Turniej na impy (cav.)

Niedziela, 16 sierpnia 2015

Wyniki z 2 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
120Przemysław Picheta
Aleksander Smal
3.0
2.0
MPKOIM/24862.1510
244Andrzej Nowakowski
Tomasz Kopka
0.0
2.5
LD
MA
KOIM/24957.4810
327Kacper Kopka
Tomasz Pawełczyk
3.0
2.0
MA
SL
KOIM/24857.449
443Jakub Zembaczyński
Daniel Ryszka
0.5
0.0
MPKOIM/24953.448
553Marcin Kuflowski
Franciszek Kurlit
4.0
0.5
MPKOIM/24945.358
67Edward Sucharda
Artur Wasiak
2.0
12.0
MA
LD
KOIM/24842.167
755Wiktor Solecki
Piotr Solecki
0.0
7.0

WP
KOIM/24931.466
829Maciej Kędzierski
Dominika Ocylok
1.5
1.0
MPKOIM/24830.316
956Dagobert Żarczyński
Kinga Hałas
0.0
0.5
DS
SL
KOIM/24930.205
1032Maciej Grabiec
Krzysztof Ziewacz
5.0
5.0
MPKOIM/2482.4028.954
1116Ewa Dziubińska
Katarzyna Urbańczyk
1.5
2.0
SLKOIM/24828.573
1217Piotr Jasiński
Tomasz Radko
2.0
5.0
MA
MP
KOIM/24828.563
1358Jakub Sęk
Jeremi Mazur
0.0
1.0
SL
MP
KOIM/24928.242
143Piotr Pęsiek
Michał Kaleta
2.5
2.0
MA
SL
KOIM/24826.072
1530Jakub Andruszkiewicz
Stanisław Mączka
2.0
3.0
MAKOIM/24825.802
1646Jakub Ryczan
Adam Pigulski
0.0
1.0
SL
DS
KOIM/24921.902
1722Aleksandra Byra
Wojciech Krawczyk
2.0
2.5
MPKOIM/2482.4020.522
182Katarzyna Dufrat
Patryk Patreuha
11.0
2.5
MP
DS
KOIM/24820.482
1926Kajetan Leśniak
Jan Paczkowski
0.5
1.0
MPKOIM/2482.4020.042
206Adam Suchodolski
Monika Suchodolska
2.0
2.0
PMKOIM/24818.982
219Zuzanna Moszczyńska
Krystian Bączek
3.0
2.0
MAKOIM/24818.701
2210Adrian Bakalarz
Łukasz Trendak
5.0
2.0
SL
MA
KOIM/24817.981
2348Martin Kaleta
Piotr Czechak
0.0
0.5
SLKOIM/24917.951
2445Oskar Tokarczuk
Michał Kuczkowski
0.0
2.0
DS
MP
KOIM/24915.361
2519Adrian Kużel
Wojciech Szybowski
0.5
0.0
PMKOIM/24813.681
2612Mateusz Słuszniak
Tytus Żurawski
1.5
0.0
MP
KP
KOIM/24813.591
2733Damian Machura
Wojciech Ligman
2.0
1.5
SL
PM
KOIM/2482.4011.201
2823Wojciech Okuniewski
Dominik Krajnik
1.0
1.0
PMKOIM/2482.4011.111
2949Tomasz Podsiadło
Grzegorz Lech
0.0
0.0
SLKOIM/2497.151
3051Dominik Caus
Maciej Racewicz
0.5
1.0
SL
DS
KOIM/2496.42
3125Marianna Pasińska
Kamila Kiraga
1.0
1.0
MP
MA
KOIM/2483.72
3218Agnieszka Szczypczyk
Jakub Patreuha
4.0
2.5
MP
DS
KOIM/248-4.35
334Wiktoria Hałas
Jerzy Matura
1.0
3.0
SLKOIM/248-5.43
341Mateusz Krzemyk
Roman Madej
1.0
1.0
MPKOIM/248-5.68
3541Kacper Kuflowski
Justyna Żmuda
0.5
13.0
MPKOIM/249-10.85
3613Jakub Lenkiewicz
Kinga Zawada
2.0
2.0
MP
SL
KOIM/248-15.03
3728Roland Lippik
Joanna Kokot
5.0
1.0
DSKOIM/2482.40-17.50
3840Gabriela Musiał
Katarzyna Łatecka
0.5
1.0
MPKOIM/2482.40-18.33
3931Ryszard Kiełczewski
Adam Krysa
18.0
9.0
SL
MP
KOIM/2482.40-19.09
4039Anna Litwora
Karolina Piekarz
1.5
1.5
MPKOIM/2482.40-19.62
4121Krzysztof Superson
Grzegorz Skołyszewski
4.0
3.0
MPKOIM/248-19.77
4237Anna Kowalska
Piotr Konarski
1.0
2.0
SLKOIM/2482.40-21.96
4311Maja Mrozek
Łukasz Pląder
1.5
3.0
MPKOIM/248-22.21
4434Tomasz Kanas
Jakub Pilachowski
0.0
0.0
PMKOIM/2482.40-25.71
455Witold Petryszyn
Piotr Wzorek
2.5
2.5
MPKOIM/248-26.83
4624Angelika Konderak
Krystian Bojeczko
1.5
1.0
MP
PM
KOIM/2482.40-27.23
4747Gordian Czerkawski
Wojciech Wiącek
0.0
0.0
DSKOIM/249-29.17
4814Karolina Grzegorzewicz
Teresa Wojtusiak
0.5
1.5
SLKOIM/248-34.31
4935Krzysztof Cetera
Piotr Wowkonowicz
2.5
11.0
MP
MA
KOIM/248-36.11
5057Dominik Brożyna
Szymon Superson
1.5
1.0
PK
MP
KOIM/249-36.53
5115Mikołaj Tomalik
Karolina Kręcioch
0.5
0.0
SLKOIM/248-37.22
5254Marcel Solecki
Weronika Przeorska
0.0
0.0

MA
KOIM/249-39.78
5342Maciej Sikora
Jan Michałowski
0.0
0.0
SLKOIM/249-40.49
5438Wiktor Pantak
Filip Trojański
1.0
1.0
SL
MA
KOIM/2482.40-50.89
558Barbara Superson
Gabriel Chrabąszcz
1.5
1.5
MPKOIM/248-57.93
5650Paweł Hermansdorfer
Kajetan Zimny
0.0
0.0
SLKOIM/249-64.70
5752Zuzanna Kyć
Alina Wilk
0.0
0.0
KOIM/249-93.42

Statystyka ośrodków...