Turniej na maksy

Sobota, 10 października 2015

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
110Mirosław Syncerek
Jakub Janasiak
1.5
1.5
LDLD/25368.8910
223Roman Madej
Bartosz Wróbel
1.0
1.0
MPMP/4165.0010
324Konrad Sadowski
Michał Cygan
0.0
0.0
MPMP/4164.319
428Piotr Kruczek
Michał Kuczkowski
1.5
2.0
PK
MP
MP/4164.168
526Hieronim Dzieślewski
Kacper Wieczorkowski
0.5
0.5
MPMP/4163.437
67Piotr Klubiński
Wojciech Skonieczny
9.0
5.0
DSDS/6763.256
72Gwidon Zajączkowski
Stanisław Szuba
3.0
5.0
DSDS/6761.896
813Jarosław Walczak
Dariusz Syncerek
2.0
1.5
LDLD/25359.985
946Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
5.0
7.0
OPSL/10559.964
1036Oskar Trybus
Jeremi Mazur
1.5
1.0
MPMP/4159.173
1118Wojciech Krawczyk
Piotr Wzorek
2.5
2.5
MPMP/13758.153
1231Maciej Kędzierski
Mateusz Słuszniak
1.5
1.5
MPMP/4157.312
1352Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
2.0
4.0
SL
OP
SL/10557.252
1439Ireneusz Wędołowski
Leszek Suder
1.5
0.0
OP
SL/10556.242
1519Jakub Lenkiewicz
Błażej Krawczyk
2.0
4.0
MPMP/13756.162
1627Bartosz Wolak
Weronika Tarnawska
1.0
0.0
MPMP/4155.622
1745Tadeusz Kois
Artur Głowacki
0.0
1.0
OPSL/10554.472
1849Tomasz Kłys
Jerzy Ujma
4.0
12.0
SL
OP
SL/10553.442
1953Kazimierz Róg
Andrzej Reclik
9.0
2.5
SLSL/10552.091
2017Witold Petryszyn
Krzysztof Cetera
2.5
2.5
MPMP/13751.901
2130Dominik Rajtar
Bartosz Bunar
1.0
0.5
MPMP/4151.561
2244Bożena Budzyn
Lesław Budzyn
7.0
5.0
SLSL/10551.351
2343Leszek Uryga
Grzegorz Czeremcha
0.0
0.0
SL/10551.291
2450Jerzy Paszylk
Władysław Deręgowski
0.0
0.0
SL/10550.331
2551Jerzy Stworzewicz
Adrian Bakalarz
12.0
5.0
SLSL/10550.081
2612Mateusz Bartosik
Krzysztof Maciak
1.0
1.5
LDLD/25349.331
273Marcin Motykiewicz
Andrzej Suchodolski
3.0
4.0
DSDS/6748.95
281Kazimierz Komorowicz
Janisław Fituch
3.0
3.0
DSDS/6748.83
2938Franciszek Kurlit
Kacper Kuflowski
1.0
1.0
MPMP/4148.00
3020Krzysztof Superson
Michał Krysa
4.0
4.0
MPMP/13747.78
3148Barbara Larysz
Michał Bąk
2.0
2.5
OPSL/10547.62
325Jan Regdosz
Andrzej Romański
0.0
0.0
DSDS/6747.49
3341Kazimierz Donder
Tomasz Sękowski
0.0
0.0
SL/10546.31
348Leszek Haber
Antoni Słowik
4.0
3.0
DSDS/6746.25
3525Natalia Staroń
Gabriela Gibek
0.0
0.0
MPMP/4145.98
3647Agnieszka Pietrzyk
Witold Białas
3.0
5.0
OPSL/10545.38
3722Kamil Liszka
Łukasz Kasperczyk
0.0
0.0
MPMP/4144.69
384Michał Stadnik
Jerzy Więcławski
4.0
4.0
DSDS/6744.23
3916Anna Litwora
Dominika Ocylok
2.0
1.5
MPMP/13744.18
4034Emilia Szkaradek
Weronika Kargol
0.0
0.0
MPMP/4143.84
4121Przemysław Pasiński
Aleksander Pietrow
0.0
0.0
MP
MP/4143.50
4237Gabriela Kisielewska
Michał Wawro
0.0
0.0
MPMP/4143.45
4333Krzysztof Stawski
Adam Olejniczak
0.0
0.0
MP
MP/4142.41
4415Marianna Pasińska
Angelika Konderak
1.0
1.5
MPMP/13741.82
4511Małgorzata Bielińska
Sebastian Wojtczak
0.0
0.0
LDLD/25341.01
4642Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
0.0
0.0
SL/10540.69
476Jerzy Neter
Ryszard Rolka
5.0
5.0
DSDS/6739.11
4835Michał Mirecki
Igor Nowak
0.5
0.0
MPMP/4135.41
4940Urszula Książek
Zygmunt Książek
0.0
0.0
SL/10533.49
509Zofia Duda
Julia Bojanowska
0.0
0.0
LDLD/25330.79
5132Piotr Domański
Michał Domański
0.0
0.0
MPMP/4116.32

Statystyka ośrodków...