg
Ilia Krusnell
6.0
6.0
SWESL/8747.33
803Aleksander Czajka
Piotr Klubiński
7.0
9.0
DSDS/6847.27
8140Artur Klein
Grzegorz Czurylik
0.0
0.0
AMAPM/6646.55
8241Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
4.0
4.0
PM
WM
PM/6646.44
8342Paweł Łużecki
Waldemar Madej
1.5
0.0
PMPM/6646.39
8475Leszek Matusik
Wojciech Sadowski
3.0
0.0
MP
NZ
SL/8746.28
8591Sławomir Speth
Barbara Speth
1.0
1.0
WPWP/24445.82
8687Tadeusz Urbanek
Jacek Kowalewski
5.0
0.5
PK
MA
SL/8745.73
8730Andrzej Dobkowicz
Maria Firgon
3.0
0.0
PMPM/6645.71
8846Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
1.5
2.5
SLSL/8745.59
89104John Catlow
Krzysztof Galubiński
0.0
0.0
WP/24445.32
9048Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.0
2.0
MPSL/8745.06
9119Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OPOP/9544.85
9217Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
3.0
3.0
OPOP/9544.38
9313Franciszek Zarzecki
Marek Bałdysz
13.0
13.0
DSDS/68-0.5044.37
947Jadwiga Bakalarska
Barbara Radomska
1.0
3.0
SL
DS
DS/6844.21
9586Lena Johnsson
Ewa Strömberg
6.0
6.0
SWESL/8744.10
9634Szczepan Chruścicki
Michał Samet
4.0
1.0
PMPM/6643.28
9752Roman Gniazdowski
Hanna Chałupnik
1.0
2.5
OPSL/8742.95
98101Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WPWP/24442.37
9964Olga Zacharewicz
Lech Adach
2.0
4.0
LB
LU
SL/8742.28
10073Bengt Pettersson
Jerzy Wilczek
6.0
2.5
SWE
WP
SL/8742.00
10116Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
2.0
2.0
OPOP/9541.42
102102Witold Szczepaniak
Jerzy Bajka
4.0
5.0
WPWP/24441.37
103107Andrzej Gruszecki
Piotr Biderman
0.0
3.0
NZ
WP
WP/24441.30
10451Anna Pusz
Marek Górecki
0.0
0.0
OP
SL/8741.08
10524Adam Suchodolski
Zbigniew Prasek
2.5
5.0
PMPM/6640.96
10684Grażyna Dąbrowska
Maciej Dąbrowski
0.0
0.0
NZSL/8740.75
10757Björn Sörenstam
Lars Gustavsson
6.0
6.0
SWESL/8740.50
10826Leszek Skarżycki
Michał Rynkiewicz
0.0
0.0
AMA
WM
PM/6639.85
10981Wacław Kryński
Barbara Lenard
0.0
0.0
MA
SL/8739.67
11063Anna Gabriel
Leszek Gabriel
0.0
7.0
NZ
MP
SL/8739.31
11112Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DSDS/6838.64
112109Zygfryd Banecki
Tadeusz Dziadykiewicz
3.0
0.0
WP
NZ
WP/24437.91
113111Sławomir Tomaszewski
Eugeniusz Dota
1.0
2.0
WPWP/24436.96
11456Tadeusz Zwoliński
Ewa Piotrowska
1.5
0.5
LB
MA
SL/8733.13
11592Zdzisław Stryła
Nina Halicka
1.0
0.0
WP
WP/24433.08
11672Michał Voss
Marek Kowalski
0.0
0.0
SL/8727.72

Statystyka ośrodków...